I cóż, że ze Szwecji, czyli o zapętleniu politycznej poprawności

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

W Szwecji lewacka bojówka Antifa, oskarżyła miejscowych gejów i lesbijki o faszyzm względem islamistów. Twierdzą tak ze względu na przemarsz parady równości przez islamskie enklawy, co nie podoba się napłwywowym mieszkańcom Szwecji. Tak zabawnego lewackiego zapętlenia jakie powstało ostatnio w Szwecji trudno się było spodziewać, ale jak wiadomo polityczna poprawność jest szaleństwem i jeśli ktoś w to wątpi to powinien posłuchać tej opowieści.

 

Parafrazując stare komunistyczne powiedzenie można stwierdzić, że walka klas zaostrza się w miarę budowy "postępu". W związku z tym do niecodziennego zdarzenia doszło ostatnio w Sztokholmie. Działacze lewicowej organizacji Antifa zakłócili przemarsz środowisk LGBT. Powodem był fakt, że propagowanie homoseksualizmu jest obraźliwe dla muzułmanów, a członkowie Antify postanowili wziąć w obronę imigrantów znajdujących się w Szwecji, któzy poczuli się urażeni obecnością gejów. Z tego powodu lewaccy bjownicy Antify przerwali marsz środowisk LGBT które okrzyknięto ... faszystami.

 

Homoseksualistów można nie lubić, ale trzeba im przyznać, że ich dziwaczne przemarsze przez centra miast, poza niewątpliwym czynnikiem demoralizacyjnym, nie prowadzą raczej do agresywnych zachowań z ich strony. Można oczywiście nie rozumieć potrzeby informowania wszystkich o swojej orientacji seksualnej, wszak nikt nie słyszał o paradach ludzi dumnych ze swojej heteroseksualności, no ale skoro ktoś ubiera się dziwnie i wychodzi tak na ulicę to można mu też przyznać, że ma  prawo do dziwactwa w zakresie ekspresji swoich poglądów. 

Dotychczas przyzwyczailiśmy się do tego, że jeśli ktoś utrudniał demonstracje środowisk LGBT, byli to konserwatyści zdegustowani publicznym zgorszeniem. Środowiska lewicowe zawsze gorąco potępialy wszelkie takie incydenty, zwłaszcza jeśli wzburzenie pochodziło ze strony katolików. Okazuje się jednak, że co innego dzieje się gdy niezadowolenie wykazują islamiści. 

 

Z powodu postępu w socjalistycznych republikach europejskich, okazało się, że w Szwecji prawa homoseksualistów są już mniej warte niż prawa muzułmanskich najeźdzców. W konsekwencji paradę równości zaatakowały lewackie bojówki z Antify. Ci lewaccy faszyści nazywający się z przekory antyfaszystami, twierdzą, że maja prawo do stygmatyzacji jako faszystów wszystkich swoich przeciwników. Los chciał, że ich adwersarzami stali się teraz nietykalni dotychczas geje lesbijki i inne anomalie określane jako środowisko LGBT.

 

Okazuje się, że równanie poprawności politycznej wskazuje, iż gejowska parada w Sztokholmie uraża napływających masowo do Szwecji Islamistów. W związku z tym Antifa zakłóciła ten pochód wyrażając niezadowolenie z obranej trasy pochodu. Stało się to wtedy, gdy maszerujący pozwolili sobie na wejście do dzielnic uważanych za eksterytorialne i należące do muzułmanów. Kolorowa parada głosząca dumę jej uczestników z bycia homoseksualistami okazuje się być niemile widziana w częściach stolicy Szwecji, pozostających pod kontrolą Islamistów. 

Spowodowało to zabawne zapętlenie w sposobie pojmowania ważności uprzywilejowania nacji według politycznej poprawności. Skutkiem tego działacze lewackiej Antify postanowili dać upust swojemu niezadowoleniu ze względu na prowokowanie Islamistów, którzy przecież nie mają w zwyczaju tolerować homoseksualizmu. 

 

W krajach islamskich gejów się powszechnie dyskryminuje, a niekiedy morduje poprzez zrzucenie z najwyższego budynku. Wygląda na to, że działacze Antify zgadzają się z argumentami muzułmanów ze Sztokholmu, którzy nie życzą sobie obecności roznegliżowanych homosiów na ulicach swoich enklaw. To naprawdę zabawne zapętlenie gdy z kalkulacji lewakom wychodzi, że to geje a nie islamiści są faszystami. 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika hyh

Plan Pikea widac realizowany

Plan Pikea widac realizowany w Szwecji bezblednie , wpierw zgina ci co krzewili ten burdel czyli ateisci i nihilisci , Muzumalni zostana zolnierzami NWO... Rznac beda ale pila i siekiera.Zostana napuszczeni jedni na drugich. Zastanawiajce jest co pomysli taki pedzio jak zginie od tego ktorego tak popieral.

 

Portret użytkownika nel35

A czy ta Antifa to jakaś

A czy ta Antifa to jakaś żydowska bojówka, bo logika podobna. A co się tyczy "obrazy" muzułmanów - cytat:
"Islam tak uczy przez fatwy : „grzeszy tylko uległy homoseksualista”. Dominujący homoseksualista jest już usprawiedliwiony przez Mahometa".  W wielu krajach muzulmańskich kierowcy wozą ze sobą chłopców w oczywistym celu, więc nie tylko homo, ale i pedofilia; o zoo wszyscy wiedzą.
i jeszcze krótki artykuł:
https://wiadomosci.onet.pl/kiosk/tanczacy-chlopcy-z-kabulu/njh87

Strony

Skomentuj