Historyczna debata Trump/Clinton - już w poniedziałek

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Gage Skidmore/CC BY-SA 2.0

W pniedziałek, 26 września 2016 r., o godzinie 15 czasu polskiego (9. pm ET,USA) w Nowym Jorku, odbędzie się pierwsza debata kandydatów Trump/Clinton na prezydenta USA. Zaplanowany czas trwania to 90 minut. Będzie transmitowana przez większości stacji telewizyjnych oraz dostępna na żywo w internecie, na YouTube (wystarczy wpisać "Donald Trump Speeches & Events"). Nie musielibyśmy o tym wspominać, gdyby nie zagadka zdrowia Hillary Clinton.

 

Ostatnie wieści z frontu tuszowania jej kondycji wskazują, że oprócz wymyślonej przez jej sztab naprędce choroby "zapalenia płuc", ma problemy układu nerwowego, to jest koordynacji gałek ocznych. Strona "DonaldTrumpNews" opublikowała bardzo ciekawe, patrząc z punktu lekarskiego, zdjęcie pani Clinton. Nie jest to fotomontaż, bo są i inne zdjęciowe dowody tego zdrowotnego problemu. Jak widzimy, jej gałki oczne (bardzo) nie trzymają odpowiedniej fiksacji, co zdaniem specjalistów może być oznaką jakichś poważnych kłopotów z układem nerwowym.

Znany i ceniony dziennikarz Alex Jones podejrzewa, że debata będzie mocno naginana ze względu na wątłe zdrowie Clinton, lub do niej w ogóle nie dojdzie, co by oznaczało klęskę kandydatki nowego porządku. W innym artykule InfoWars.com wskazuje się na częste wspieranie pani Clinton specjalną miniaturową słuchawką, przez którą dyktuje się co ma mówić aspirantka na prezydenta USA. Gdyby ktoś z obozu Trumpa chciał uczciwego przebiegu debaty mógłby zakłócić radiową transmisję, ale czy nie przypłaciłby tego czynu życiem ?

Alex Jones stwierdza dodatkowo, że debata będzie wielkim testem, cała Ameryka z niecierpliwością wyczekuje na tę niedzielę. Badania wskazują, że oglądalność będzie bić wszelkie rekordy. Wspomniane mikro urządzenie w uchu Hillary może być decydującym elementem, by przetrwać, by "doczołgać się" do końca, by nie dać plamy. Jak wielu z państwa pamięta, George W. Bush był również wspierany usznym odbiornikiem a jego zdrowie fizyczne, jak i psychiczne, pozostawiało wiele do życzenia. 

W związku z kandydowaniem na najwazniejszą państwową pozycję i w tym przypadku pozostaje pytanie o stan psycho-fizyczny kandydatki na prezydenta, czy ktoś z tak poważnymi problemami może rządzić ciągle jeszcze najpotężniejszym państwem na świecie?! Czy w wyniku słabego zdrowia, lub wręcz jego braku, nie okazałaby się po prostu kukłą, wykonującą polecenia kogoś potężniejszego, kogoś zza kurtyny?! 

 

Linki:

http://donaldtrumpnews.co/news/hillary-clinton-cancels-event-bizarre-eye-movement/

http://www.uspresidentialelectionnews.com/2016-debate-schedule/2016-presidential-debate-sc...

https://www.youtube.com/results?search_query=+Donald+Trump+Speeches+%26+Events

http://www.infowars.com/debate-rules-no-coughing-breaks/

http://www.infowars.com/the-big-secret-of-trump-vs-hillary-debate-revealed/

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Zenek ;)

Swego czasu był taki teledysk

Swego czasu był taki teledysk Phila Collinsa - antywojenny w swoim przekazie. W nim była scenka jak "prezydent" usa z ekranu TV zagrzewał do boju" "swoich chłopców". Potem był odjazd kamery, widok "od studia" i ów "ŻYWY" "REPREZENTANT amerykańskiego narodu" okazał się być ANIMOWANĄ KUKŁĄ zrobioną bez nóg.... sterowaną z konsoli z podłożonym głosem

Ta "debata" będzie wyglądała podobnie...... dokładnie tak samo NATURALNIE" jak ich "wrestling".... Pokażą 2 pajacyki wzajemnie obrzucające się GAGAMI by tak ZABAWIĆ i OMAMIĆ publiczność...

 

A sznurkowy będzie miał z nich zabawe..... Z tych przedstawianych w "POWAŻNYM" tonie kwestii typu "BYĆ CZY MIEĆ", i z amerykańskich "wyborów" swojej "LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI", czyli "MORALNEGO DYLEMATU" owego narodu: poprzeć dumb'a czy clozetową....

 

 

Portret użytkownika 44

no to zapowiada się ciekawie,

no to zapowiada się ciekawie, jeżeli w ogóle do tego dojdzie to ta na pół już zdechła kłamczucha może tego nie przeżyć to raz, a dwa spodziewam się różnych prowokacji ze strony judeolewactwa czyli tzw demokratów

Skomentuj