Indie otworzyły pierwszą na świecie fabrykę do produkcji dzieci

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W indyjskim mieście Anand otworzono pierwszą na świecie fabrykę dzieci. Setki bezrobotnych kobiet z całych Indii zarabiają pieniądze jako surogatki, czyli nosząc w swych łonach dzieci, które trafia potem do bezdzietnych par z innych krajów.

 

Pomysł na biznes zakłada, że przyszli rodzice będą mogli wysyłać tam swoją spermę i komórki jajowe, a następnie przybędą w wyznaczonym czasie po odbiór dziecka. W działanie przedsiębiorstwa zainwestowano wiele milionów dolarów. Jest tam klinika in vitro, specjalne domy macierzyństwa, biura, a również sklepy z pamiątkami i restauracje.

 

Każda z matek zastępczych za wypożyczenie macicy otrzyma 8 tysięcy dolarów, a dla przyszłych rodziców będzie to koszt rzędu 28 tysięcy dolarów. Obecnie pod nadzorem lekarzy znajduje się tam już 100 ciężarnych kobiet.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Jola

@Roni Tornado masz racje, ze

@Roni Tornado masz racje, ze Kobieta to nie rzecz lecz czlowiek, ale takze dzieci nie sa rzecza do chodowania w laboratorium. Dzieci takze sa jak najbardziej czlowiekiem co zdajesz sie zapominac w walce o prawa kobiet i homoseksualistow.

Pozdrawiam

Portret użytkownika Ja

Dziecko spłodznone nie z

Dziecko spłodznone nie z miłości ma bardzo dużą szanse że urodzi się jako ktoś o skłonnościach patologicznych. Mroczna natura u takich ludzi może się w każdej chwili uaktywnić a niedopuszczenie jej do głosu lub chociaż  stłumienie może być bardzo trudne "nie niewykonalne ale trzba kuć żelazo puki gorące ;]".

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika b@ron

ja pierdziele ,co się

ja pierdziele ,co się dzieje..."fabryka dzieci" Indie to kraj w ktorym w każdej prawie rodzinie kobieta jest maszyną do rodzenia dzieci ,a planowanie rodziny polega na zasadzie "ile razy zajdziesz w ciążę tyle bedziemy mieć dzieci" ...takie porypane pomysły pokazują jak ludzie są już chorzy...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Zenek

Tyle, że jak i w Chinach -

Tyle, że jak i w Chinach - urodzenie dziewczynki to bankructwo dla rodziców zmuszanych do brania kredytów na jej posag. Tu jest kolejny "debilizm cywilizacyjny" okraszony etykietką "tradycja religijna" by jednym żyło się dostatniej kosztem gnębionej biedoty.

Portret użytkownika Pulsar

@seba Nie na darmo ktoś już

@seba
Nie na darmo ktoś już ponad 2000 lat temu napisał: - "Albowiem korzeniem wszelkiego zła jest chciwość pieniędzy." - oraz - "Prowadźcie życie wolne od umiłowania pieniędzy, zadowalając się tym, co jest obecnie".

Portret użytkownika pleban

pewnie tylko tak gadaja ze

pewnie tylko tak gadaja ze dla rodzicow co nie moga miniec dzieci .  te dzieci moga  isc tez na czesci zamienne czyli jako dawcy organow itp. a to jeszcze bardziej oplacalne pozatym truje sie ludzi zeby byli bezplodni a potem im pomagac  tak jak we wszystkim innym

Strony

Skomentuj