Ideologia gender poważnym zagrożeniem społecznym ?

Kategorie: 

Źródło: www.pimg.pl

Za poprzedniego ustroju politycznego nie było ideologii równości płci "gender". Chłopcy pisali wiersze, dziewczyny trenowały poważne sporty np: karate lub strzelanie z łuku. Bowiem każdy miał swój talent, i w żaden sposób nie wiązano tego z płcią. A dziś dochodzi do tego, że unijny projekt edukacyjny w przedszkolach w Rybniku w woj. śląskim, zakładający uwzględnianie zasady równości gender, spowodował protest części rodziców i interwencję posła u prezydenta miasta.

 

Miasto bowiem pozyskało dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na edukację przedszkolną z projektu "Szczęśliwa 15", który zakładał uruchomienie 15 dodatkowych oddziałów w przedszkolach w mieście, dzięki czemu można było przyjąć w nich dodatkowo 370 dzieci. Rodzicom przedstawiono regulamin, gdzie napisano, że projekt ma za zadanie m.in. rozwijanie kompetencji społecznych dzieci "za pomocą wycieczek edukacyjnych uwzględniających zasadę gender". Wszyscy rodzice podpisali deklaracje uczestnictwa dziecka w przedszkolu.

 

Natomiast Ci rodzice, którzy zrezygnują z zajęć uwzględniających zasadę ideologii gender mogą zrezygnować z udziału w projekcie, ale wówczas zostanie im wskazane inne przedszkole, ponieważ w przedszkolu realizującym edukacyjną zasadę gender, nagle nie ma miejsc dla ich dzieci w innych grupach !

 

Natomiast Prof. Ryszard Legutko, jako europoseł ostrzega, że Unia Europejska uzależnia korzystanie z funduszy unijnych od promowania przez ich beneficjentów ideologii gender. Okazuje się, że środki w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych, przeznaczone niby na dobro mieszkańców i rozwój ich regionów, są świetnym sposobem na brutalne propagowanie podejrzanych ideologii !

 

Dlatego europoseł Prof. Ryszard Legutko wystosował list otwarty, w którym zaapelował do Polaków o udział w konsultacjach społecznych co do Regionalnych Programów Operacyjnych, które to określą sposób wydatkowania środków europejskich przez województwa w latach 2014-2020, a na których to opierają się takie programy jak wspomniana m.in. ''Szczęśliwa 15", czy inne: "Równościowe przedszkole", "Nawigator" i "Edukacja bez tabu”. Widać z tego, iż drzwi dla ideologii gender zostają szeroko otwarte, a obojętność społeczeństwa sprawia że nie czyni się nic, by temu przeciwdziałać. Gdy głupie lub szaleńcze teorie stają się ideologią, to kończy się to zazwyczaj - jak historia pokazuje - dramatem ludzkości.

 

A nie tak dawno, bo wiosną tegoż roku Polskie Ministerstwo Edukacji Narodowej było współorganizatorem konferencji naukowej poświęconej seksualności osób nieletnich i małoletnich. Z konferencji wynika, że sześciolatek powinien wiedzieć co to jest „akceptowalny seks", a 12-latek potrafić „komunikować się w celu uprawiania przyjemnego seksu”. Razem z PAN i dwoma ministerstwami organizowała ją agenda ONZ ds. Rozwoju oraz polskie biuro Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). W konferencji uczestniczyli też przedstawiciele resortów zdrowia i edukacji.

 

Realizując tą wizję, to już w 2009 roku UNESCO, agenda ONZ, opublikowało “Międzynarodowe Wytyczne w zakresie edukacji seksualnej” proponując przyzwyczajanie dzieci w wieku 5 lat na pojęcia masturbacji seksualnej, oraz stopniowe przygotowanie ich do koncepcji przerywania życia/aborcji, spłycając seks do czysto wynaturzonej przyjemności, a nie do roli prokreacji gatunku ludzkiego. Choć raport wywołał lekkie kontrowersje na początku września 2009 roku, to gotowa wersja raportu nie wycofała tych propozycji. UNESCO, jest tym samym zdeterminowane by prezentować 5 letnim dzieciom aborcję i masturbację. Trzeba przy tym pamiętać jak widzimy na przykładzie konferencji naukowej poświęconej seksualności osób nieletnich i małoletnich PAN, że Polska współpracuje bezpośrednio z ONZ, a tym samym i z UNESCO wdrażając te pomysły w życie.

