Histeria globalistów – powodem Donald Trump

Kategorie: 

Źródło: internet

Światowa polityka, zwłaszcza ta z USA i UE robi się coraz bardziej żałosna, pomimo tego, że z „poprawnych rozgłośni” dowiadujemy się o dzielnie walczącej z teroryzmem zachodniej cywilizacji. W Stanach Zjednoczonych sponsorowany przez Sorosa ruch „Czarne Życie ma Znaczenie” (Black Lives Matter) morduje policjantów, natomiast w niemieckiej Europie dalej upycha się tzw. „emigrantów”. Projektowane w ten sposób zdarzenia prowadzą do wywołania społecznej zawieruchy, a kto wie, może i globalnej ?!

 

Coraz bardziej widoczna w cenzura potwierdza poglądy mediów niezależnych o tym, że znajdujemy się w przededniu rewolucji. W wirtualnie wykreowanych przestrzeniach UE i USA czuć ją wszędzie, nachalnie ją nam wciskają, i to na każdym społecznym szczeblu. Propaguje się jeden ważny przekaz „jak najdalej od chrześcijaństwa, jak najbliżej islamu, elity mają rację” !

Na przeszkodzie nowego porządku stoi przede wszystkim chrześcijaństwo oraz prawdziwa, to znaczy uczciwa demokracja, widzieliśmy to na przykładzie sfałszowanych wyborów w Austrii, gdzie prawda nie miała znaczenia. Liczyła się tylko realizacja lewicowego planu globalistów-rewolucjonistów.  Uczciwi Amerykanie obawiają się podobnej sytuacji w wyborach prezydenckich 2016. Pamiętajmy o głosowaniu i liczeniu głosów na Florydzie w wyborach prezydenckich w USA w 2000 roku.

 

Po pierwsze, amerykańska karta do głosowania była tak skonstruowana, że wprowadzała w błąd zwolenników kandydata demokratów Ala Gora; część głosów oddanych korespondencyjnie z hrabstw tradycyjnie preferujących demokratów nie dotarła na czas do komisji wyborczych; co skutkowało uzasadnionym kwestionowaniem poprawności liczenia głosów – amerykańskie „dziadki leśne z PKW” zadecydowały, że minimalne zwycięstwo należy się Georg’owi Bush’owi Juniorowi – zarządzono ponownie liczenie głosów, ale je przerwano, gdy „szala zwycięstwa" zaczęła przechodzić na demokratę Ala Gora. Warto przypomnieć, że wybory prezydenckie na Florydzie decydowały o tym kto zostanie prezydentem USA !

Niezależni redaktorzy z USA jak Alex Jones, czy George Noory obawiają się powtórki z Florydy, w roku 2016, a przecież tym razem to nie jest to frakcyjna przepychanka, wewnątrz cyrkla i kielni, tym razem rewolucja jest zagrożona naprawdę. Donald Trump oficjalnie głosi, że rozwali ustrojstwo TPPI w pył, że liczy się „amerykanizm” a nie „globalizm”, a Chiny nie będą już nigdy więcej niszczyć amerykańskiej gospodarki. Z kolei znany chrześcijański badacz starożytności Steve Quayle, w niedawnym wywiadzie twierdzi, że Trump może jedynie kupić Ameryce trochę czasu, zanim ta zamieni się w nowe państwo hitlerowskie. Stąd też stara zasada w nowym brzmieniu mówi, że nie ważne kto liczy głosy, ważne kto kontroluje serwery, a technik fałszowania wyborów jest kilka.

Głosowanie korespondencyjne może sprzyjać fałszerstwom wyborczym i między innymi dlatego w 1975 roku we Francji odstąpiono od tego sposobu głosowania. W Belgii wskutek nadużyć i zbyt powolnej procedury również zniesiono ten sposób głosowania. Przy głosowaniu korespondencyjnym można naruszyć co najmniej kilka procedur wyborczych: „dosypania" głosów przez centralną komisję wyborczą oraz możliwość unieważnienia i usunięcia głosu na każdym poziomie (od listonosza po centralną komisję wyborczą). W Wielkiej Brytanii kupowano karty do głosowania przy głosowaniu korespondencyjnym.

