Idiotyczna pseudodemokracja na przykładzie Polski - uwaga na ciszę wyborczą

Kategorie: 

Materiały prasowe Kongresu Nowej Prawicy

Demokracja to słowo, które nie wiedzieć czemu ma powszechnie pozytywne znaczenie. Przecież to przez demokrację upadła potęga I Rzeczpospolitej. Demokracja wyniosła też do władzy demona takiego jak Adolf Hitler, dlaczego zatem po tym wszystkim nadal wszyscy się za nią opowiadają i niczym mucha do gówna lgną do tej poronionej idei?

 

Dzieje się tak głównie dlatego, że demokracja stała się nowożytną formą tyranii, dokonywanej za pomcą armii idiotów, którzy o ile już głosują to przeważnie na ładniejszych, albo lepiej reklamowanych.

 

Po prostu dzięki mass mediom można z łatwością sterować durniami serwując im papkę, dzięki której będą głosować na tych, na których chce sprawująca władzę sitwa. Zabawne jest to, że tacy głupole jednocześnie czują się bardzo mądrymi popierając tego kogo akurat wskazuje im odurzony hasłami wyborczymi i pięknymi obietnicami mózg. Nie zdają sobie sprawy, że postępują bezrefleksyjnie jak zmanipulowane stado.

 

Szczególny rodzaj wypaczenia woli ludu mamy własnie w Polsce. U nas też wszyscy mają gęby pełne frazesów o demokracji, woli ludu, ale jak przychodzi co do czego to miliony głosów pod referendami poszło do kosza a przepisy wyborcze, czyli ordynacja zostały tak spreparowane, że głosowanie na lkonkretnych ludzi nie ma sensu, bo to i tak wodzowie tych partyjnych syndykatów ustalają, kto za dobre sprawowanie dostanie "biorące" miejsce na liście, a kto nie.

 

To dlatego właśnie polska scena polityczna została spetryfikowana przez partie okrągłostołowe, a ludzie mają już tego tak dosyć, że nie chce im się nawet głosować, nad czym bardzo się rzekomo ubolewa. Wszystkie te establishMENTY, żyją po prostu w oderwaniu od rzeczywistości i uważają ludzi za debili, którzy stosownie do potrzeb zrobią to co oni chcą. Do tej pory mieli racje i rzeczywiście im się to udawało, zobaczymy tym razem.

 

Partie okrągłostołowe zdołały zawiązać swoisty trwały oligopol. Jego filarem jest to, że rzekomo w celu pełnej transparentności, zapewnili sobie wielomilionowe finansowanie działalności partii z budżetu, czyli z znaszych podatków. Takiego handicapu nie ma żadne ugrupowanie pozaparlamentarne i takie inicjatywy są skazane na niebyt. Przypadek szczególny, czyli popularność ongresu Nowej Prawicy to zasługa Internetu, który zniwelował nierównowagę medialną.

To dlatego, że rządzący tak bardzo strzegą władzy, widzimy na piedestale wciąż te same mordy. Być może jesteśmy jako naród niezbyt rozgarnięci i wierzymy w to, że tym razem to już oni pokażą, że hoho! I pokazują, przeważnie podnosząc podatki i dziwiąc się, że wpływy maleją, a skoro maleją to trzeba podwyższyć podatki i koło się zamyka. Zresztą zawsze jest jakaś grupa ludzi, którzy łykają propagandę jak Dodatkowo dajemy się prymitywnie manipulować przez media, które grają wciąż tą samą orkiestrę od wielu lat.

 

Szczególnym przejawem debilizmu i irracjonalności polskiego prawa wyborczego jest tak zwana cisza wyborcza, która została wymyślona w czasach, gdy w domach nie miało się nawet drukarek, a Internet nie śnił się nawet PRL-owskim filozofom. Ten ewidentny relikt i absurd prawny może posłużyć teraz tylko do karania nieprawomyślnych ludzi lub osób podmiotów prowadzących portale internetowe.

