Huragan Beatriz dotarł do wybrzeża Meksyku

Kategorie: 

usatoday.net

Huragan Beatriz grozi niektórym popularnym ośrodkom turystycznym w Meksyku. Zmusza to turystów do pozostawania w hotelach. Pacyficzne porty Acapulco, Manzanillo i Zihuatanejo są zamknięte.

 

US National Hurricane Center poinformowało, że prędkość wiatru wzrosła do 150 kilometrów na godzinę, a burza wchodzi nad wybrzeże.

 

Pierwszy huragan na Pacyfiku utworzony na początku tego miesiąca, nie powoduje na razie większych szkód, ale progności przewidują natężenie sezonu huraganów nad Atlantykiem.

 

Spodziewa się opadu do 15-30cm deszczu wzdłuż całego wybrzeża Meksyku. Wiąże się to z ryzykiem powodzi i lawin błotnych. Huragan kategorii 1 ma osłabnąć i odejść z wybrzeża do końca wtorku.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika ILLUMIGEN

W wyniku osłabienie pola

W wyniku osłabienie pola magnetycznego ziemi wiatry są coraz silniejsze, a zjawisko dziury ozonowej też nie sprzyja spokojnemu wietrzykowi. Zbyt wysokie zróznicowanie cisnień. Obecnie obserwujemy niemal całkowite zachwianie równowagi procesów cyklicznych ziemi.

Liczy sie to w co wierzysz, lecz wiara ma jedynie tylko wtedy sens, gdy mozesz jej wartość uzasadnić

Skomentuj