 

Obecnie bowiem do polskich szkół i przedszkoli wchodzi przygotowany przez WHO program z ideologią gender, dotyczący nieheteroseksualnych praktyk. Np.Uniwersytet Łódzki organizuje szkolenia dla nauczycieli z tego programu. A przedstawiciel Związku Nauczycielstwa Polskiego, Pani Dorota Obidniak jawnie stwierdza, że szkoły realizują założenia programowe dotyczące nauczania o równości, gdyż szkoły i przedszkola podstawą programową są zobligowane do tego, by uczyć o szacunku i równym traktowaniu każdego bez względu na płeć, kolor skóry itd. MEN bowiem wyjaśnił, że za program wychowania przedszkolnego i nauczania szkolnego odpowiada „dyrektor przedszkola lub szkoły w porozumieniu z rodzicami”, co daje dużą swobodę działań dla dyrektorów placówek oświatowych, gdyż rodzice mają nikły wpływ na to co zostaje zaopiniowane do nauczania.

 

Tymczasem Polski rząd wydał dotychczas prawie 4,2 mln zł, na realizację unijnego projektu "Równe traktowanie standardem dobrego rządzenia", realizowanego w latach 2011-2012. Włączono w niego 85 instytucji oraz wszystkie urzędy wojewódzkie, przeszkolono 550 urzędników. W ramach projektu utworzono też sieć 51 koordynatorów ds. równego traktowania. Natomiast na rok 2014 planowana jest realizacja tego programu dla pracowników administracji rządowej na szczeblu regionalnym. Szkoleniami objętych zostanie ok. 200 osób - pełnomocników wojewodów ds. mniejszości narodowych i etnicznych, kuratorów oświaty, pracowników wydziałów ds. cudzoziemców. Koszt realizacji tej części projektu, to kwota prawie pół mln zł (102 tys. euro).
 

Promocja zasad równości płci, zakreślona w ideologii gender, odbywa się już pełną parą. Znacząca rolę odgrywają tu popularne media świeckie, łącznie z naszą publiczną TVP , które wprawdzie nie opowiadają się jednoznacznie za tą teorią, ale nagłaśniają spór wokół niej się toczący w taki sposób, że widz, czytelnik , słuchacz nabiera oczywistego przekonania: ideologia gender jest super, a jej wszyscy przeciwnicy, to ciemnogród, zacofanie, wstecznictwo.

 

Natomiast w Szwecji od niedawna wprowadzany jest nowy sposób oceniania filmów pod kątem tego, czy są wolne od stereotypów na temat płci. Inicjatywa ta popierana jest przez państwowy Szwedzki Instytut Filmowy i zaczyna się przyjmować, np.: Skandynawska stacja telewizji kablowej „Viasat Film” już zapowiedziała, że zacznie stosować nowe kryterium w recenzjach swoich filmów, a od 17 listopada w ramach programu "Superniedziela" będzie wyświetlać tylko filmy z oceną "A", - czyli wolne od stereotypów na temat płci.

 

Promocja zasad równości ideologii gender, nie ominęła też świata biznesu. Na przykład, firma CEPD N.V., zarządzająca siecią aptek „Dbam o Zdrowie” jest pierwszą firmą w Europie Środkowo – Wschodniej, która uzyskała Międzynarodowy Certyfikat Przestrzegania Zasad Równości Płci w Miejscu Pracy, przyznawany przez Fundację The Gender Equality Project (GEP), działającej przy Światowym Forum Ekonomicznym w Davos. Certyfikat jest przyznawany firmom, które spełniają określone wymagania w zakresie równouprawnienia płci w miejscu pracy.

 


Źródła:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,59154,title,Gender-w-przedszkolu-protest-rodzicow-i-posla,wid,16205397,wiadomosc.html?ticaid=111c42

http://film.wp.pl/id,138820,title,Filmy-beda-oceniane-takze-pod-katem-stereotypow-na-temat-plci,wiadomosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nasz-Dziennik-Minister-rozdaje-na-gender,wid,16036230,wiadomosc.html

http://pl.delfi.lt/aktualia/polska/konferencja-naukowa-niemowleta-doznaja-orgazmow.d?id=61218381

http://www.pch24.pl/dotacje-ue-za-promocje-gender,19516,i.html

 

 

Ocena: 

