Imigranci gwałcą niemieckie staruszki

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Wśród tzw. pokojowych imigrantów, którzy przybyli do Niemiec z Afryki i Bliskiego Wschodu, panuje bardzo dziwna „moda”. W ostatnich latach odnotowuje się częste przypadki napaści na tle seksualnym na starsze kobiety. Ostatnie takie zdarzenie miało miejsce w zeszłym miesiącu.

 

Lokalne media podają, że 26 maja w godzinach porannych, 21-letni Gambijczyk, który ubiega się o azyl, włamał się do domu opieki dla starców w mieście Wendlingen am Neckar w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia. Imigrant wszedł do pokoju 90-letniej kobiety i usiłował ją zgwałcić. Jednak młody i silniejszy napastnik nie poradził sobie ze staruszką, więc próbował ukraść jej obrączkę – również bezskutecznie. Ostatecznie Gambijczyk złapał za telewizor i rzucił się do ucieczki. Personel domu opieki zdążył zrobić mu zdjęcie i dzięki temu, niemiecka policja schwytała przestępcę.

 

Ataki na tle seksualnym na Niemki, do których dopuszczają się imigranci, stały się jakby czymś normalnym. Agresorzy wybierają sobie zwykle młodsze ofiary, które najpierw gwałcą, a następnie zabijają i ukrywają zwłoki. Jednak co powoduje, że młodzi imigranci decydują się napadać na staruszki?

Zdarzenie, które miało miejsce w maju w Wendlingen am Neckar, nie jest odosobnionym przypadkiem. Ataki na tle seksualnym zdarzały się nawet w najbardziej nieprawdopodobnych sytuacjach. Przykładowo w maju bieżącego roku w mieście Kempen w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia, policja otrzymała kilka zgłoszeń o molestowaniach seksualnych starszych kobiet, do których dochodziło na lokalnym cmentarzu.

 

W lutym 2017 roku, młody imigrant brutalnie napadł i próbował zgwałcić 60-latkę na podjeździe w mieście Jena w kraju związkowym Turyngia. Kobieta zdołała wyrwać się napastnikowi i uciekając na ulicę, niemal wpadła pod samochód. Z kolei 2 października 2016 roku, 19-letni imigrant z Maroka napadł na 90-latkę w Düsseldorfie w Nadrenii Północnej-Westfalii, która wracała z kościoła. Początkowo chciał ją okraść, ale gdy dowiedział się, że kobieta nie ma pieniędzy, zaciągnął ją do jednej z uliczek i tam ją zgwałcił.

 

Tak właśnie wygląda ubogacanie kulturowe niemieckiego społeczeństwa, które zapewniła Angela Merkel, przy okazji sprowadzając do Niemiec i całej Europy islamski terroryzm. Polityka otwartych drzwi wywołuje coraz większy sprzeciw i przyniosła poważne kłopoty dla jej rządów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Lommo

Oj już tak niech się nie

Oj już tak niech się nie oburzają. Po pierwsze sami ich witali na dworcu z kwiatam , co prawda tylko co niektórzy. Mało nie zjedli Orbana któremu się te piesze wycieczki nachodczów nie podobały. A po trzecie swego czasu w Polsce w rodzinach zastępczych uspołeczniano skrajnie patologiczną młodzież niemiecką to też się skończyło na gwałceniu staruszek. Tak że nachodczy tu z nowym patentem nie wyskoczyli.

Portret użytkownika CzarnyOlo

Ostatecznie trzeba przyznać

Ostatecznie trzeba przyznać że z ich perspektywy staruszka musi być gratką przy tych wszystkich kozach i psach które męczą na co dzień.

Ps Za gwałty powinna być bezwzględna kara śmierci jak za dawnych czasów dająca do myślenia typu wbijanie na pal itp.

Portret użytkownika Esende

Jak taki imigrant całe życie

Jak taki imigrant całe życie uciekał na drzewo przed tygrysami i innymi drapieżnikami to nie ma się co dziwić że trochę że zachowuje się podobnie do zwierzat. Ja bym pierw ich z małpami oswajał a potem moze do cywilizowanego świata. Oni są bydłem i przekonałem się na własne oczy!

Portret użytkownika ,,|,

Ja widzę w pracy, jak wy

Ja widzę w pracy, jak wy Polacy chodzicie podwójnym rzędem w sposób, że nie ma możliwości przejść w drugim kierunku.

Nie idziecie w szeregu korytarzem jak ludzie, tylko jak w przedszkolu parami blokując oba pasy. I jeszcze jesteście źli, gdy ktoś chce się "przepachać" idąc po swojej prawej stronie.

Z małpami to wy również możecie sobie pogadać tak jak brudasy gwałcące starsze kobiety.

Szanować to można Rosję, ona ma coś do powiedzenia, ponieważ jest mocarstwem, a nie wypierdkiem Europy z obiekcjami na swoich zachodnich "sojuszników" z U-ES-A.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Byc może masz sporo racji.

Byc może masz sporo racji. Nie wiem gdzie pracujesz, że takie chamstwo panuje. Może jesteś z innej rasy i chamy robią to ostentacyjnie a wypowiedzią tego tutaj niżej nie przejmuj się... Widać to jeden z tego chamstwa się tutaj przedostał.. Ja gości w swoim domu traktuję z przysługującytmi im preawami, niestety , często nadużywają tej pozycji, wtedy daje im bezceremonialnie kopa w dupę .. Piowinieneś wziąść pod uwagę, że w Polsce jest 8 mln żydo-ukraińskich polaczków z polskimi obywatelstwami i nazwiskami a Polaków Zydz,i Niemcy  i Ukraińcy wymordowali w Katyniu na  Górczewskiej, Strzeleckiej w Warszawie, na Wołyniu i wielu, wielu innych... Pozostały wypierdki narodu potomków  komunistycznych aparatczyków i szabes-gojów.

 Kultura nie jest wykładnikiem rasy, l;ecz indywidualnym wyróżnikiem człowieka

Portret użytkownika Jerry

A tak mnie naszło by

Bywam na ZNZ regularnie, czasem coś naskrobię.
Tak mnie naszło, by skomentować artykuł....
Przeczytałem jednak co napisali <Max1983> wraz z <andrzej z rumunii> i.... nie chce mi się gadać.

"Tylko mniejsze tajemnice muszą być chronione. Te większe utrzymuje publiczna ignorancja" M. McLuhan
"Twierdzą nam będzie każdy próg" M. Konopnicka

Strony

Skomentuj