 

Na dodatek zmusza to do usuwania dyskusji, ze względu na obowiązujące prawo, w związku z tym w wątpliwość należy poddać domniemaną wolność słowa w naszym kraju. Okazuje się, że nie ma czegoś takiego, za to są kary grzywny i to do 13 tysięcy złotych, więc dzisiaj od 24:00 zaczyna się sezon polowań na myślących inaczej. Miejmy się zatem wszyscy na baczności, bo Wielki Brat patrzy.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika krysz07

Dzisiaj bylem na pewnym

Dzisiaj bylem na pewnym spotkaniu modlitewnym.
Oto propozycja, która wynika z charyzmatycznego rozpoznania.
Skreślić wszystkie listy jakie dadzą i na każdej, na samej górze napisać: Marek Jurek.
Oczywiście jak wiecie - nasze głosy niczego nie zmienią, ale takimi listami nie będą mogli manipulować, ani dostawiać swoich krzyzyków. Chodzi także o demonstrację, o ZNAK, o głos sprzeciwu, który zostanie zauważony i da do myślenia i oby stał się tym małym kamyczkiem, który zacznie lawinę.
MJ - jedyny człowiek, który w sejmie udowodnił, że nie jest tam dla kasy, boi się Boga, a nie prezesa i obchodzą go ludzie, nawet ci najmniejsi, co nie mogą się bronić sami.

Portret użytkownika g-lo

To nie pseudodemokracja,

To nie pseudodemokracja, tylko socjaldemokracja i jak każde lewackie rządy skończy się katastrofą. Nie ma zbyt wielkiej różnicy od strony gospodarczej, czy to lewacki socjalizm narodowy, lewacki komunizm, czy lewacka socjaldemokracja. Sama demokracja także nie jest niczym wspaniałym jak przyszło się nam wmawiać pod wpływem panującej wszędzie propagandy, i żadna też nie przetrwała próby czasu oraz zdeżenia z rzeczywistością. Ta obecna skończy tak samo jak wszystkie inne wcześniej. To jest tylko kwestia czasu.
 
Tak na chłopski rozum, to weźmy taki prosty przykład, "czy właściwym jest aby pilotów samolotu jakim mamy lecieć wybierać demokratycznie spośród pasarzerów?"; Każdy się obuży, że nie, bo przecież pasażerowie nie mają doświadczenia i umiejętności i to grozi katastrofą. Czemu tylko te same osoby bredzą o wspaniałości demokracji, gdzie rządzących wybiera sie na tej samej zasadzie? najczęściej bez umiejętności i doświadczenia, gdzie dochodzi kolejny czynnik, zamachu na naszą kasę i łapówkarstwa.
 
Najlepszym systemem władzy, co niejednokrotnie zostało udowodniene jest monarchia i ta jest najczęściej występującycm systemem władzy na przestrzenie dziejów. Nie bez powodu zresztą. Zakładając jednak, że król, książe itp. jest osobą przeszkoloną dokładnie w funkcji jaka ma sprawować, nie jest despotą i nie wtrąca się w inteersy swoich obywateli którymi rządzi. Jednym słowem, to robi wyłącznie to co do niego należy i to najlepiej jak potrafi. Przykładem jest np. Lichtensztein, który jest monarchią, a jakość życia tam jest obecnie najwyższa na świecie. Poprzez jakość życia rozumiem nie tylko stosunek wysokości zarobków do cen towarów ale także wolności osobistej itp. W Anglii królowa przyjęła rolę figuranta i efekty sami widzimy. Efektem oczywiście jest postępujące zubożenie i niezadowolenie Anglików.

Portret użytkownika polakk

Odezwa Donieckiej Republiki

Odezwa Donieckiej Republiki Ludowej do Rinata Achmetowa

Szanowny Rinacie Leonidowiczu, my, zwykli obywatele Republiki Donieckiej, nie mogliśmy nie odpowiedzieć na Pana apel, przecież od 23 lat Pan i Pana koledzy – oligarchowie – przyzwyczaili się do tego, że zwykli ludzie są tak zastraszeni przez Was, że nigdy nie odważą się żądać swoich praw.

