Hillary Clinton zachwyca się „marszami kobiet” przeciwko Trumpowi

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Hillary Clinton zachwyca się „marszami kobiet” przeciwko Trumpowi. Upust swoim emocjom daje w sieciach społecznościowych, publikując zdjęcia z manifestacji. Największa z nich odbyła się w wczoraj w Waszyngtonie dzień po ceremonii zaprzysiężeniu nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Była przywódczyni Demokratów nie ukrywa swojej złości i zauważa, że wielu ludzi ma podobne poglądy, jak ona.

 

 

Seria protestów w Stanach Zjednoczonych i na świecie odbyła się dzień po uroczystości oficjalnego wprowadzenia Donalda Trumpa na prezydenta.

 

 

„Mam nadzieję, że inni są zadowoleni, tak jak ja" – pisze Hillary na Twitterze.

 

Największa akcja odbyła się w Waszyngtonie. Wzięło w niej udział setki tysięcy ludzi, a także wiele wybitnych gwiazd Hollywood i muzyki. Nowy prezydent wydawał się być nieco zakłopotany masowymi protestami. Dodał, iż miał wrażenie, że wybory zakończyły się dopiero wczoraj.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Lewaki zrobią wszystko żeby

Trump będzie musiał zrobić nowe prawo żeby już nie można było robić rewolucji za obce pieniądze !!!  "Rzekomo spontaniczne protesty kobiet w Stanach Zjednoczonych przeciwko prezydentowi Donaldowi Trumpowi okazują się być inicjatywą organizacji w dużej mierze wspieranych finansowo przez George’a Sorosa.Liberalne amerykańskie media przedstawiały wielkie protesty kobiet przeciwko Donaldowi Trumpowi jako całkowicie spontaniczne manifestacje. Sobotni marsz, który zgromadził tylko w Waszyngtonie kilkaset tysięcy osób (przede wszystkim kobiet), miał być oddolnym wyrazem protestu przeciwko nowemu amerykańskiemu prezydentowi. Jak donosi jednak „New York Times”, tak naprawdę za marszem stały pieniądze. I to nie byle kogo, bo samego George’a Sorosa, w czasie kampanii wyborczej gorącego zwolennika Hillary Clinton. Jedna z dziennikarek „NYT”, Asra Q. Nomani, przyjrzała się 403 tak zwanym „grupom partnerskim” marszu.Okazało się, że Soros ma związki przynajmniej z 56 organizacjami współtworzącymi rzekomo spontaniczne protesty, w tym z najważniejszymi „partnerami” marszu - proaborcyjną organizacją Planned Parenthood oraz ekologiczną organizacją National Resource Defense Council. Inne grupy organizujące marsz, a wspierane przez Sorosa to choćby: National Action Networl, MoveOn.org, American Civil Liberties Union, Center for Constitutional Rights, Amnesty International czy Human Rights Watch.Jak dodaje „NYT”, marsz wspierało także kilka organizacji islamskich; także wśród nich można znaleźć grupy wspierane finansowo przez fundację Sorosa. http://www.pch24.pl/marsz-kobiet-przeciwko-donaldowi-trumpowi-za-pieniadze-sorosa,48956,i.html#ixzz4WfLJTtq9

Lewaki zrobią wszystko żeby zniszczyć chrześcijaństwo ! "Katolicka zakonnica znalazła zatrudnienie w amerykańskim stanie Nebraska. Okazało się jednak, że nie wolno jej nosić habitu. Dyrekcja podpiera zakaz antykatolickim prawem sprzed niemal 100 lat." http://www.pch24.pl/dyskryminacja-katolikow-w-usa--zakonnicy-nie-wolno-uczyc-w-szkole---dyrekcji-przeszkadza-habit,48955,i.html#ixzz4WfER9yVM

ale islam ich nie zniesmacza !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Logika

Przeciwko czemu oni

Przeciwko czemu oni protestują? Jedyna zmiana jaka wchodzi to brak finansowania organizacji proaborcyjnych z budżetu państwa. Jak ktoś bardzo tego chce to dalej może sobie zabić nienarodzone dziecko. Jak dla mnie te "spontaniczne" protesty były bardzo starannie zaplanowane.

Portret użytkownika NS69

Wygląda na to... że przestały

Wygląda na to... że przestały działać dotychczasowe metody socjotechniki...zdaje się że największym błędem inżynierów społecznych, było nie docenienie treści zamieszczanych w internecie...Teraz jak misterny plan sypie się na całym świecie...rzucają się jak wściekłe psy... 14 lipca 2014, w trakcie programu Tak czy Nie, Artur Dziambor zakomunikował Pawłowi Zalewskiemu z PO...że obojętnie co by nie robili i tak tego nie powstrzymają...I tak też jest..tracą stery i już ich nie odzyskają...jeden kraj po drugim, leczy się z tej liberalno-lewicowej zarazy...

Portret użytkownika inzynier magister

Te protesty to jest jakieś

Te protesty to jest jakieś niewidoczne organizowanie społecznej nienawiści, które będzie robione do momentu aż jakiś szaleniec nie zabije Trumpa ze strzelby z celownikiem optycznym ! Oni tym razem chca zastosować metodę już sprawdzoną z Polski kiedy naenergetyzowli społeczeństwo nienawiściądo takiego stopnia że wkońcu jeden z wypranym mózgiem zamordował posła PiSu ! "To Ryszard Cyba, niedoszły zabójca Kaczyńskiego, morderca Marka Rosiaka, pracownika biura poselskiego PiS.Nienawiść sączona 24 godziny przez 7 dni w tygodniu wydała owoce.To jednak siewcy nienawiści oskarżają innych o nienawiść.Tak samo, jak niegdysiejsze Imperium Zła, Związek Sowiecki, szykując się do podboju Europy głośno krzyczało o światowym pokoju i konieczności jego obrony.Od 1945 roku niewiele zmieniło się w mentalności ludzi uzurpujących sobie władzę nad światem.Władzy, raz zdobytej, nie oddamy nigdy. Nie dlatego, aby ktokolwiek z nas pragnął tego dla siebie, tej władzy. Każdy z nas z wielką chęcią pozbyłby się osobiście tego ciężaru, który na nim spoczywa w tym najcięższym okresie gospodarczym, w jakim znajduje się Polska. Władzy nie oddamy dlatego, aby narodu polskiego nie spotkała nowa zguba, która mu grozi w wypadku fałszywej linii politycznej, którą próbuje narodowi narzucić reakcja.To słowa wypowiedziane jeszcze w Moskwie, 18 czerwca 1945 roku, przez Władysława Gomułkę, na posiedzeniu tzw. rządu tymczasowego.Dzisiaj prawie dokładnie słyszymy wersję light tych samych słów z tą tylko modyfikacją, że zamiast Polska słyszymy Europa lub Stany Zjednoczone a „naród” zastąpiło „społeczeństwo otwarte”.Słowo „demokracja” w pojęciu tzw. lewicy jest bowiem tylko opium dla mas, mającym zasłonić prawdziwy obraz ciągle tej samej dyktatury."

http://3obieg.pl/piata-miedzynarodowka

Trump musi przejąć w 100% służby i wychwytywać tych który sterują masami w celu obalenia demokratycznie wybranej władzy ! W Polsce podobnie PiS musi wreszcie wyłapać tajnych agentów sorosa i ich powsadzać do więzienia ! A Polacy powinni się modlić do Jezusa Miłosiernego o Miłosierdzie dla Polski i Polaków bo czarownicy NWO są strasznie silni i mająkasy jak lodu !

Przesłania z podswiadomosci Trumpa i JFK

https://www.youtube.com/watch?v=JaN2Dnbvys0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Robaczkowa

Dokładnie to samo sobie

Dokładnie to samo sobie pomyślałam. Podpuszczają ludzi aby się znalazł jakiś frajer i załatwił Trampa za nich. W Ameryce tylu ludzi ma broń, że trzeba taki wariant brać pod uwagę. Prawdopodobieństwo takiego zakończenia  jest ,,istotne statystycznie".

Skomentuj