HQT- nieznana teoria Heima przyszłością ludzkości?

Kategorie: 

Źródło: wikipedia.org

Podczas wielkiej debaty naukowej o napędach, która odbyła się w Hartford w lipcu 2008 z udziałem naukowców NASA, ESA, U.S. AIR FORCE oraz przedstawicieli centrów akademickich odrzucono marzenia o podróżach międzygwiezdnych. Przeanalizowano wiele różnych propozycji zaawansowanych silników do podróży kosmicznych i obliczenia wskazują, że nawet przy zastosowaniu czysto teoretycznych technologii, dotarcie do najbliższej gwiazdy w przeciągu jednego życia jest praktycznie niemożliwe.

 

Ale czy jest to prawda i czy o wszystkich możliwościach wspomniano, otóż nie. Na tej konferencji nikt nie wspomniał o teorii Burhardta Heima, teorii tak skomplikowanej, że tylko nieliczni mogą ją zrozumieć oraz poddającej w wątpliwość podstawy fizyki.

 

Co to jest teoria Heima? Teoria Heima wychodzi poza ramy fizyki, jest to w zasadzie teoria czysto fizyczna, która obejmuje ogólną teorię względności A. Einsteina, prowadzi jednak dalej, mianowicie do kwantyzacji przestrzeni i ma na celu ujednolicenie fizyki. Programem jest tu całkowita geometryzacja, czyli geometryzacja przestrzeni czasu i pola (jak u Einsteina), ale także fizyczne pole źródeł (cząstki pierwotne), co pozwala na wgląd struktur transmaterii -coś, co odrzuca aktualna fizyka. Prościej mówiąc przestrzeń Heima składa się nie z 4 wymiarów, ale z 10 (niektóre źródła mówią o 12) połączonych w jedność.

 

Dzięki tej teorii możemy poprawnie przewidzieć masy WSZYSTKICH cząstek elementarnych(nawet tych teoretycznych). Następnie prowadzi nas to wniosku, że naturalne prawa, które rządzą materialnymi zdarzeniami zachodzą od niematerialnego obszaru. No i najważniejsze podobnie jak wzory Teorii Względności pozwala na podróże z prędkością nadświetlną, z tą małą różnicą, że wzory Teorii Względności zabraniają jedynie przekraczanie progu prędkości światła przez materię. Ato jest niesamowicie wielka różnica, która powoduje przeniesienie wg teorii Heima w inny wymiar czy inaczej tunel nadprzestrzenny. Tutaj miła informacja dla miłośników Star Trek i Gwiezdnych Wojen: przewiduje się, że pojazd kosmiczny będzie mógł wytwarzać wokół siebie specyficzny rodzaj pola grawitacyjnego (silnik grawitofonowy Heima), które spowoduje jego przeniesienie do równoległego wymiaru.

 

Chociaż teorie Heima są wyśmiewane przez to, że Heim wykracza poza czysto materialistyczny punkt widzenia ze względu na to, że w XIX w naukę przekształcono z metodologii na ideologię, czyli wszystko, co niematerialne zostało odrzucone (to stanowisko obowiązuje do dziś i bronione jest wręcz fanatycznie) to eksperymenty antygrawitacyjne czy z silnikiem Podkletnova bardzo zainteresowały Boeinga a przede wszystkim NASA. Od roku 1996 do 2002 rząd USA przeznaczał, co roku 3 mld dolarów na badania niekonwencjonalnych napędów to już po 2002 ta suma wzrastałaby w 2010 osiągnąć prawie 24 mld dolarów. Jak twierdzi "New Scientist" a także ostatnie doniesienia BBC potwierdzone przez wysokich rangą oficerów czy też urzędników Białego Domu o udanych testach pojazdów kosmicznych wyposażonych w silniki Heima. Rząd USA i NASA (Bolden czy O'Keef) nawet nie ukrywa swojego eksperymentalnego pojazdu X-37B wyposażonego właśnie w napęd grawitofonowy (antygrawitacyjny).

 

pozdrawiam Juszka

 

Źródła:

http://www.macierz.org.pl/artykuly/nauka/HQT-teoria_heima-kwantowa_grawitacja-loty_nadswietlne.html

http://www.newscientist.com/

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: Juszka1980OGL
Portret użytkownika Juszka1980OGL

Komentarze

Portret użytkownika Boss

w zeszłym roku natknąlem się

w zeszłym roku natknąlem się ma wykład MARKO RODINa mówiący o "matematycznym wzorze struktury rzeczywistosci" (tak w skrócie bo ciężko to jednoznacznie nazwać - nie jestem matematykiem).  wzór posłużył do opracowania matrycy, mapy jakby struktury rzeczywistości (o kształcie torusa z "osobliwością" w środku), która posłużyła z kolei do stworzenia urzadzenia nazwanego od nazwiska naukowca CEWKĄ RODINA. urządzenie to wydaje się być nowoczesnym alternatywnym źródłem energii opartym zleznościach elektromagnetycznych wynikających z samej struktury organizacji wszechświata. wykład jak i przykłady takich urzadzeń są na filmikach w YOUTUBE. co ciekawe, informacje prezentowane (odkryte) przez Rodina, korelują z wynikami badań prezentowanymi przez Nassima Harameina w wykładach równierz zamieszczonych na YOUTUBE (chodzi mi o te dotyczace holarhicznej struktury rzeczywistości i elementarnej relacji grawitacja-elektromagnetyzm, nie zaś te hipotetyczne rozważania o starożytnych ufoludkach - Haramein popłynłął chyba za bardzo w nie ten kanał ;). 
oba wykłady (dosyć długie są...) obejrzałem w ciągu ostatnich dwóch lat. wiedza prezentowana przez tych panów zrobiła na mnie duże wrażenie, oczami wyobraźni widziałem już kosmiczny przełom i swietlaną przyszłość hehe. niestety nigdzie do dziś nie natknąlem się na jakiekolwiek wzmianki o tych ludziach i ich pomysłach w żadnych oficjalnych mediach ani magazynach naukowych. nie mam wystarczającej wiedzy w temacie matematyczno-fizycznym bo móc jakoś rzetelnie zweryfikować te informacje.
Zaglądam na Wasz portal od jakiegoś czasu i mimo "kosmicznych" informacji jakie czasami są tu umieszczane, zauważam profesjonalne i rzetelne podejście do informacji w ogóle. bardzo więc proszę o zweryfikowanie tych "rewelacyjnych" danych.
 

Portret użytkownika racja

mam pytanie, czy przepływ

mam pytanie, czy przepływ prądu ( z elektrowni do gniazdka w domu) jest stanem zakończonym jeżeli ja na moment włącze odbiornik i wyłącze czy trwającym - skoro wyłącze odbiornik to i tak mam pewnośc że prąd tam jest?
Sądzę, że tu nie chodzi o to aby przemieszczać materię ale informacje o materii.
Skoro prąd to uporządkowany linearny ruch swobodnych elektronów w przewodniku, to w jednej chwili x potencjał jest przekazywany w dowolne miejsce gdzie ma być odebrany. Elektron sam się nie przemieszczenia lecz jego ładunek (informacja). Big Boom to taki generator prądu - wykorzystując taki tok myślenia można skonstruowac odpowiednie urządzenie aby korzystajac z sieci wolnych elektronów w przestrzeni przemieścic naszą jaźń w dowolne miejsce. Szkopuł w tym aby odnaleźc istniejące odbiorniki, materialne kompatebilne z naszą świadomością lub mogące przejąć naszą informacje i w sprzężeniu zwrotnym uzyskać informację zwrotną z danego dowolnego miejsca w przestrzeni i w czasie o miejscu w którym nasza jaźń się znajdowała:\
Przepraszam jezeli poknociłem definicje prądu.

Portret użytkownika jaron

Ludzie w Euklidesowskim

Ludzie w Euklidesowskim wszechświecie wszystkie prawa fizyki są takie same. to oznacza że nie można pokonać w naszym wszechświecie prędkości światła, niestety również marzenie o podróżach do gwiazd jest nierealne!!!! żaden człowiek nie przetrzyma promieniowania kosmicznego. Tu mamy jedynie promieniowanie słońca lecz wystarczy opóścić nasz układ słoneczny to dopiero zaczyna się jazda. pozatym nie ma na ziemi i jeszce długo nie będzie odpowiedniego źródła energii, które mogło by rozpędzić pojazd do odpowiednich prędkości podświetlnych. Prędzej sami się wyrżniemy niż coś takiego wymyślimy.

Portret użytkownika wj

Wszyscy uczeni i wykształceni

Wszyscy uczeni i wykształceni w szkołach i na uniwersytetach ludzie twierdzą i nadal będą twierdzili,  że to niemożliwe. Aż wreszcie znajdzie się jeden nieuk, który nie będzie o tym wiedział. I właśnie ten nieuk odkryje, jak tego dokonać.

Portret użytkownika gash

  Mój drogi, Twoja wypowiedź

 
Mój drogi, Twoja wypowiedź jest podobna do haseł promowanych przez ludzi z czasów braci Wright "Człowiek nigdy nie będzie latał". Nie znamy wszystkich praw fizyki, większości jedynie się domyślamy. Masz pewność, że w tym momencie jakiś zdolny człowiek właśnie nie odkrywa czegoś, co zrewolucjonizuje nasze życie? Równie dobrze za 100 lat możemy podróżować do innych galaktyk i zastanawiać się, czemu ludzie wcześniej nie wpadli na podróże międzygwiezdne, skoro to takie oczywiste i proste. 
 

Portret użytkownika wowik

A ja słyszałem, że istnieja

A ja słyszałem, że istnieja prędkości nieskończone w polu magnetycznym. A może wcale nie potrzeba pokonywac prędkości światła? I nie tędy droga do międzygwiezdnych podrózy?
 Angelus taka teorie wysunął. A jeżeli jest ona prrawdziwa, to czy może zaszkodzić promieniowanie kosmiczne o prędkości ok 300 000 km/s dla człowieka poruszającego się z prędkościa nieskończoną?

Portret użytkownika Echolokacja

Fakt, ludzie tacy jak ty

Fakt, ludzie tacy jak ty prędzej sami się pozabijają, niż pozwolą sobie uwierzyć w to, że niemożliwe może stać się możliwe. Na całe szczęście nie wszyscy ludzie są tacy sami i znajdzie się ktoś kiedyś, kto nie będzie wiedział, że nie można przekroczyć prędkości światła i to niechcący zrobi Wink

Strony

Skomentuj