Imam z Danii ogłosił, że Europejczycy muszą zaakceptować nieletnie żony muzułmanów

Kategorie: 

youtube.com
Osama El-Saadi, imam meczetu Aarhus, chce nałożyć nową formę niewolnictwa - małżeństwo nieletnich dziewczynek, podaje włoski portal Il Giornale.

 

 

W wywiadzie udzielonym przez imama  pojawiły się wypowiedzi, które trudno zaakceptować. Muzułmański przywódca złożył oświadczenie, dotyczące legalizacji małżeństw z nieletnimi dziewczętami.

 

Wezwał duński rząd do pogodzenia się z istnieniem małoletnich żon, ponieważ taka praktyka istnieje w kulturze migrantów przybywających do tego kraju.

„Według Imama, imigranci zalewającący Europę biorą zazwyczaj za żony dziewczynki i kraje zachodnie muszą zaakceptować te nieludzkie praktyki. To podobno wynika z ich kultury” – pisze Claudio Cartaldo.

Imam twierdzi, że w związku z sytuacją w obozach dla uchodźców należy uznać za błogosławieństwo, że mężczyzna bierze dziewczynkę za żonę. W ten sposób zapewnia jej stabilność. Według doniesień, duński system zarejestrował już co najmniej 27 ofiar przymusowych małżeństw.

 

Podobny problem występuje w Norwegii. W ubiegłym roku o azyl w tym kraju ubiegało się ponad 60 zamężnych kobiet, których wiek budził spore wątpliwości. Najmłodsza miała 11 lat…

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika zniesmaczony

Przyjdzie czas to i rada na

Przyjdzie czas to i rada na ciapatych znajdzie !!! a na razie powinnismy dawac codziennie im do zrozumienia ze polska nigdy nie bedzie ich i ubogacic ich podarkami w postaci od krzywych spojrzen do kau swinskiego , to bedziw wielki wklad w uwalnianie polski z po i isis !!!

Portret użytkownika marcopolo6112

Dlaczego ten imam jeszcze nie

Dlaczego ten imam jeszcze nie siedzi w więzieniu ? Przecież on mieszka i żyje w Europie i nawołuje do współżycia z nieletnimi dziewczynkami . A to jest przestępstwo . Dlaczego duński rząd nie wsadza przestępców do więzienia !!!!!!!!!

Portret użytkownika Brzoza

Swego czasu partia zielonych

Swego czasu partia zielonych w niemczech byla za legalizacja kazirodztwa jednakze na szczescie to nie przeszlo.Od tamtej pory jak slysze zieloni z niemiec to robi mi sie niedobrze.Teraz patrzac jak przychylni sa niemcy niektorym osobnikom pewne rzeczy łaczą sie w całość.Pamietajmy ze w germany zyje wielu turkow, ktorzy dochodzac do wladzy min.sadowej beda wymuszac prawo po swojej stronie i to moze byc jednym z przyszlych niebezpieczenstw dla kobiet,dzieci i mezczyzn sprzeciwiajacych sie ich kulturze.obym sie mylil ale skoro oficjalnie to mowia imamy nie bojac sie reakcji innych w unii to zly znak dla kobiet

Portret użytkownika kama

Wykastrowac zwyrodnialcow i

Wykastrowac zwyrodnialcow i po problemie ,jestem kobieta i sama bym im poucinala lby i nie tylko to dzicz ktora trzeba wyeliminowac a nie uzalac sie nad gnojami  ,mam nadzieje ze polacy nie wpuszcza tych debili do naszego kraju !!!

Portret użytkownika 777

Zobaczcie co się dzieje po 26

Zobaczcie co się dzieje po 26 latach od okrągłego stołu ! Rząd powinien szybko wymienić władze IPN ! Ci komunistyczni aparatczykowie z IPN nie zabezpieczyli dokumentów agentów bezpieki ! Kiszczak ma wille i dacze różne w różnych miejscach już powinno tam być przeprowadzone przeszukanie ! A tu nic !
Telewizja Republika - Krzysztof Wyszkowski (opozycjonista w PRL) 2016-02-16
https://www.youtube.com/watch?v=qlPxVUph23c

Strony

Skomentuj