Imigranci z Maroka i uchodźcy z Afryki domniemanymi sprawcami wielokrotnego gwałtu na Polce w Rimini

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Włoskie władze zatrzymały czwórkę podejrzanych imigrantów, oskarżonych o pobicie Polaka i brutalny wielokrotny gwałt na jego partnerce. Kobieta była gwałcona przez wiele godzin, a gdy traciła przytomność zwyrodnialcy cucili ją w morzu i ponownie gwałcili, aż do rana.

 

Przełom w sprawie gwałcicieli z Rimini nastąpił wraz z opublikowaniem we włoskiej telewizji nagrań z kamer telewizji przemysłowej. Doprowadziło to do tego, że 51 letni Marokańczyk, imigrant we Włoszech, rozpoznał jednego ze swoich synów. 17-latkowi i 15-latkowi nakazał stawienie się na posterunku policji, co też uczynili.

 

To oni wskazali potem dwóch Afrykańczyków, 17 latka z Nigerii i rzekomego herszta gangu, pochodzącego z Kongo, 20-letniego Guerlin Butungu, który rok temu otrzymał status uchodźcy. Kto wie czy tacy ludzie nie trafiliby do Polski w ramach przymusowej realokacji nielegalnych imigrantów zaproszonych przez panią kanclerz Angelę Merkel.

 

Nieletni sprawcy trafili do poprawczaka w Bolonii. Dwóch z nich zaprzecza, że brało udział w gwałcie, ale nie wiadomo czy chodzi o Arabów czy Afrykańczyków. Wszyscy przyznali się jednak do pobicia Polaka.

Uchodźca z Kongo, 20-letni Guerlin Butungu, uważany za prowodyra gwałtu w Rimini

Obrzydliwy gwałt wstrząsnął polską i włoską opinią publiczną. Kolejny raz polscy obywatele na własnej skórze odczuli czym stał się obecnie tak hołubiony do dzisiaj przez niektórych mityczny "zachód". Gwałty, morderstwa, zamachy terrorystyczne na porządku dziennym i wsyscy udają, że nic się nie dzieje, a na ulicach spaceruje wojsko z karabinami i trwa stały stan wyjątkowy.  

 

Na dodatek w wielu zachodnich krajach europejskich nie wolno nawet mówić otwarcie, że bandytami, którzy dopuścili się gwałtu z Rimini byli arabscy imigranci i . Lewicowe media do kiedy tyllko mogą udają, że sprawcy są biali. Włoska telewizja przeprowadziła nawet rekonstrukcję zdarzeń z Rimini za pomoca animacji przedstawiającej białych atakujacych parę polskich turystów. Na dodatek lewacka włoska gazeta La Repubblica pozwoliła sobie na fake news w postaci zmyślonego wywiadu ze zgwałconą Polką w trakcie którego sugerowano, że właściwie to nic takiego się nie stało, gwałt nie był fajny, ale Rimini jest super i para chętnie tam wróci za kilka miesięcy.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika baca

w normalnych okolicznościach

w normalnych okolicznościach powinno się szybko zgwałcić Angelę Merkel ale jest jeden mały problem, żaden dziki desperado z Afryki nie chce się podjąc czegoś takiego bo wolałby zgwałcić Dżordża Sorosza...

Europa nie ma wyjścia... może uda się w labolatorium GMO wyhodować zmodyfikowanego emigranta zanim Angela uschnie ze starości..

 

Portret użytkownika TAL-BAU-SYSTEM

Kolego ten Twoj zart jest

Kolego ten Twoj zart jest  troche nie na miejscu...  Sorry.. 

 Wiesz czym to jest dla Kobiety??? Nie wszystkie maja twarda psychike i ona pewnie bedzie sie bala facetow do konca zycia, Ich malzenstwo prawdopodobnie sie rozsypie... Zycie wywrocone do gory nogami...  Znam kobiete ktora cos podobnego spotkalo, i wierz mi jest to juz nie ta sama osoba...

Portret użytkownika charis

Wg koranu można bić kobiety :

Wg koranu można bić kobiety : koran sura 4:34b : " I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je! A jeśli są wam posłuszne, to starajcie się nie stosować do nich przymusu. " ________jak inny jest przekaz Biblii : " Mężowie, miłujcie żony swoje i nie bądźcie dla nich przykrymi" - list apostoła Pawła do Kolosan 3:19

,

Strony

Skomentuj