Imigranckie "dziecko", które usiłowało zamordować szwedzkiego policjanta okazało się być dorosłym mężczyzną!

Kategorie: 

Źródło: Sweden Police

Nastały bardzo dziwne czasy. Kraje europejskie postanowiły przyjmować miliony obcych kulturowo ludzi nie znając ich rzeczywistych zamiarów. Dorośli imigranci z państw Afryki i Bliskiego Wschodu, głównie mężczyźni w sile wieku, w przeważającej części przypadków wyrzucają swoje dokumenty a nawet podają się za dzieci. Władze nie widzą w tym niczego podejrzanego i zapraszają tych ludzi do kraju. Potem okazuje się, że te rzekome dzieci popełniają gwałty i morderstwa. Gdy pojawiają się propozycje, aby wykonywać badania celem ustalenia wieku imigrantów pojawia się krytyka - lewica twierdzi, że to rasistowskie.

 

Nastały czasy, w których wmawia się ludziom, iż płeć nie istnieje - podobno jest to tylko kwestia wyboru. Facet może z dnia na dzień ogłosić się kobietą i na odwrót, zaś niektórzy postępowi rodzice pozwalają swoim dzieciom, aby w przyszłości sami wybrali sobie płeć. Kościół Szwecji poszedł o krok dalej i ogłosił, że będzie odnosił się do Boga jak do istoty neutralnej płciowo.

 

Tymczasem dorośli nielegalni imigranci wymyślili sobie, że są dziećmi. Skoro mieszkańcy krajów zachodnich mogą dowolnie zmieniać swoją płeć a nawet zostawać osobami bezpłciowymi to dorośli muzułmanie wybrali, że będą sobie nieletnimi - a kto im zabroni? Z pewnością nie europejska lewica.

Ustalenie rzeczywistego wieku nachodźców jest trudne. Lekarze próbują dochodzić badając np. stan uzębienia. Powstały nawet specjalne aplikacje, które automatycznie analizują twarz delikwenta i szacują jego wiek. Jednak w wielu przypadkach pojawia się krytyka - podejrzenia co do wieku imigrantów traktowane są nawet jako rasizm. Tymczasem nachodźcy, którzy podają się za dzieci popełniają przestępstwa na rodowitych mieszkańcach państw europejskich i to nie jest już traktowane jako rasizm, choć muzułmanie najczęściej atakują właśnie Europejczyków.

 

W mediach zrobiło się głośno o sprawcy napaści na szwedzkiego policjanta, do której doszło w sierpniu zeszłego roku przy stacji Medborgarplatsen w Sztokholmie. Napastnik zidentyfikowany jako Muhammad Hussaini dźgnął nożem w szyję policjanta. Ustalono, że Hussaini jest imigrantem, który złożył wniosek o azyl i podał się za 17-latka.

Źródło: Sweden Police

Oczywiście policja i eksperci nie dali wiary. Przez całe 6 miesięcy prowadzono śledztwo, aby ustalić jego rzeczywisty wiek. Okazało się, że już w 2016 roku Muhammad Hussaini opowiedział pracownicy wydziału psychiatrii dziecięcej i młodzieżowej, że ma 25 lat. Przebywająca w Iranie rodzina przestępcy również twierdzi, że Hussaini jest dorosły.

 

Jest to już kolejny przypadek, w którym imigrant podający się za dziecko okazuje się być dorosłym mężczyzną. Zresztą w zeszłym roku Krajowa Rada Medycyny Sądowej (RMV) opublikowała ciekawe dane na temat tzw. uchodźców wojennych. Spośród przebadanych 1.481 imigrantów, którzy podawali się za niepełnoletnich, aż 86% z nich oszukiwało w kwestii swojego wieku. Tak samo kłamstwem jest, że większość muzułmańskich imigrantów to uciekające przed wojną kobiety i dzieci. Przyjedni chętnie osiedlają się tam, gdzie mogą otrzymać duży socjal i żyć na koszt państwa. W tle mamy również islamizację Europy, która postępuje z roku na rok.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Eragon

I jeszcze jedna wypowiedż

I jeszcze jedna wypowiedż bardziej aktualna ale pokazująca że nic się nie zmienia a wręcz przeciwnie niebezpiecznie przyspiesza.