0
Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika koszer umysłów

Mam tu coś dla

Mam tu coś dla was:
Seksualizacja dzieci
Zalecany – i już obowiązujący w innych krajach – program seksualnej edukacji genderowej, nie tylko informuje (dzieci już od najmłodszych lat przedszkolnych) o budowie i seksualnych funkcjach narządów rodnych, ale naucza różnych doznań seksualnych. Na przykład podając takie informacje-instrukcje:
● Dotykanie jąder może być rozkoszne i piękne
● Dotykanie łechtaczki może dostarczyć wiele rozkoszy.
● Bycie lesbijką … jest zupełnie typowe
● Tak jak można mieć ochotę na czekoladę tak kobiety i mężczyźni mogą mieć ochotę na seks
● Orgazm… można również doznawać, kiedy się samemu głaska po łechtaczce, piersiach, penisie lub jądrach
● Poprzez petting można też doprowadzić siebie nawzajem do orgazmu, bez stosunku płciowego, a mieć przy tym wiele przyjemności.
Są to cytaty z podręcznika „ABC mojego ciała. Leksykon dla dziewcząt i chłopców” zalecanego przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) oraz Federalną Centralę Uświadomienia Zdrowotnego (niemiecki organ państwowy). Jest to rzeczywistość w przedszkolach i szkołach zachodniej Europy, a polski rząd przystępuje właśnie do ich wprowadzania. Już sześciolatek powinien rozumieć pojęcia „autostymulacji i stosunku płciowego”, 12-latek potrafić „komunikować się w celu uprawiania przyjemnego seksu”, zaś 4-latek masturbować się i praktykować zabawy „w lekarza”.
Już czas działać, panowie.

Portret użytkownika koszer umysłów

Ten "projekt" UNESCO

Ten "projekt" UNESCO dotyczący "przybliżania" 5-latkom masturbacji to nie projekt tylko fakty. Proponuję, żeby autor sprawdził sytuację np. w niemczech, gdzie przedszkolaki dosłownie UCZONE SĄ jak się masturbować i jest to OBOWIĄZKOWE dla wszystkich dzieci w wieku 5 lat. W Norwegii z kolei są przedszkola w których dzieci biegają... nago. Mają też prawo dotykać nawzajem swoich narządków płciowych jak również masturbować się. Zabronione jest jedynie wkładanie przedmiotów typu kredki czy klocki w pewne miejsca.
Ja nie żartuję - to są suche fakty.

Portret użytkownika dąb

gdy chodziłem do szkoły będąc

gdy chodziłem do szkoły będąc nastolatkiem to wiele bym dał , by na lekcji jakaś młoda nauczycielka prezentowała na sobie kolejne etapy masturbacji. Genderowcy nie rozumieją że ich głupia filozofia (właścieie obraza filozofii) bardzo skomplikuje życie . Do zwierząt też trzeba będzie to zastosować i dla przykładu nie będzie krowy ani byka tylko bydlak (od bydła) . To są zwiastuny upadku cywilizacji europejskiej tak jak starożytnej Grecji . Historycy mówią o tym , że homoseksualizm był przyczyną  upadku Grecji tylko to się przemilcza w edukacji i w mediach. Znane jest to , że wtedy oddawano chłopców na wychowanie starcom (pederastom) i oni wychowywali takich samych zgodnie z obyczajem . Kobiety zaś pozostawione sobie też musiały się rozluźnić w miłości lesbijskiej. W wojsku były najpierw zasady , że przyjaciel walczył u boku przyjaciela bo wiadomo , że będą sobie najlepiej pomagać . Pod koniec cywilizacji greckiej byli to już kochankowie .   

Portret użytkownika xylotet

Widzisz Roni , kiedyś na tym

Widzisz Roni , kiedyś na tym kontynecie pewna mniejszość poczuła 
się tak pewnie i bezpiecznie w przywilejach które sobie kupiła że 
nawet zaczęła mówić "nasze kamienice wasze ulice",,,,,, trwało
to chwilę ,,,, i skończyło się pogromem ,,,,, a to co wcześniej 
wygłaszała owa mniejszość i jak się zachowywała zostało przeciwko niej użyte ,,,,, pamiętaj że zgodnie z ewolucjonizmem Darwina silniejszy wygrywa
,,,, a większość jest zawsze silniejsza od mniejszości ,,,, nawet jeśli
Zachowaniem Mniejszości Stymuluje się tzw. instynkt samozachowawczy
u większości ,,,to dzieje się to w celu wywołania właściwych u niej
reakcji ,,, jeśli ta stała się już dekadencka i zatraca owy instynkt.
Jakoś architekci tego ładu tak przed pogromem jak i po nim nadal
zasiadali w różnych komisjach.....
Tu gdzie mieszkam zaczęło się to wszystko ,,,, a tak po trzecim piwie
prywatnie,,,, większość powie ci że to się stało było sprawiedliwe i
słuszne,,,, jedynym błędem było wdanie się w awanturę ze słowianami
,,,,, Bo To Była Większość Właśnie ,,,, Smile
Czasy pogromów w Europie chyba jeszcze się nie skończyły , dokąd krążą
po niej  "Aktywiści ,,, wczoraj PRZEBRANI za obrońców praw dzieci do wolnego sexu ,,,, dzisiaj uciskanych transwestytów ,,,, jutro ukraińców
,,, a pojutrze wolnopłciowych ufoludków" ,,,,, ;-(

Strony

Skomentuj