Impreza na basenie w koronawirusowym Wuhan zszokowała świat

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Widok imprezowiczów w Wuhan w Chinach zbierających się w parku wodnym bez masek i dystansu społecznego wydaje się okrutnym żartem dla krajów, w których żadne środki, bez względu na to, jak destrukcyjne są dla ludzi, nie pomagają w walce z pandemią Covid-19.

 

W Wuhan pierwsze przypadki nowego koronawirusa SARS-CoV-2 wykryto po raz pierwszy pod koniec 2019 roku. Jedenastomilionowe miasto i znaczna część otaczającej go prowincji Hubei zostało zablokowanych, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa. Izolowanie obejmowało drastyczne środki.

 

Warto więc zwrócić uwagę na to, co działo się w ostatni weekend, kiedy AFP opublikowało zdjęcia i filmy z festiwalu muzyki elektronicznej w parku wodnym Wuhan Maya Beach. Nikt nie używał masek, chociaż lokalne media podają, że park był oficjalnie wykorzystany w 50 procentach - podała Francuska Agencja Informacyjna.

 

AFP dodała oficjalne wyjaśnienie, że „od połowy maja w prowincji Hubei nie zgłoszono oficjalnie żadnych nowych przypadków transmisji wewnętrznych”, a 76 - dniowa izolacja została zniesiona w już kwietniu br.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Alojzy

A jest dokładnie na odwrót.

A jest dokładnie na odwrót. Podobno wszyscy, którzy ciężko przechodzili wirusa zachorowali ponownie. Tamtejsi lekarze mówią, że covid19 zostaje w człowieku na zawsze. To chyba oczywiste, że żadna szczepionka nic nie pomoże w takiej sytuacji. Trzeba wzmacniać organizm naturalnymi metodami. To jest broń genetyczna -, a nie jakiś wirus. Ciekawe w jakim celu propaganda rozsiewa całkowicie odwrotne informacje. To niebawem się wyjaśni.

Portret użytkownika Daniel34

Ten portal i wy wirusolodzy

Ten portal i wy wirusolodzy dajecie typowy obraz skrajnego debilizmu wasz ignorancja tematu wręcz wyszydzanie osób które odeszły z tego świata czy chorowały na te świństwo świadczy dobitnie jak bardzo staliście się bezduszni ,czytając wasze ,,naukowo potwierdzone dowody ''można by stwierdzić że miliardy dały sie zmanipulować ale tu wy autorytet o pogladach lewicowych bijecie wszystkich na łeb na szyje . Jest tu wybitny wirusolog czyt pacynaka  PUTINOWSKA  tawarisz  drako_tr ten to ma dopiero  zryty beret i wszędzie widzi ---bydło  ---to taki jego fetysz i obraża miliony Polaków, jak tawarisz?

cyt :tawarisza drako_tr  Mam nadzieję, że w końcu Putin rozpierdoli ten syf na Wiejskiej...a jak nie Putin, to ktokolwiek, byle wytępić te szkodniki.

 pacynka Putina

Portret użytkownika Naleśnik

Dziwisz sie? Siedzą takie

Dziwisz sie? Siedzą takie Trolle bace draki, magistry całe dnie w internetach lub przed tv, nic nie robią pożytecznego tylko piszą te swoje urojenia, to już nawet nie jest śmieszne, i powinni w końcu udać się do psyhiatry zanim dostaną załamania nerwowego, i zrobią sobie albo komuś krzywdę.

Strony

Skomentuj