Szef ADL Abraham Foxman wygłosił przemówienie 25.08.1998 w Nowym Jorku i powiedział:

„My kontrolujemy rządy. Stworzyliśmy niezgodę między naszymi wrogami i sprawiliśmy, że zabijają się nawzajem. Skutecznie uciszyliśmy krytykę naszych spraw i jesteśmy najbogatszą rasą ludzi na tej ziemi … Mówię o śmierci Białej rasy. Całkowite usunięcie wszystkich środków reprodukcji tzw. rasy aryjskiej. Ludzie, teraz kontrolujemy przeznaczenie tej rasy. Nadszedł czas, aby upewnić się, że Biała rasa wyginie na skutek krzyżowania i praktycznie zerowego wskaźnika urodzeń. Wszyscy cieszyliśmy się wizją powtarzaną na całym świecie każdego dnia o OSTATNICH BIAŁYCH DZIECIACH bawiących się z małymi ciemnymi dziećmi i wiedząc, że są przygotowywane na ich ostateczne zniszczenie.

„Możemy zrujnować pradawną czystą krew aryjskiego dziecka, przekonując go /ją do altruizmu płodzenia międzyrasowych dzieci. Musimy wprowadzić mieszanie ras w ośrodkach miejskich na przedmieścia i obszary wiejskie tego kraju. Bardziej agresywne programy do integracji tych obszarów są obecnie realizowanego poprzez HUD [Housing Urban Development / rozwój budownictwa miejskiego]. Warto za wszelką cenę unicestwić następne pokolenie białych dzieci. Chcemy by każdy biały ojciec poczuł żądło, by jego dzieci poślubiały kolorowych partnerów i produkowały dwurasowe dzieci.

„Musimy uzyć naszej siły by zniechęcać białych mężczyzn i kobiety którzy nalegają by się łączyć od produkowania większej liczby białych dzieci. Będą wykluczani za nie stawanie się częścią nowego społeczeństwa wszystkich ras. To zniechęci większość z nich. Zajmiemy się mniej współpracującymi Gojami przez mord i więzienie. W końcu zobaczymy koniec białej rasy. Wrażliwe białe dzieci będą miały swoje umysły ukształtowane w agentów samozniszczenia. Już teraz naszym staraniom udało się doprowadzić do tego, że „ludzie” tej rasy leżą u naszych stóp. Ludzie, wy i wasi przodkowie ciężko pracowali, aby mieć pewność, że będziemy w stanie trzymać los tej rasy w naszych rękach. Teraz to mamy. Koniec aryjskich Gojów!”

Przyjaciół nie ma zbyt wielu , bo często bywają fałszywi.Liczba ich niech będzie niewielka , ale niech będą prawdziwi.

Portret użytkownika Eragon

Komu zależy na zniszczeniu

Komu zależy na zniszczeniu białej rasy wyraźnie widać po wypowiedziach przestawicieli pewnej rasy realizują ten plan perfekcyjne Chwytając kolejne narody za mordę aż do całkowitego unicestwienia,pytanie tylko czy zdążą.Poniżej jedna z wielu wypowiedzi tych chorych ludzi.

<- Rabin Emmanuel Rabinovich potwierdził żydowski plan rządzenia światem i wymazania białej rasy… w 1952!

