Imigranci z Maroka i uchodźcy z Afryki domniemanymi sprawcami wielokrotnego gwałtu na Polce w Rimini

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Włoskie władze zatrzymały czwórkę podejrzanych imigrantów, oskarżonych o pobicie Polaka i brutalny wielokrotny gwałt na jego partnerce. Kobieta była gwałcona przez wiele godzin, a gdy traciła przytomność zwyrodnialcy cucili ją w morzu i ponownie gwałcili, aż do rana.

 

Przełom w sprawie gwałcicieli z Rimini nastąpił wraz z opublikowaniem we włoskiej telewizji nagrań z kamer telewizji przemysłowej. Doprowadziło to do tego, że 51 letni Marokańczyk, imigrant we Włoszech, rozpoznał jednego ze swoich synów. 17-latkowi i 15-latkowi nakazał stawienie się na posterunku policji, co też uczynili.

 

To oni wskazali potem dwóch Afrykańczyków, 17 latka z Nigerii i rzekomego herszta gangu, pochodzącego z Kongo, 20-letniego Guerlin Butungu, który rok temu otrzymał status uchodźcy. Kto wie czy tacy ludzie nie trafiliby do Polski w ramach przymusowej realokacji nielegalnych imigrantów zaproszonych przez panią kanclerz Angelę Merkel.

 

Nieletni sprawcy trafili do poprawczaka w Bolonii. Dwóch z nich zaprzecza, że brało udział w gwałcie, ale nie wiadomo czy chodzi o Arabów czy Afrykańczyków. Wszyscy przyznali się jednak do pobicia Polaka.

Uchodźca z Kongo, 20-letni Guerlin Butungu, uważany za prowodyra gwałtu w Rimini

Obrzydliwy gwałt wstrząsnął polską i włoską opinią publiczną. Kolejny raz polscy obywatele na własnej skórze odczuli czym stał się obecnie tak hołubiony do dzisiaj przez niektórych mityczny "zachód". Gwałty, morderstwa, zamachy terrorystyczne na porządku dziennym i wsyscy udają, że nic się nie dzieje, a na ulicach spaceruje wojsko z karabinami i trwa stały stan wyjątkowy.  

 

Na dodatek w wielu zachodnich krajach europejskich nie wolno nawet mówić otwarcie, że bandytami, którzy dopuścili się gwałtu z Rimini byli arabscy imigranci i . Lewicowe media do kiedy tyllko mogą udają, że sprawcy są biali. Włoska telewizja przeprowadziła nawet rekonstrukcję zdarzeń z Rimini za pomoca animacji przedstawiającej białych atakujacych parę polskich turystów. Na dodatek lewacka włoska gazeta La Repubblica pozwoliła sobie na fake news w postaci zmyślonego wywiadu ze zgwałconą Polką w trakcie którego sugerowano, że właściwie to nic takiego się nie stało, gwałt nie był fajny, ale Rimini jest super i para chętnie tam wróci za kilka miesięcy.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)Komentarze

Portret użytkownika baca

w normalnych okolicznościach

w normalnych okolicznościach powinno się szybko zgwałcić Angelę Merkel ale jest jeden mały problem, żaden dziki desperado z Afryki nie chce się podjąc czegoś takiego bo wolałby zgwałcić Dżordża Sorosza...

Europa nie ma wyjścia... może uda się w labolatorium GMO wyhodować zmodyfikowanego emigranta zanim Angela uschnie ze starości..

 

Portret użytkownika TAL-BAU-SYSTEM

Kolego ten Twoj zart jest

Kolego ten Twoj zart jest  troche nie na miejscu...  Sorry.. 

 Wiesz czym to jest dla Kobiety??? Nie wszystkie maja twarda psychike i ona pewnie bedzie sie bala facetow do konca zycia, Ich malzenstwo prawdopodobnie sie rozsypie... Zycie wywrocone do gory nogami...  Znam kobiete ktora cos podobnego spotkalo, i wierz mi jest to juz nie ta sama osoba...

Portret użytkownika charis

Wg koranu można bić kobiety :

Wg koranu można bić kobiety : koran sura 4:34b : " I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je! A jeśli są wam posłuszne, to starajcie się nie stosować do nich przymusu. " ________jak inny jest przekaz Biblii : " Mężowie, miłujcie żony swoje i nie bądźcie dla nich przykrymi" - list apostoła Pawła do Kolosan 3:19

,

Portret użytkownika TAL-BAU-SYSTEM

Przeczytaj najpierw ta sure

Przeczytaj najpierw ta sure ze zrozumieniem a potem cytuj i przekazuj we wlasciwy sposob...

 Tam wyraznie jest napisane ze jesli twoja zona jest niewierna... Czyli jezeli sie sk....wi na rowie to dostanie wpierdol od meza, i niema nic wspolnego z tematem ZnZ. 

A tutaj masz kilka z Biblii ktora bardzo dobrze znam bo kiedys bylem katolikiem:

pierwsze niewolno sie kobieta wypowiadac:

1 List do Koryntian 14:33-35
Bóg bowiem nie jest Bogiem zamieszania, lecz pokoju. Tak jak to jest we wszystkich zgromadzeniach świętych, kobiety mają na tych zgromadzeniach milczeć; nie dozwala się im bowiem mówić, lecz mają być poddane, jak to Prawo nakazuje. A jeśli pragną się czego nauczyć, niech zapytają w domu swoich mężów! Nie wypada bowiem kobiecie przemawiać na zgromadzeniu.

drugie troche o zabijaniu:

Księga Ezechiela 9:5-7
Do innych zaś rzekł, tak iż słyszałem: «Idźcie za nim po mieście i zabijajcie! Niech oczy wasze nie znają współczucia ni litości! Starca, młodzieńca, pannę, niemowlę i kobietę wybijajcie do szczętu! Nie dotykajcie jednak żadnego męża, na którym będzie ów znak. Zacznijcie od mojej świątyni!» I tak zaczęli od owych starców, którzy stali przed świątynią. Następnie rzekł do nich: «Zbezcześćcie również świątynię, dziedzińce napełnijcie trupami!» Wyszli oni i zabijali w mieście.

tutaj troche z biblii o zabijaniu, gwalcie i pedofilii:

Księga Liczb 31:7-18
Według rozkazu, jaki otrzymał Mojżesz od Pana, wyruszyli przeciw Madianitom i pozabijali wszystkich mężczyzn. Zabili również królów madianickich. Oprócz tych, którzy zginęli [w walce]: Ewi, Rekem, Sur, Chur i Reba - razem pięciu królów madianickich. Mieczem zabili również Balaama, syna Beora. Następnie uprowadzili w niewolę kobiety i dzieci madianickie oraz zagarnęli jako łup wszystko ich bydło, stada i cały majątek. Spalili wszystkie miasta, które tamci zamieszkiwali, i wszystkie obozowiska namiotów. Zabrawszy następnie całą zdobycz, cały łup złożony z ludzi i zwierząt, przyprowadzili jeńców, zdobycz i łup do Mojżesza, kapłana Eleazara i całej społeczności Izraelitów, do obozu, który się znajdował na równinach Moabu, położonych nad Jordanem naprzeciw Jerycha. Mojżesz, kapłan Eleazar i wszyscy książęta społeczności wyszli z obozu naprzeciw nich. I rozgniewał się Mojżesz na dowódców wojska, na tysiączników i setników, którzy wracali z wyprawy wojennej. Rzekł do nich: «Jakże mogliście zostawić przy życiu wszystkie kobiety? One to za radą Balaama spowodowały, że Izraelici ze względu na Peora dopuścili się niewierności wobec Pana. Sprowadziło to plagę na społeczność Pana. Zabijecie więc spośród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały z mężczyzną. Jedynie wszystkie dziewczęta, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, zostawicie dla siebie przy życiu.

Księga Powtórzonego Prawa 22:20-21
Lecz jeśli oskarżenie to okaże się prawdziwym, bo nie znalazły się dowody dziewictwa młodej kobiety, wyprowadzą młodą kobietę do drzwi domu ojca i kamienować ją będą mężowie tego miasta, aż umrze, bo dopuściła się bezeceństwa w Izraelu, uprawiając rozpustę w domu ojca. Usuniesz zło spośród siebie.

Księga Izajasza 13:15-18
Dzieci ich będą roztrzaskane w ich oczach, ich domy będą splądrowane, a żony - zgwałcone. Oto Ja pobudzam przeciw nim Medów, którzy nie cenią sobie srebra ani w złocie się nie kochają. Wszyscy chłopcy będą roztrzaskani, dziewczynki zmiażdżone. Nad noworodkami się nie ulitują, ich oko nie przepuści także niemowlętom.

1 List do Koryntian 7:27-28
Jesteś związany z żoną? Nie usiłuj odłączać się od niej! Jesteś wolny? Nie szukaj żony! Ale jeżeli się ożenisz, nie grzeszysz. Podobnie i dziewica, jeśli wychodzi za mąż, nie grzeszy. Tacy jednak cierpieć będą udręki w ciele, a ja chciałbym ich wam oszczędzić.

Abraham prostytuuje swoja zone: Rdz 12:11-16

11 A gdy się już zbliżał do Egiptu, rzekł do swojej żony, Saraj: «Wiem, że jesteś urodziwą kobietą; 12 skoro cię ujrzą Egipcjanie, powiedzą: to jego żona; i zabiją mnie, a ciebie zostawią przy życiu. 13 Mów więc, że jesteś moją siostrą, aby mi się dobrze wiodło ze względu na ciebie i abym dzięki tobie utrzymał się przy życiu». 
14 Gdy Abram przybył do Egiptu, zauważyli Egipcjanie, że Saraj jest bardzo piękną kobietą. 15 Ujrzawszy ją dostojnicy faraona, chwalili ją także przed faraonem. Toteż zabrano Saraj na dwór faraona, 16 Abramowi zaś wynagrodzono za nią sowicie. Otrzymał bowiem owce i woły, niewolników i niewolnice oraz oślice i wielbłądy. 
17 Pan jednak dotknął faraona i jego otoczenie wielkimi karami za zabranie Saraj, żony Abrama.

 

Ojciec wydaje 2 swoje córki na zbiorowy gwałt (Rdz 19:1-8)

 

1 Owi dwaj aniołowie przybyli do Sodomy wieczorem, kiedy to Lot siedział w bramie Sodomy. Gdy Lot ich ujrzał, wyszedł naprzeciw nich i oddawszy im pokłon do ziemi 2 rzekł: «Raczcie, panowie moi, zajść do domu sługi waszego na nocleg; obmyjcie sobie nogi. a rano pójdziecie w dalszą drogę». Ale oni mu rzekli: «Nie! Spędzimy noc na dworze». 3 Gdy on usilnie ich prosił, zgodzili się i weszli do jego domu. On zaś przygotował wieczerzę, poleciwszy upiec chleba przaśnego. I posilili się. 4 Zanim jeszcze udali się na spoczynek, mieszkający w Sodomie mężczyźni, młodzi i starzy, ze wszystkich stron miasta, otoczyli dom, 5 wywołali Lota i rzekli do niego: «Gdzie tu są ci ludzie, którzy przyszli do ciebie tego wieczoru? Wyprowadź ich do nas, abyśmy mogli z nimi poswawolić!» 6 Lot, który wyszedł do nich do wejścia, zaryglowawszy za sobą drzwi, 7 rzekł im: «Bracia moi, proszę was, nie dopuszczajcie się tego występku!2 8 Mam dwie córki, które jeszcze nie żyły z mężczyzną, pozwólcie, że je wyprowadzę do was; postąpicie z nimi, jak się wam podoba,

Pedalstwo, gwalt zbiorowy, pocwiartowanie kobiety po gwalcie (Sdz 19:22-30)

 22 Tymczasem, gdy oni rozweselali swoje serca, przewrotni mężowie tego miasta otoczyli dom, a kołacząc we drzwi rzekli do starca, gospodarza owego domu: "Wyprowadź męża, który przekroczył próg twego domu, chcemy z nim obcować". 23 Człowiek ów, gospodarz domu, wyszedłszy do nich rzekł im: "Nie, bracia moi, proszę was, nie czyńcie tego zła, albowiem człowiek ten wszedł od mego domu, nie popełniajcie tego bezeceństwa. 24 Oto jest tu córka moja, dziewica, oraz jego żona, wyprowadzę je zaraz, obcujcie z nimi i róbcie, co wam się wyda słuszne, tylko mężowi temu nie czyńcie tego bezeceństwa". 25 Mężowie ci nie chcieli go usłuchać. Człowiek ten zatem zabrawszy swoją żonę wyprowadził ją na zewnątrz. A oni z nią obcowali i dopuszczali się na niej gwałtu przez całą noc aż do świtu. Puścili ją wolno dopiero wtedy, gdy wschodziła zorza. 26 Kobieta owa, wracając o świcie, upadła u drzwi owego męża, gdzie był jej pan, i pozostała tam aż do chwili, gdy poczęło dnieć. 27 Pan jej, wstawszy rano, otworzył drzwi domu i wyszedł chcąc wyruszyć w dalszą drogę, i ujrzał kobietę, swoją żonę, leżącą u drzwi domu z rękami na progu. 28 "Wstań, a pojedziemy!" - rzekł do niej, lecz ona nic nie odpowiadała. Usadowiwszy ją przeto na ośle, zabrał się ów człowiek i wracał do swego domu. 29 Przybywszy do domu, wziął nóż, i zdjąwszy żonę swoją, rozciął ją wraz z kośćmi na dwanaście sztuk i rozesłał po wszystkich granicach izraelskich. Wysłańcom swoim dał następujące polecenie: "Czy kiedykolwiek widziano podobną rzecz, począwszy od dnia, kiedy Izraelici wyszli z Egiptu, aż do dnia dzisiejszego? Zastanówcie się, naradźcie się i wypowiedzcie!" 30  

 

Jest jeszcze wiele wiele innych takich w biblii, proponuje najpierw ja ze zrozumieniem przeczytac,

potem przeczytac koran ze zrozumieniem i wtedy pogadamy. 

 

Portret użytkownika TAL-BAU-SYSTEM  (Wymiana pogladow a nie slowne przepychanki)

 Nie prowadzilem konwersacji

 Nie prowadzilem konwersacji z toba, sam przeczytaj swoj komentarzyk smieszny i zobacz ile w nim rasizmu.. Tego sie pewnie w kosciolku kauczyles, jeszcze pewnie za ministranta! 

 Nikt sie nie zeni w wieku 8 lat, przypadek moze jeden na milion bo dzieciojebcy to choroba psychiczna,ktora wystepuje na calym swiecie. Mimo wszystko lepszy slub osmiolatki na cale zycie, niz gwalt ksiedza. Osobiscie nie znam nikogo kto poslubil osmiolatke...

 

Strony

Skomentuj