I dlatego wtedy, gdy na Donbasie wreszcie zaczęło się rodzić społeczeństwo obywatelskie, kiedy zdecydowaliśmy się walczyć o swoją wolność, o swoje ideały, swoja kulturę, swoich bohaterów, swój język – Panowie bezczelnie i cynicznie postanowiliście się przeciwstawić większości. Zastraszając robotników swoich przedsiębiorstw zwolnieniami, staracie się pokazać, że mieszkańcy Donbasu popierają państwo, które rzuciło armię i czołgi przeciwko ludności cywilnej? Spróbujmy więc zobaczyć, co mamy popierać.

Mówicie, że mieszkańcy Mariupola chcieli zorganizować marsz pokoju – dziwna nazwa dla przedsięwzięcia, do którego współpracowników zbiera się siłą pod groźbą zwolnienia z pracy. Mieszkańcy Mariupola już wychodzili na marsz pokoju w dniu 9 maja, który z powodu wynajętych przez Was bojowników gwardii narodowej i Prawego Sektora zakończył się tragicznie. Według różnych źródeł zginęło i zostało rannych kilkaset osób, a wiele z nich zostało spalonych żywcem, tak jak w Odessie 2 maja.

Mówicie, że ludzie są zmęczeni żyć w strachu, a po Donbasie chodzą z automatami i granatnikami. Ale przecież to właśnie „Wy” żyjecie w strachu, bojąc się utracić nawet niewielką część swoich nadzwyczajnych dochodów. Przecież Pan jest jednym z tych, który opłaca dostawy całych pociągów sprzętu wojskowego i oddziałów uzbrojonych żołnierzy ekspedycji karnych na ziemi Donbasu, zabierając pieniądze od zwykłych ludzi.

Demonstrując ogromny wpływ na losy Donbasu, w powiązaniu z dyrektorami kontrolowanych przez Pana przedsiębiorstw, Pan stwierdza prawidłowo, że ludzkie życie – to jest wartość największa. Ale z jaką lekkością pozwala Pan, aby lała się ludzka krew w Sławiańsku, Kramatorsku, Mariupolu, Krasnoarmiejsku, Doniecku, absolutnie nie robiąc nic dla zakończenia karnych ekspedycji Pańskich gospodarzy w Kijowie, którzy dali Panu rozkaz – Stłumić pokojowy protest w miastach Republiki Donieckiej.

Pyta Pan: ”Kto w Donbasie zna przedstawicieli Donieckiej Republiki Ludowej?” Więc może nadszedł czas, aby zejść z nieba na ziemię. Proszę wyjść za bramę swojej rezydencji i Pan zobaczy tam przedstawicieli Donieckiej Republiki Ludowej – to jest prosty naród. Pyta Pan, jakie miejsca pracy oni stworzyli? A więc to właśnie my – mieszkańcy Donbasu budowaliśmy huty, budowaliśmy i odbudowywaliśmy po wojnie huty, kopalnie węgla. Budowaliśmy fabryki i przedsiębiorstwa, które ukradliście u nas w latach 90-tych, w drodze nieuczciwej prywatyzacji. Większość z nich doprowadziliście do bankructwa i pocięliście na złom, pozostawiając tysiące rodzin bez środków do życia. Przecież to właśnie przy Pańskim udziale populacja Donbasu zmniejszyła się z 5,5 do 4 mln ludzi. Właśnie tej walki przeciwko mieszkańcom naszego kraju, właśnie tej walki przeciwko Donbasowi, właśnie tego ludobójstwa w Donbasie, Pan nie zamierza zatrzymać.

Mówi Pan, że tutaj się urodził i tutaj mieszka, i nie pozwoli Pan zniszczyć Donbasu. W takim razie dlaczego milczy Pan o tym, że wydobycie gazu łupkowego zniszczy całą ekologię Donbasu w ciągu najbliższych 15 lat? Że Kijów planuje urządzić w zamkniętych przez Pana kopalniach składowiska chemicznych i radioaktywnych odpadów. Właśnie dlatego nie mówi Pan o tym, że planuje Pan żyć w przyszłości w Donbasie i że już dawno przygotowywał dla siebie i swojej rodziny schroniska w Londynie i innych miastach Europy. Przecież dla Pana Donbas – to źródło bogacenia się, a dla nas – to jest Ojczyzna, z którą nierozerwalnie łączymy swoją przyszłość.

Kłamie Pan, twierdząc, że biorąc pod kontrolę kolej, chcemy zatrzymać serce Donbasu. A przecież Pan dobrze wie, że nasz jedyny cel – to powstrzymanie transportu sprzętu wojskowego, który dostarcza się do niszczenia cywilnych mieszkańców Sławiańska, Kramatorska i innych miast Republiki Donieckiej.

Na jakiej podstawie Pan w ogóle zdecydował, że może mówić w imieniu mieszkańców Donbasu? Czy Pan już ostatecznie porozumiał się ze swoimi wspólnikami, złodziejami – oligarchami, o wprowadzeniu pańszczyzny, kiedy zwykli ludzie nie mają nawet najmniejszej możliwości wyrażenia swojej opinii? Kiedy za punkt widzenia, odmienny od Pańskiego, oddziały ekspedycji karnych otrzymują prawo strzelać i palić bezbronnych ludzi. Kiedy za jakiekolwiek inne niż Pańskie myślenie grozi się karami więzienia, kiedy za ludzi wyznacza się wynagrodzenie pieniężne. Pan już dawno zdecydował, że za pieniądze można kupić wszystko. Przecież Pański majątek, tylko za rok, zwiększył się dwukrotnie. A płace zwykłych ludzi w tym czasie tylko się zmniejszały. I Pan znajduje w sobie moralne prawo, aby zmuszać ich do ostentacyjnych manifestacji, które Pan organizuje, aby zdać sprawozdanie gospodarzom w Kijowie? Czy nie ma u Pana absolutnie żadnej odwagi, aby pójść przeciwko bandyckiemu klanowi Kołomojskiego – Tymoszenko – Poroszenko?

W swoich scenariuszach rozwoju Donbasu stwierdzał Pan, że nie jesteśmy potrzebni Rosji. Ale dlaczego przemilczał Pan o tym, że Rosji nie jest potrzebny właśnie Pan. Przecież w Rosji biznesmeni i przemysłowcy zobowiązani są rozwijać regiony, w których prowadzą swój biznes. Biznesmeni w Rosji muszą wypełniać wszystkie zobowiązania socjalne. Właśnie dlatego majątek najbogatszych ludzi w Rosji, otrzymujących dochody z zasobów naturalnych, jest kilkakrotnie mniejszy od majątku, który Pan zbił na brutalnym wyzysku pracy mieszkańców Donbasu.

Pan ma jeszcze szansę uniknąć błędów przemysłowców, popełnionych w 1917 roku. Może Pan poprzeć Republikę Doniecką i rozpocząć konstruktywną pracę dla dobra wszystkich jej mieszkańców. Ma Pan siły, aby zapobiec dalszemu rozlewowi krwi i zatrzymać karne oddziały, skierowane z Kijowa do zniszczenia pokojowych miast i ludzi pracy Donbasu.

Jesteśmy głęboko przekonani, że może Pan jeszcze zrobić odważny krok i przejść do historii Donbasu, ale nie jako złodziej, zdrajca i mecenas morderców z oddziałów karnych, a jako patriota ojczystego kraju, który odważnie stanął ramię w ramię z prostym ludem.

Polska lata 90/2000........

Portret użytkownika BigStan

Rozmawiałem dziś z gościem

Rozmawiałem dziś z gościem który będzie nadzorował wybory jako informatyk - powiedział mi ciekawą rzecz.

Jeżeli na jednej liście skreślimy dwa pola np ( wysoka numeracja aby się do admina nie przyczepiła swołocz z PKW ) 1009 i 570 to głos będzie ważny , ponieważ dostanie go 570.

Ciekawe rozwiązanie ? jakież to daje pole do manipulacji wyborczej !

Portret użytkownika sternick

Refleksja - piłka nożna      

Refleksja - piłka nożna                                              .
Zastanawialiście dlaczego przez tyle lat Polacy nie mają silnej drużyny piłkarskiej?
Ano przez działanie podprogowe. Mamy drużynę narodową zebraną z asów tej dyscypliny, którzy w innych drużynach są filarem rozgrywek. Za to pomieszani  przez PZPN dają dupy . Dlaczego?
Ano , polityka. Przykład silnej drużyny , gdzie nie liczy się wyłącznie lider , byłby inspirujący dla narodu.
Polacy mogli by uwierzyć , że zjednoczeni możemy wygrać. To widowisko, jakim jest sport , jest sposobem na sterowanie nastrojami. Dlatego PZPN jest świętą krową, finansowaną z lewej kasy totalizotora i spolegliwą pejsowatym nadzorcom.
Polak pomyśli , że drużynowo nic nie ugramy, bo " my Polacy tak mamy"
I o to własnie chodzi, bo porażki naszej drużyny są dokładnie zaplanowane , tak by być deprymującym przykładem dla Polaków.
Bo właśnie WIEC ( jak to określił baca) jest naszą Polską , Słowiańską  siłą, 
Bo to, co jest sennym koszmarem pseudo-polskich polityków  ,to jednomyślność w narodzie. 
Jeżeli większość nie pójdzie do wyborów , to ta jednomyślność właśnie się objawi. 
Nie dajcie się zwariować demokracją, bo to nie ma nic wspólnego z naszym Słowiańskim wiecem, na który zwoływano poprzez "ogniste wici
Jeśli znajdę wici pod moim progiem to je podniosę, bo wtedy dopiero będę miał wpływ na to , jak mam żyć.

Portret użytkownika Genesis

Przed tymi wyborami czuję się

Przed tymi wyborami czuję się właśnie jak człowiek z papką zamiast mózgu. Nie wiem już na kogo głosować... wszędzie szwaby, żydostwo albo inne ścierwo. Wiem tylko, że jak jakimś cudem znowu wygra PO, przestaję wierzyć w cokolwiek.

Portret użytkownika Impuls

Dawno nie było

Dawno nie było długoterminówki i jako że mamy za parę dni czerwiec w końcu na nią czas (Warszawa):
25. V 31 st.
26.V 32 st.
27..V 34 st.
28.V 29 st
29.V 27 st
30.V 24 st
31.V 21 st
1.VI 19 st
2.VI 19 st
3.VI 21 st
4.VI 23 st
5.VI 26 st
6/VI 29 st
7.VI 31 st
8.VI 34 st.
9.VI 27 st
10.VI 29 st
11.VI 31 st
12.VI 31 st
13.VI 31 st
14.VI 32 st
15.VI 16 st
16.VI 21 st
17.VI 24 st
18.VI 25 st
19.VI 27 st
20.VI  27 st
21.VI 29 st
22.VI 32 st
23.VI 31 st
24.VI 32 st
25.VI 35 st
26.VI 36 st
27.VI 38 st
28.VI 38 st
29.VI 39 st
30.VI 23 st Taka różnica spowoduje ekstremalną ilość burz gwałtownych oraz prawdopodobnie wystąpi tornado F2 (Łódzkie i Kujawsko-Pomorskie)
1.VII 26 st

Podpisano, Pieseł Wawerski

 

Portret użytkownika OLI

WYBORY- O CO TU DO CHOLERY

WYBORY- O CO TU DO CHOLERY CHODZI, CO TO JEST, CZY  KTOŚ KUMA BO JA NIE,. ZAŁOZENIE... IDE NA WYBORY I GŁOSUJE NA KANDYDATA  ;X;
TEN X MA GŁÓWNO DO GADANIA BO GO OBOWIAZUJE ; DYSCYPLINA GŁOSOWANIA; I DUPA ZBITA. ON GŁOSUJE TAK JAK MU KARZĄ , Z TYM ŻE MA Z TEGO KASE A JA Z GŁOSOWAMIA MAJĄ GŁÓWNO - CHYBA ZE TEN CO NA NIEGO GŁSUJE TEŻ MI COŚ ODPALI..... FIFTY...FIFTY ZAPAMIETAJCIE - NIC ZA DARMO NAWET DO NIEBA NIE PÓJDZIESZ JA RODZINA NIE ZAPŁACI ZA MSZE  I TO NIE JEDNĄ ZA ZMARŁYCH. PIENIĄDZ MA TAKĄ MOC, ŻE Z BARANA ROBI PANA.//////

Strony

Skomentuj