Hurtownia medyczna - jakie produkty medyczne można w niej znaleźć?

Kategorie: 

Źródło: Whitepress

Poznaj szeroki asortymenty hurtowni Ice4Med. Duży wybór artykułów w atrakcyjnych cenach pozwala zaopatrzyć przychodnię lekarską, szpital, prywatny gabinet, klinikę. Sprawdź czy jest tu wszystko, czego potrzebujesz.

 

Hurtownia medyczna, której można zaufać

Ice4Med to miejsce, w którym nie tylko zdobędziesz niezbędny asortyment, ale również nawiążesz długotrwałą relację biznesową. Sklep stawia bowiem na przejrzyste zasady współpracy, otwartą komunikację i innowacyjność. Hurtownia medyczna Ice4Med z najwyższą dbałością podchodzi do skrupulatnej selekcji zaufanych dostawców, by zapewnić tobie i twoim pacjentom najlepszej jakości artykuły, które spełniają najwyższe normy. Co ważne, możesz korzystać z atrakcyjnych promocji oraz negocjować poszczególne stawki, przy większych zamówieniach. W razie potrzeby specjaliści służą ci wsparciem w wyborze produktów, które zaspokoją twoje oczekiwania. Jakiego rodzaju asortyment kupisz w hurtowni medycznej Ice4Med?

Odzież medyczna i ochronna

W Ice4Med otrzymasz szeroki wybór elementów odzieży ochronnej, które pomogą personelowi oraz pacjentom twojej poradni, szpitala zachować maksymalne bezpieczeństwo podczas wzajemnego kontaktu. Jednorazowe fartuchy wzmacniane, fizelinowe i SMS, dwuczęściowe komplety medyczne w szerokiej rozmiarówce, przyłbice, czepki, maseczki, ochraniacze na buty oraz jednorazowa odzież zabiegowa dla pacjentów, rękawiczki lateksowe, winylowe lub nitrylowe, a także kombinezony ochronne, to produkty, które znajdują zastosowanie w każdym szpitalu, klinice, a także gabinecie stomatologicznym czy weterynaryjnym i nigdy nie można dopuścić do tego, by ich zabrakło.

Jeżeli nie masz pewności, który fartuch medyczny wybrać, który będzie najlepszym rozwiązaniem dla twojej przychodni, kliniki, skontaktuj się z ekspertami dostępnymi pod numerem telefonu hurtowni, bądź adresem mailowym. Po ustaleniu szczegółów pomogą ci podjąć decyzję, który produkt powinien znaleźć się w twoim zamówieniu.

Narzędzia chirurgiczne i opatrunki

Kolejną ogromnie popularną grupą produktów są instrumenty chirurgiczne, które znajdują zastosowanie nie tylko na sali operacyjnej. Obok skalpeli, kleszczy i ostrzy chirurgicznych możesz znaleźć strzykawki, nożyczki, pęsety, igły iniekcyjne, wenflony, mikroprobówki, nadkrtaniowe maski oddechowe, opaski uciskowe, przyrządy do infuzji i przetaczania krwi, strzykawki cewnikowe, strzykawki tuberkulinowe, szpatułki drewniane.

W hurtowni Ice4Med zaopatrzysz apteczkę do domowego użytku, podróżną oraz apteczkę pierwszej pomocy w gabinecie lekarskim. Wybierz z oferty koc ratunkowy, suchy lód, gazy, kompresy, plastry, opatrunki lniane, opatrunki chłonne oraz przeciwkrwotoczne, watę, ligninę, opatrunki specjalistyczne i opatrunki gipsowe.

Inne artykuły medyczne dostępne w hurtowni

Zajrzyj do Ice4Med, aby wyposażyć salę operacyjną oraz gabinet USG, EKG. Wybierz akcesoria niezbędne do pracy w twoim punkcie. Otrzymasz tu także licznego rodzaju testy diagnostyczne: testy ciążowe, narkotykowe, RSV, chorób intymnych, na anginę, grypę, koronawirusa, krew utajoną w kale, test na poziom ferrytyny we krwi, na prostatę, HIV i wiele innych. Dzięki nim przyspieszysz proces diagnostyki, skracając czas na reakcję i pomoc swoim pacjentom.

Wszystko, czego szukasz, otrzymasz w jednym miejscu. Złóż zamówienie w Ice4Med, a zostanie ono do ciebie dostarczone nawet na drugi dzień.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro