Homoaktywista z Kanady został skazany za pedofilie

Kategorie: 

polskaniepodlegla.pl

Dwa lata więzienia otrzymał działacz kanadyjskich środowisk LGBTQ, Elliott Youden za molestowanie seksualne nieletnich oraz rozbój. Homoseksualny aktywista zataił przy tym, że jest nosicielem wirusa HIV.

 

Youden poznał swoją ofiare przez internet a następnie zaaranżował spotkanie. W trakcie spotkania dopuścił się na nieletnim molestowania seksualnego, a następnie szantażował swoją ofiare i żądał w zamian za milczenie 500 dolarów. Przed nieletnim zataił, iż jest nosicielem wirusa HIV. 

 

Youden następnie zgłosił się na policję i poinformował władze, że został zaatakowany nożem. Podczas przesłuchania potencjalnego sprawcy ataku okazało się, że sprawa wyglądała inaczej niż zeznał to działacz LGBT.

 

Nie był to pierwszy konflikt z prawem Youdena. Wcześniej ten homoaktywista szantażował swojego kochanka z Ministerstwa Obrony Kanady ujawnieniem ich znajomości jeżeli nie zapłaci on mu kilkuset dolarów. Oczywiście również w tamtej sytuacji zataił on, że jest nosicielem wirusa HIV.

 

Warto dodać, że Youden jako członek "Legalize AIDS and Queer Ottawa" bronił innego homoseksualnego aktywisty, Steve'a Boone'a, który celowo zarażał wirusem HIV swoich kochanków i został następnie aresztowany oraz skazany za napaść na tle seksualnym oraz usiłowanie morderstwa.

 

 

Na podstawie: http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/398-kolejny-homoaktywista-skazany

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: Adolf Rotshild
Portret użytkownika Adolf Rotshild

Komentarze

Portret użytkownika lolo

Masz niezwykle "bogate"

Masz niezwykle "bogate" zrodla, a wlasciwie zrodlo inormacji. Ja sie zastanawiam kiedy wreszcie osiagna oni 500% pedofilii wsrod duchowienstwa, a 120% wsrod laikatu. Jak wiadomo to same toksyczne rodziny.
Mialem sie spytac dlaczego tu nie ma o duchownych ale sobie pomyslalem, po co dawac powod do oskarzen ze katolicy tacy przewrazliwieni, a tu patrze... jest: nie ma to jak dowalic katolowi " z samego rana". 

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Skomentuj