Histeria globalistów – powodem Donald Trump

Kategorie: 

Źródło: internet

Światowa polityka, zwłaszcza ta z USA i UE robi się coraz bardziej żałosna, pomimo tego, że z „poprawnych rozgłośni” dowiadujemy się o dzielnie walczącej z teroryzmem zachodniej cywilizacji. W Stanach Zjednoczonych sponsorowany przez Sorosa ruch „Czarne Życie ma Znaczenie” (Black Lives Matter) morduje policjantów, natomiast w niemieckiej Europie dalej upycha się tzw. „emigrantów”. Projektowane w ten sposób zdarzenia prowadzą do wywołania społecznej zawieruchy, a kto wie, może i globalnej ?!

 

Coraz bardziej widoczna w cenzura potwierdza poglądy mediów niezależnych o tym, że znajdujemy się w przededniu rewolucji. W wirtualnie wykreowanych przestrzeniach UE i USA czuć ją wszędzie, nachalnie ją nam wciskają, i to na każdym społecznym szczeblu. Propaguje się jeden ważny przekaz „jak najdalej od chrześcijaństwa, jak najbliżej islamu, elity mają rację” !

Na przeszkodzie nowego porządku stoi przede wszystkim chrześcijaństwo oraz prawdziwa, to znaczy uczciwa demokracja, widzieliśmy to na przykładzie sfałszowanych wyborów w Austrii, gdzie prawda nie miała znaczenia. Liczyła się tylko realizacja lewicowego planu globalistów-rewolucjonistów.  Uczciwi Amerykanie obawiają się podobnej sytuacji w wyborach prezydenckich 2016. Pamiętajmy o głosowaniu i liczeniu głosów na Florydzie w wyborach prezydenckich w USA w 2000 roku.

 

Po pierwsze, amerykańska karta do głosowania była tak skonstruowana, że wprowadzała w błąd zwolenników kandydata demokratów Ala Gora; część głosów oddanych korespondencyjnie z hrabstw tradycyjnie preferujących demokratów nie dotarła na czas do komisji wyborczych; co skutkowało uzasadnionym kwestionowaniem poprawności liczenia głosów – amerykańskie „dziadki leśne z PKW” zadecydowały, że minimalne zwycięstwo należy się Georg’owi Bush’owi Juniorowi – zarządzono ponownie liczenie głosów, ale je przerwano, gdy „szala zwycięstwa" zaczęła przechodzić na demokratę Ala Gora. Warto przypomnieć, że wybory prezydenckie na Florydzie decydowały o tym kto zostanie prezydentem USA !

Niezależni redaktorzy z USA jak Alex Jones, czy George Noory obawiają się powtórki z Florydy, w roku 2016, a przecież tym razem to nie jest to frakcyjna przepychanka, wewnątrz cyrkla i kielni, tym razem rewolucja jest zagrożona naprawdę. Donald Trump oficjalnie głosi, że rozwali ustrojstwo TPPI w pył, że liczy się „amerykanizm” a nie „globalizm”, a Chiny nie będą już nigdy więcej niszczyć amerykańskiej gospodarki. Z kolei znany chrześcijański badacz starożytności Steve Quayle, w niedawnym wywiadzie twierdzi, że Trump może jedynie kupić Ameryce trochę czasu, zanim ta zamieni się w nowe państwo hitlerowskie. Stąd też stara zasada w nowym brzmieniu mówi, że nie ważne kto liczy głosy, ważne kto kontroluje serwery, a technik fałszowania wyborów jest kilka.

Głosowanie korespondencyjne może sprzyjać fałszerstwom wyborczym i między innymi dlatego w 1975 roku we Francji odstąpiono od tego sposobu głosowania. W Belgii wskutek nadużyć i zbyt powolnej procedury również zniesiono ten sposób głosowania. Przy głosowaniu korespondencyjnym można naruszyć co najmniej kilka procedur wyborczych: „dosypania" głosów przez centralną komisję wyborczą oraz możliwość unieważnienia i usunięcia głosu na każdym poziomie (od listonosza po centralną komisję wyborczą). W Wielkiej Brytanii kupowano karty do głosowania przy głosowaniu korespondencyjnym.

 

W kontekście głosowania elektronicznego wymienia się cały katalog zagrożeń: zhakowanie komputerów zliczających głosy; uzyskanie kodu dostępu do systemu komputerowego, co umożliwia „dosypanie" głosów; podrobienie kart chipowych umożliwiających dostęp do maszyn do głosowania; część głosów może zostać utracona w momencie awarii systemu; brak dokumentacji głosowania w formie wydruków; niepoprawne zarejestrowanie się lub „zgubienie" głosów; brak możliwości weryfikowania danych głosowania, wystarczy przypomnieć co się działo w polskim systemie liczenia głosów z roku 2014. Najpoważniejszą sprawą było włamanie hakerów do serwerów Państwowej Komisji Wyborczej. 

 

Grupa speców nazywających siebie Pendolino Team nie tylko z dziecinną łatwością weszła do tzw. „zabezpieczonych serwerów”, ale po prostu kombinowali z wynikami wyborów ! Mogli  w ten sposób dopisywać nie tylko głosy poszczególnym kandydatom, ale i samych kandydatów (do czego zresztą się przyznali!). Już we wtorek przed północą po raz kolejny ośmieszona PKW zmuszona była o włamaniu zawiadomić ABW.

Nadzorowany przez globalistów system wydaje się być mocno nadwątlony. Czy społeczeństwa upadającej cywilizacji zachodniej oddadzą resztki wolności ateistom i globalistom należącym do imperium gejowskiego, czas pokaże. Nie licząc powtórki w Austrii, najważniejszy sprawdzian będzie mieć miejsce podczas amerykańskich wyborów 2016. Gdyby udał się „serwerowym ludzikom” przekręt, to USA, a z nią resztka chrześcijańskiej UE zatopi się w odmętach lewackiego szaleństwa. Możemy rozważać dla Europy i świata przeróżne scenariusze, ale nie zapominajmy, że nasze państwo może się stać silne i bezpieczne tylko dzięki Królowi Polski, którym jest Jezus Chrystus.

 

George Noory Predicts Trump Presidency

https://www.youtube.com/watch?v=xLo1vkGkA2k

Robert Winnicki Fałszowanie Wyborów, Protest Przed PKW

https://www.youtube.com/watch?v=9WTBh9KzvBA

Paul Joseph Watson: Media "coverage" of terror attacks is more like a "cover up"

https://www.youtube.com/watch?v=x491yo7cJSs

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (9 votes)Komentarze

Portret użytkownika ciemnogród

Autor  pewnie to potomek

Autor  pewnie to potomek krzyżowców. Oj sprzydałby się Jurand ze Spychowa.

"O Polsko! jeśli ty masz zostać młodą
I taką jak ta być, co dzisiaj żyje,
I być ochrzczona tą przeklętą wodą,
Której pies nie chce, wąż nawet nie pije;
Jeśli masz z twoją rycerską urodą
Iść między ludy jak wąż, co się wije;
Jeśli masz zrównać się z podstępnym Włochem:
Zostań, czym jesteś — ludzi wielkich prochem!

Ale to próżna dla ciebie przestroga!
Ciebie anieli niebiescy ostrzegą
O każdej czarze — czy to w niej przez wroga,
Czyli przez węża i pająka swego
Wlane są jady. — Jesteś córką Boga
I siostrą jesteś Ukrzyżowanego.
Ciebie się żadna trucizna nie imie;
Krzyż twym papieżem jest — twa zguba w Rzymie!""  - Juliusz Słowacki

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Norma. Pisałem autorowi tych

Norma. Pisałem autorowi tych wypocin aby dla równowagi biologicznej poczytał czasem klasykę Chrześcijańską ale on jest chyba z tej sekty Katolickiej do tego po studiach Marksistowskich, a jak wiadomo takie nauczanie polega na duraczeniu, w następstwie którego oduraczona jednostka traci kontakt z rzeczywistością i zaczyna żyć w rzeczywistości podstawionej (przez żyda podstawiaonej) czyli tej bez-mózgowej.

Portret użytkownika x

W stanach mają teraz wybory,

W stanach mają teraz wybory, jak w Polsce zazwyczaj. Dżuma, albo cholera. Tak, czy tak i tak druga wojna o pokój w stanach idzie po której będą ciut mniejsze, a w europie o przetwanie niezlobotomizowanych. Zlobotomizowani ulegną eksterminacji, gdzie osławione metody niemieckie to kunszt humanitaryzmu.

Strony

Skomentuj