Hillary Clinton zachwyca się „marszami kobiet” przeciwko Trumpowi

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Hillary Clinton zachwyca się „marszami kobiet” przeciwko Trumpowi. Upust swoim emocjom daje w sieciach społecznościowych, publikując zdjęcia z manifestacji. Największa z nich odbyła się w wczoraj w Waszyngtonie dzień po ceremonii zaprzysiężeniu nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Była przywódczyni Demokratów nie ukrywa swojej złości i zauważa, że wielu ludzi ma podobne poglądy, jak ona.

 

 

Seria protestów w Stanach Zjednoczonych i na świecie odbyła się dzień po uroczystości oficjalnego wprowadzenia Donalda Trumpa na prezydenta.

 

 

„Mam nadzieję, że inni są zadowoleni, tak jak ja" – pisze Hillary na Twitterze.

 

Największa akcja odbyła się w Waszyngtonie. Wzięło w niej udział setki tysięcy ludzi, a także wiele wybitnych gwiazd Hollywood i muzyki. Nowy prezydent wydawał się być nieco zakłopotany masowymi protestami. Dodał, iż miał wrażenie, że wybory zakończyły się dopiero wczoraj.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Lewaki zrobią wszystko żeby

Trump będzie musiał zrobić nowe prawo żeby już nie można było robić rewolucji za obce pieniądze !!!  "Rzekomo spontaniczne protesty kobiet w Stanach Zjednoczonych przeciwko prezydentowi Donaldowi Trumpowi okazują się być inicjatywą organizacji w dużej mierze wspieranych finansowo przez George’a Sorosa.Liberalne amerykańskie media przedstawiały wielkie protesty kobiet przeciwko Donaldowi Trumpowi jako całkowicie spontaniczne manifestacje. Sobotni marsz, który zgromadził tylko w Waszyngtonie kilkaset tysięcy osób (przede wszystkim kobiet), miał być oddolnym wyrazem protestu przeciwko nowemu amerykańskiemu prezydentowi. Jak donosi jednak „New York Times”, tak naprawdę za marszem stały pieniądze. I to nie byle kogo, bo samego George’a Sorosa, w czasie kampanii wyborczej gorącego zwolennika Hillary Clinton. Jedna z dziennikarek „NYT”, Asra Q. Nomani, przyjrzała się 403 tak zwanym „grupom partnerskim” marszu.Okazało się, że Soros ma związki przynajmniej z 56 organizacjami współtworzącymi rzekomo spontaniczne protesty, w tym z najważniejszymi „partnerami” marszu - proaborcyjną organizacją Planned Parenthood oraz ekologiczną organizacją National Resource Defense Council. Inne grupy organizujące marsz, a wspierane przez Sorosa to choćby: National Action Networl, MoveOn.org, American Civil Liberties Union, Center for Constitutional Rights, Amnesty International czy Human Rights Watch.Jak dodaje „NYT”, marsz wspierało także kilka organizacji islamskich; także wśród nich można znaleźć grupy wspierane finansowo przez fundację Sorosa. http://www.pch24.pl/marsz-kobiet-przeciwko-donaldowi-trumpowi-za-pieniadze-sorosa,48956,i.html#ixzz4WfLJTtq9

Lewaki zrobią wszystko żeby zniszczyć chrześcijaństwo ! "Katolicka zakonnica znalazła zatrudnienie w amerykańskim stanie Nebraska. Okazało się jednak, że nie wolno jej nosić habitu. Dyrekcja podpiera zakaz antykatolickim prawem sprzed niemal 100 lat." http://www.pch24.pl/dyskryminacja-katolikow-w-usa--zakonnicy-nie-wolno-uczyc-w-szkole---dyrekcji-przeszkadza-habit,48955,i.html#ixzz4WfER9yVM

ale islam ich nie zniesmacza !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Logika

Przeciwko czemu oni

Przeciwko czemu oni protestują? Jedyna zmiana jaka wchodzi to brak finansowania organizacji proaborcyjnych z budżetu państwa. Jak ktoś bardzo tego chce to dalej może sobie zabić nienarodzone dziecko. Jak dla mnie te "spontaniczne" protesty były bardzo starannie zaplanowane.

Strony

Skomentuj