Hollywoodzka aktorka płaczę i przeprasza za to, że urodziła się "uprzywilejowaną, białą kobietą"

Image

Źródło: Twitter/RoArquette

Hollywoodzka aktorka Rosanna Arquette opublikowała w popularnym serwisie społecznościowym post, w którym przeprasza za to, że urodziła się na biała kobieta. Arquette napisała, że wstydzi się przywileju, jaki daje jej płeć i kolor skóry.

Aktorka napisała na swoim Twitterze:

„Przepraszam, że urodziłam się jako biała kobieta z przywilejami. Obrzydza mnie to. I bardzo mi wstyd.”

Nie wiadomo dokładnie, dlaczego nagradzana aktorka postanowiła podzielić się ze światem tego typu wiadomością, ale można tylko podejrzewać, że, a to związek z promowaną ostatnio lewicową ideologię wymierzoną w białych ludzi.

 

Ponadto, w poniedziałek Arquette opublikowała swoje zdjęcie, na którym klęczy przed dziesiątkami amerykańskich flag. Aktorka podpisała zdjęcie: „Nigdy więcej nie powstanę przy fladze.”

 

W marcu Arquette powiedziała, że ​​prezydent Donald Trump propaguje „chorą dyktaturę” i kieruje „rządem, który przywala na gwałt na tle rasowym i homofobię”.

 

Rosanna Arquette nie jest jedyną aktorką, która żałuje, że jest białą kobietą. W 2016 roku aktorka Julie Delpy powiedziała, że ​​wierzy, że „nie ma nic gorszego niż bycie kobietą” w Hollywood i żałuje, że nie jest czarna.

Image

„Dwa lata temu powiedziałam, że Akademia Filmowa składa się z białych mężczyzn. Jest to fakt, a media były oburzone moimi słowami.” – powiedziała Delpy. – „To zabawne – kobiety nie mogą wyrazić swojego zdania. Czasami żałuję, że nie jestem Afroamerykanką, ponieważ wtedy nie usłyszałabym słów krytyki.”

 

Julie Delpy przeprosiła za ten komentarz. Rosanna Arquette również usunęła opublikowany przez siebie post kilka dni później.

 

 

 

 

0
Brak ocen

Jak jej tak bardzo wstyd , to może jeszcze rozdać cały swój dobytek , przemalować się na brąz sokiem z orzechów i pojechać do Bangladeszu bez grosza napierdzielać za 3 rupie dziennie w jakiejś fabryce widelców ... zobaczymy co wtedy powie durna baba ! 

0
0

Dodane przez minoduesp (niezweryfikowany) w odpowiedzi na

Coś ty.

Ona za to kasę wzięła.

Tak jak Angelina za usunięcie piersi.

Ja już nie zwracam uwagi na takie celebryckie zagrywki.

0
0

Dodane przez qantex (niezweryfikowany) w odpowiedzi na

Masz tu z wiki kto to jest

Urodziła się w Nowym Jorku jako najstarsza z pięciorga dzieci aktora Lewisa Arquette (ur. 14 grudnia 1935, zm. 10 lutego 2001), nawróconego z katolicyzmu na islam[4][5] i polskiej Żydówki Mardi (z domu Nowak; zm. 8 sierpnia 1997 na nowotwór złośliwy sutka), znanej także jako Olivia, aktorki, hipiski, poetki, operatorki teatralnej i aktywistki politycznej[6], pochodziła z rodziny, która wyemigrowała z Polski i Rosji. Jej dziadek ze strony ojca – Cliff Arquette był aktorem. Jest daleko spokrewniona z amerykańskim odkrywcą Meriwetherem Lewisem[7][4].

0
0

Dlaczego mam się przejmować czymś co ktoś sobie powiedział?

Nie jest problem co kto powiedział tylko problemem jest masowe przewrażliwienie na tym punkcie.

Nie ma znaczenia czy ktoś jest czarny, czy biały, problemem są ludzie słabi i przewrażliwieni. Ta aktoreczka jest przewrażliwiona i trafia do innych przewrażliwionych którzy ją pochwalą albo zganią za ten punkt widzenia :)

Pozdrawiam wszystkich czarnych i białych debesciaków :)

 

0
0

"Gdyby głupota miała skrzydła"..........latała by pani jak gołębica..."Szpital na peryferiach".

0
0

Świat zaszedł już tak daleko w swoim niepowstrzymanym rozwoju cywilizacyjnym,że umysłowe kretyństwo stało się standardem.

 

----> Przepraszam wszystkich za moje wypowiedzi jeśli tylko czują się nimi w jakikolwiek sposób urażeni .Cierpię bowiem na sztuczną inteligencję. Z drugiej strony cieszę się że, nie dotknął mnie jeszcze rozwoj cywilizacyjny.

0
0

Kogo reprzentuje?Tych co jak trzeba mówią że są biali ale gdy zachodzi koniczność równie głośno krzyczą że są inną rasą.Do tego w ich miemaniu wybraną i tego już się nie wstydzą.Dno.Może niech się zutylizuje będzie łatwiej jednym i drugim.

0
0

inżynieria społeczna pełną gębą ! takie oświadczenia wypuszczająco chwila żeby urobić opinię publiczną, a leszcze to łykają i wierzą w nowy neomarksizm !

Tomasz Węgrzyn: Okultystyczna wizja wojny ideologicznej w USA - m.in. o kastrowaniu przeciwników

https://www.youtube.com/watch?v=JLv5TuSpw3Y

Krzysztof Karoń i Leszek Sykulski! Antykultura a geopolityka! Tylko u nas!

https://www.youtube.com/watch?v=F8X0WekNNes&t=1s

Plan Obcych i ich pomocników nadzorowanych przez Lucyfera, wiszący opętańcy - Hoggard

https://youtu.be/ZT7XtkWMDrM

0
0

" Nie wiadomo dokładnie, dlaczego nagradzana aktorka postanowiła podzielić się ze światem tego typu wiadomością, ale można tylko podejrzewać, że, a to związek z promowaną ostatnio lewicową ideologię wymierzoną w białych ludzi."

Co za obrzydliwy tendencyjny tekst, który ma na celu atak na lewicę tak po prostu. To może która ideologia lewicowa? Bo nie czegoś takiego, jak wspólna wspologia lewicowa? Może Maoizm ją skłonił? Może Anarchizm? Może po prostu szatan? Prawda jest taka, że żeby napisać coś takiego jak ta aktorka, trzeba być bogaczem na prochach. Żadna ideologia za tym nie stoi tylko Hollywoodzka politycznoporawnosciowa głupota ludzka.

Ale autorce tego newsa gratuluję umiejętności robienia fakenewsów i siania gównoburzy. Chyba stała za nią promowana ostatnio w kościołach ideologia prawicowa!!?? Żal.pl

0
0

Dodane przez Medium w odpowiedzi na

0
0

Dodane przez pilippek (niezweryfikowany) w odpowiedzi na

Dzięki! No i USA nie ukrywa jak widać.

Rosyjskie media informowały, że po ostatniej tragedii w Rosji na krótko zarejestrowano wzrost skażenia, ale to nic w porównaniu ze stratą w ludziach.

0
0

Przepraszam wszystkich i jest mi wstyd ze mam dwie nogi. Jest to zle w stosunku do osob nog -1lub -2(nie pisze kalekich zeby nie urazic ich uczuc) Ku...a a co z reszta , nie jestem w stanie przeprosic za wszystko .

0
0

A co ma za znaczenie jaki kolor skóry kto ma?!? Ma znaczenie, co we własnej skórze robi i jak traktuje innych ludzi, bez względu na ich kolor skóry. To ma znaczenie.

0
0

To jest kolejny przykład tego, jak celebryci są oderwani od rzeczywistości. Sława i pieniądze tłumią u nich zdolność do racjonalnego myślenia. Jak nisko trzeba upaść, by mówić takie rzeczy. I to wszystko dla poklasku. Zresztą i polski show- biznes ie jest tu wyjątkiem.

0
0

To się wpisuje w promocję głupoty, trwającą od dość dawna.

Taki obraz kobiety-przygłupiej -kokoty jest promowany.

Nie kobiety szlachetnej, mądrej, zdobywającej wykształcenie, ceniącej swoją rodzinę szeroko pojętą, tylko takiej głupiej, narcyzystycznej, rozwiązłej, niesamodzielnej, zależnej.

A najgorsze jest to, że łatwo zbajerować młode kobiety, aby się tak zachowywały.

I potem must have: tipsy, dolepiane rzęsy, ubiór jak u młodej pracownicy agencji towarzyskiej.

Wykształcenie- nieważne.

Dobry zawód- nieważny.

Niezależność- nieważna.

Dobrze umeblowana głowwa- nieważna.

 

Ważne zdobyć chłopa zarabiającego i na nim pasożytować dając tylko d..., jako jedyny wkład w związek.

A jak podskakuje i nie chce tyrać na 2 etatach, to szantaż dziećmi i alimenty !

Nie tylko dla dzieci ale i dla niej.

 

Tak demoralizując kobiety niszczy się rodzinę.

A to wszystko pod płaszczykiem " tradycyjnego podziału ról".

 

A jaki model mężczyzny się promuje ?

A 2 modele. Jeden bodaty, firma, limuzyna, jacht.

W podtekście : jak tego nie masz, to jesteś nieudacznikiem.

A drugi : facet lekkoduch najlepiej w rurkach, bisex albo homo-cośtam.

Najlepiej obaj z brodą jak u   capa albo koziarza.

 

Na szczęscie mimo całego sztabu celebrytów mających promować model dla obu płci, coraz więcej młodych ludzi ma to po prostu w d....

 

0
0

Dodane przez Adrem (niezweryfikowany) w odpowiedzi na

Dobrze piszesz. A wiesz po co to zostało wymyślone? Lichwiarze mieli tylko męskich niewolników, im ciągle mało $, dlatego wykombinowali sztuczkę zwaną "emancypacja" która wygnała kobiety z domów do pracy zarobkowej. Poszły von do fabryki. Teraz międzynarodówka ma niewolników dwa razy tyle. Znam tylko kilka kobiet, które różnymi metodami wyśmigały się z tego syfu i sobie żyją jak chcą czyli są jakoś w miarę niezależne. Jednak podejrzewam, że umie tak żyć 1 na 1000. Cała reszta mota się w tym syfie i robi karierę u rotszilda albo szuka łatwego życia na koszt bachorów.

0
0

Alez to bardzo proste.... oddaj caly majatek dla biednych i chodz do nas do pracy do biedronki... nie? To skoncz pieprzyc glupoty bo tylko reklame sobie robisz.

0
0

Brać przykład z kolegi:

 

Jemu też się zdawało, że odczuwa wstyd bo jest biały. Okazało się, że to nie to...

0
0