„Cel do którego dążymy tak zgodnie przez 3.000 lat jest wreszcie w zasięgu ręki, i skoro jego spełnienie jest tak widoczny, wypada nam 10-krotnie zwiększyć wysiłki i ostrożność. Mogę wam spokojnie obiecać, ża zanim upłynie 10 lat, nasz naród zajmie swoje słuszne miejsce na świecie, każdy Żyd będzie królem i każdy Goj niewolnikiem… Trzecia wojna światowa przekroczy destrukcję wszystkich wcześniejszych. Izrael, oczywiście, będzie dalej neutralny, a kiedy obie strony się wyniszczą i wyczerpią, my będziemy rozstrzygać, wysyłając naszą Komisję Kontroli do wszystkich zniszczonych krajów. Ta wojna na zawsze poloży kres naszej walce z Gojami.

Otwarcie ujawnimy naszą tożsamość narodom Azji i Afryki. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że teraz rodzi się ostatnie pokolenie białych dzieci. Nasza Komisja Kontroli, oczywiście, będzie działać w interesie pokoju i i wymazania wszelkich napięć międzyrasowych. Zakażemy łączyć się białym mężczyznom z białymi kobietami. Białe kobiety będą musiały kohabitować z członkami ciemnych ras, biali mężczyźni z czarnymi kobietami.

W ten sposób zniknie biała rasa, bo mieszanie ciemnych z białymi oznacza koniec białego człowieka, i naszego najbardziej niebezpieczny wróg stanie się tylko wspomnieniem. Wejdziemy w erę 10.000 lat pokoju i obfitości, Pax Judaica, i nasza rasa będzie niekwestionowanie rządzić światem. Nasza wyższa inteligencja umożliwi nam utrzymać w władzę nad światem ciemnych narodów.

Przyjaciół nie ma zbyt wielu , bo często bywają fałszywi.Liczba ich niech będzie niewielka , ale niech będą prawdziwi.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Shithole countries –

Shithole countries – najnowsza wypowiedź pana Donalda Trumpa – Prezydenta Stanów Zjednoczonych robi karierę w globalnych mediach. Ciekawe czy ''gówniane kraje'' - to są te których obywatele potrzebują wizy aby wjechać do szatanów zjednoczonych?

Portret użytkownika radical

hłehłehłe sZWECJA, i co

hłehłehłe sZWECJA, i co ludzie...dalej myślicie, że cały ten burdel z rdzawymi to zbieg okoliczności? przypadek? przecież gołym okiem widać co tu się dzieje...eUROPA się starzeje? xD to wam chcą wmówić jako alibi dla swoich planów, chrześcijaństwo i inne bzdury się kończą(totalne zezwierzęcenie,brak moralności itd.), a jak inaczej trzymać za mordę społeczeństwo? idzie nowa religia tzn.narzędzia do trzymania za pysk...islam jest przecież w sam raz czy moze nie?

Portret użytkownika ono mat opeja

Lepper mial racje. To nie

Lepper mial racje. To nie rasizm, to SAMOOBRONA!!! SAMOOBRONA!!! SAMOOBRONA!!! SAMOOBRONA!!! SAMOOBRONA!!! i w nieskonczonosc. czas te slowo znowu wprowadzic do slownika politycznego. Dlaczego mam kogos ubogacac u siebie, skoro moge u niego. Niech wpadnie do mnie juz ubogacony. Nie stac mnie u mnie ubogacac ale doloze sie do ubogacania jego zgredki w jego przybytku. Nie ma kulturowych perturbacji. Oni byli kolonizowani, my tez bylismy, lecz tresowani w inny sposob (obok czego, wszyscy zurnalisci przechodza bez mrugniecia okiem). Bronimy sie przed kolejna kolonizacja, bo Nas duzo w Swiecie +

Ad REM. SAMOOBRONA nie jest rasizmem i trzeba to w dyskusji utozsamic. Jak ja mam dac, skoro mie nie jest dane. Z czego mam nalac? Nawet "salmonella"  (TEY) z tego nie naleje.

Polska tez byla skolonizowana. Jakos nikt nad tym lzy nie roni. Bo Ichnie wszechwladnie Media skolonizowaly i PRAWDY nie uswiadczycz..

 

Skomentuj