 

W kontekście głosowania elektronicznego wymienia się cały katalog zagrożeń: zhakowanie komputerów zliczających głosy; uzyskanie kodu dostępu do systemu komputerowego, co umożliwia „dosypanie" głosów; podrobienie kart chipowych umożliwiających dostęp do maszyn do głosowania; część głosów może zostać utracona w momencie awarii systemu; brak dokumentacji głosowania w formie wydruków; niepoprawne zarejestrowanie się lub „zgubienie" głosów; brak możliwości weryfikowania danych głosowania, wystarczy przypomnieć co się działo w polskim systemie liczenia głosów z roku 2014. Najpoważniejszą sprawą było włamanie hakerów do serwerów Państwowej Komisji Wyborczej. 

 

Grupa speców nazywających siebie Pendolino Team nie tylko z dziecinną łatwością weszła do tzw. „zabezpieczonych serwerów”, ale po prostu kombinowali z wynikami wyborów ! Mogli  w ten sposób dopisywać nie tylko głosy poszczególnym kandydatom, ale i samych kandydatów (do czego zresztą się przyznali!). Już we wtorek przed północą po raz kolejny ośmieszona PKW zmuszona była o włamaniu zawiadomić ABW.

Nadzorowany przez globalistów system wydaje się być mocno nadwątlony. Czy społeczeństwa upadającej cywilizacji zachodniej oddadzą resztki wolności ateistom i globalistom należącym do imperium gejowskiego, czas pokaże. Nie licząc powtórki w Austrii, najważniejszy sprawdzian będzie mieć miejsce podczas amerykańskich wyborów 2016. Gdyby udał się „serwerowym ludzikom” przekręt, to USA, a z nią resztka chrześcijańskiej UE zatopi się w odmętach lewackiego szaleństwa. Możemy rozważać dla Europy i świata przeróżne scenariusze, ale nie zapominajmy, że nasze państwo może się stać silne i bezpieczne tylko dzięki Królowi Polski, którym jest Jezus Chrystus.

 

George Noory Predicts Trump Presidency

https://www.youtube.com/watch?v=xLo1vkGkA2k

Robert Winnicki Fałszowanie Wyborów, Protest Przed PKW

https://www.youtube.com/watch?v=9WTBh9KzvBA

Paul Joseph Watson: Media "coverage" of terror attacks is more like a "cover up"

https://www.youtube.com/watch?v=x491yo7cJSs

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (9 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika ciemnogród

Autor  pewnie to potomek

Autor  pewnie to potomek krzyżowców. Oj sprzydałby się Jurand ze Spychowa.

"O Polsko! jeśli ty masz zostać młodą
I taką jak ta być, co dzisiaj żyje,
I być ochrzczona tą przeklętą wodą,
Której pies nie chce, wąż nawet nie pije;
Jeśli masz z twoją rycerską urodą
Iść między ludy jak wąż, co się wije;
Jeśli masz zrównać się z podstępnym Włochem:
Zostań, czym jesteś — ludzi wielkich prochem!

Ale to próżna dla ciebie przestroga!
Ciebie anieli niebiescy ostrzegą
O każdej czarze — czy to w niej przez wroga,
Czyli przez węża i pająka swego
Wlane są jady. — Jesteś córką Boga
I siostrą jesteś Ukrzyżowanego.
Ciebie się żadna trucizna nie imie;
Krzyż twym papieżem jest — twa zguba w Rzymie!""  - Juliusz Słowacki

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Mojeimię44

Caly czas o tym pisze, ze

Caly czas o tym pisze, ze droga do Boga i tak idzie przez archekracje.wiec tylko to nas moze uratowac. Bog daje przymierze zeby moglo zagoscic krolestwo niebios na ziemi. Raj. Kierunek Polski. Bog dal slowo i slowa dotrzymuje. Reszta zalezy od nas. Jak nam sie moze nie udac? 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj