Homofobi,rasiści i seksiści nie będą obsługiwani przez brytyjską służbę zdrowia

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Od kwietnia brytyjski odpowiednik NFZ, czyli NHS, wprowadza nowe zasady obsługi pacjentów. Jeśli służby medyczne stwierdzą, że ktoś jest rasistą czy homofobem to będzie można odmówić mu pomocy medycznej.

 

Już teraz lekarze i ratownicy medyczni mogą odmówić leczenia pacjenta, którego uznają za "agresywnego słownie". Teraz okazuje się, że nie będą musieli podejmować leczenia kogoś kto zostanie przez nich uznany za rasistę, homofoba czy seksistę. 

 

Innymi słowy funkcjonariusze brytyjskiego NHS będą mogli subiektywnie oceniać postawę pacjenta i decydować na tej podstawie czy podejmą się interwencji medycznej. Całe szczęście, że nie mogą tego robić w przypadku sytuacji zagrażającej życiu, ale ocena tego czy mają do czynienia z zagrożeniem będzie w ich gestii. 

 

Jeśli więc ktoś będzie uznany za rasistę, to od brytyjskich medyków będzie zależało czy podejmą się jego ratowania. Co nieco zabawne, ta oczywista dyskryminacja jest przedstawiana jako walka z dyskryminacją. 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika maniek II

...wali mi to!...te przyglupy

...wali mi to!...te przyglupy na wszystko stosuja - paracetamol!!...bylem swiatkiem jak 5 drabow naradzalo sie co dac lezacemu bez przytomnosci starszemu gosciowi - podejrzewalem udar - powiedzialem im to!...myslalem,ze mnie zjedza - po 10- 15 minutach zdecydowali sie go zabrac do karetki i odjechali... trzymajcie sie z daleka od tej sluzby "zdrowia"...matoly do szescianu!!

...i jeszcze jedna ciekawostka - moja "znajoma" - studjuje - ZAOCZNIE - farmacje....powalilo mnie totalnie...szkola to tzw Akademia Spoleczna...pewnie sie bedzie udzielac...

https://www.youtube.com/watch?v=_4zviB3ZV70

Portret użytkownika ascendant 149

Odkrywanie przez ludzkość jej

Odkrywanie przez ludzkość jej własnej tożsamości to ciekawy przypadek, szczególnie jeśli odbywa się ramię w ramię z jej oprawcą - działanie świadome czy wynikające z utraty łączności pokoleniowej u ludzkości, skończy się tak samo - ludzkość znów wygra - jednak tym razem, ostatecznie, i nawet jeśli będzie to wygrana tylko garstki jej przedstawicieli - i tym razem możliwości powtórki już nie będzie.

Portret użytkownika ben

I dlatego trzeba tępić

I dlatego trzeba tępić lewicową zarazę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ktoś madry kiedyś powiedział że lewicowstwo to choroba umysłu są to obiekty odporne na wiedzę i trudne do ......... ale przez odpowiednią terapię można ich wyleczyć....lub  nie głosowć na pasożytów. 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika inzynier magister

Adminie, szanowni państwo,

Adminie, szanowni państwo, proszę przeczytać, eurokołchoz iluminatów już planuje wprowadzić ten sam totalitaryzm co w Chinach ! sztuczna inteligencja ma nadzorować niewolników ludzi i za chwilę każdemu nadać numer bestii ! i to już w  niemieckim eurokołchozie się rozpoczyna ! po 30 latach komuny diabła sowietów wchodzimy do nowej komuny diabła NWO iluminatów !

"W swojej strategii cyfrowej opublikowanej 19 lutego 2020 roku Komisja Europejska zobowiązała się do wspierania „technologii, która działa na rzecz ludzi” poprzez zwiększenie sprawności cyfrowej europejskich obywateli i firm. Jednocześnie Bruksela chce większej odpowiedzialności platform internetowych za prezentowane przez nie treści i szerokiego stosowania systemów rozpoznawania twarzy.Dokument stwierdza, że ​​„firmy potrzebują ram, które pozwolą im na rozpoczęcie, skalowanie, łączenie i wykorzystywanie danych, aby wprowadzać innowacje, konkurować lub współpracować na uczciwych warunkach”. By to osiągnąć, Komisja planuje zwiększyć konkurencyjność europejskich przedsiębiorstw poprzez poprawę ich dostępu do wysokiej jakości internetu, danych i umiejętności cyfrowych z jednej strony oraz wyeliminowanie - z drugiej strony - zakłócających rynek konkurentów. Bruksela zapowiada, że wykorzysta „wszystkie dostępne jej instrumenty” i zmusi każdą platformę cyfrową, chcącą dalej prowadzić interesy w UE do „akceptacji i przestrzegania naszych zasad”.Zasady te muszą być takie same w trybie offline i online, od reguł konkurencji i jednolitego rynku począwszy przez ochronę konsumentów, po własność intelektualną, podatki i prawo pracy. Europejskie „reguły konkurencji” zostaną poddane „kontroli sprawności” pod kątem ich zastosowania w gospodarce cyfrowej, w tym przeglądowi wytycznych dotyczących pomocy państwa. Strategia podkreśla, że ​​można dokonać transformacji nie tylko poprzez napisanie nowych praw, ale także skuteczniejsze egzekwowanie starych. Aby z kolei wesprzeć europejskie firmy na rynkach zagranicznych, Komisja obiecuje zająć się „nieuzasadnionymi ograniczeniami”, takimi jak wymogi dotyczące lokalizacji danych w krajach trzecich. Przygotowania do wdrożenia gospodarki cyfrowej trwały od 2014 r. Ściśle wiążą się one z wytycznymi politycznymi, na co wskazała szefowa KE Ursula von der Leyen. Podkreśliła ona, że Europa powinna przewodzić „transformacji świata w zdrową planetę i nowy świat cyfrowy”. W związku z tym ogłosiła, że w pierwszych 100 dniach urzędowania rozpocznie debatę na temat ludzkiej i etycznej sztucznej inteligencji oraz wykorzystania dużych zbiorów danych w celu tworzenia dobrobytu społeczeństw i przedsiębiorstw."

ale się spierszą, ciekawe kto zdradzi Polaków i zacznie instalować szatańską technologię w Polsce ? Módlmy się do Chrystusa o ratunek !

Szatańska TRANSFORMACJA w Watykanie i w Polsce, walec duchowej rewolucji NWO sie toczy

https://youtu.be/p7xp8hnsDO4

System punktów niewolnictwa NWO, a polskojezyczne "Nowe ORMO-NWO"

https://youtu.be/5UoO9hSMNqU

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj