Hillary Clinton finansowała i dozbrajała al-Kaidę, walczącą przeciwko Muammarowi Kaddafiemu

Kategorie: 

Źródło: Flickr/US Embassy Kabul Afghanistan/CC BY-ND 2.0

Źródła wywiadowcze potwierdzają, że w 2011 roku prezydent Barack Obama oraz Hillary Clinton, ówczesna Sekretarz Stanu, utworzyli tajny sojusz z odłamem al-Kaidy. Celem było zamordowanie libijskiego przywódcy Muammara Kaddafiego, oraz dostarczenie broni do grup terrorystycznych na Bliskim Wschodzie.

 

Wiadomość e-mail, wysłana w marcu 2011 roku od doradcy wywiadowczego Sidneya Blumenthala na prywatną skrzynkę mailową Hillary Clinton, pokazuje jak Stany Zjednoczone złamały szereg przepisów krajowych i międzynarodowych, współpracując z innymi rządami, organizacjami terrorystycznymi i ich liderami.

 

Wiadomość ta, w połączeniu z innymi informacjami wywiadowczymi, podkreśla skandaliczne nadużycia na tle politycznym i prawnym. Hillary Clinton kooperowała z al-Kaidą celem obalenia Kaddafiego. Wyposażyła w broń znanych terrorystów oraz zaprzysiężonych wrogów w Libii, co stanowiło naruszenie rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 1973. Ówczesna Sekretarz Stanu, wspólnie z Barackiem Obamą, sfinansowała al-Kaidę i zapewniła im odpowiednie zapasy broni, w tym także czołgi i ciężką artylerię, która ostatecznie trafiła w ręce innych terrorystów, między innymi w Syrii.

 

Stany Zjednoczone szkoliły "rebeliantów" wraz z Francją, Wielką Brytanią i Egiptem w zachodniej części libijskiego miasta Bengazi oraz w zachodnim Egipcie. Siły specjalne nadzorowały również transfer broni i sprzętu. Próba obalenia Muammara Kaddafiego i sojusz z al-Kaidą miał miejsce w tym samym czasie, gdy Barack Obama ogłosił wielki sukces w walce z tą organizacją - na początku maja, Osama bin Laden miał zostać zastrzelony przez amerykańskich komandosów w jego kryjówce w Pakistanie.

 

Hillary Clinton wielokrotnie zapewniała, że Stany Zjednoczone nie są w żaden sposób zaangażowane w dozbrajanie terrorystów. Lecz źródła wywiadowcze donoszą, że islamiści nie tylko zostali zaopatrzeni w broń, ale także wykorzystali ją do ataku na amerykańską ambasadę w Bengazi. 11 września 2012, bojownicy al-Kaidy zabili ambasadora Christophera Stevensa, dwóch agentów CIA i jednego oficera informacji. Prawdopodobnie to właśnie dzięki temu wydarzeniu dowiadujemy się o nielegalnych działaniach USA i ich sojuszników w Libii.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika buners

Amerykanie są indoktrynowani

Amerykanie są indoktrynowani od narodzin, Oni nadal wierzą w to , że mieszkają w kraju wolności i swobód. Można to porównać do naszych katolików (z Chrześcijanami proszę nie mylić), od najmłodszych lat indoktrynacja wedle zasady "pierdzi wół obora słucha". Tam jest podobnie złudna iluzja , że mają prawo wyboru. Nie mają... Tramp obraził Meksykanów, Latynosów, amerykańskie kobiety. Dla mnie to wygląda jak ustawka. Co do Boga. Wydaje mi się ,że wierzę w to ,że te cuda, które nas otaczają zostały stworzone przez siłę wyższą. Jednak to co sobą reprezentuje kościół, który prowadzi owieczki do swojego boga to już inna kwestia. Przez wieki mordy, palenie na stosie, siłowe nawracanie, stygmatyzwanie i tak dalej. Poczytajcie sobie o takim jegomościu Alojzy Wiktor Stepinac to święty katolicki - poczytajcie jak nawracał bliźnich w tym przypadku prawosławych i jakie miał poglądy, mimo tego że obie doktryny wierzą w tego samego boga. Do momentu jak dalej będą się modlić do takich świętych są w moich oczach zwykłym ślepym bydłem poganianym przez jakiegoś pastucha.

Portret użytkownika Alien1974

Tak, tak...NWO i grasnoludki

Tak, tak...NWO i krasnoludki z Marsa. Jak chcecie wiedzieć, to z NWO jest podobnie, jak z Antychrystem - dlaczegóż to? NWO to mit, tak jak nadejście Antychrysta. Antychryst to Szatan, a NWO trwa odkąd Adam i Ewa zeszli na Ziemie. Nieważne ile ludzi już zginęło, bo wszyscy czekają na Antychrysta, bo gdy on się pojawi, przybędzie Jezus na chmurze. To kłamstwo, ale bardzo sprytne kłamstwo, bo ludzie w to uwierzyli. Czemu? Bo wciągacie KOKS z kadzideł. Nie bez przyczyny Pan Bóg pozwolił na upadek Franciszka z kadzidłem (od kadzenia, czyli kłamać) w czasie pielgrzymki w Polsce. To brzmi niewiarygodnie,  ale niestety tak jest. Ludzie chodzący do Kościołów jadą na koksie aż niemiło się robi, zwłaszcza starsi ludzie, którzy zarażają swoim myśleniem młodych i nie ważne ile oni dzieci zgwałcili, na ile okradli ten kraj, ważne, że Jezus jest tuż tuż. A nowy porządek świata to tylko zasłona dymna, bo on trwa wciąż, to rodzaj zbiorowej halucynacji, której ulegają zwykli ludzie. No nie idzie do Was dotrzeć, już tyle było nieszczęść, tyle bólu i łez, a ludzie nadal swoje. A jeszcze jedno do Imię 44, może byś tak przeczytał uważnie ten fragment Mickiewicza, co? Może przytocze?                                          
Patrz! – ha! – to dziecię uszło – rośnie – to obrońca!
Wskrzesiciel narodu,
Z matki obcej; krew jego dawne bohatery,
A imię jego będzie czterdzieści i cztery.
F
Nad ludy i nad króle podniesiony;
Na trzech stoi koronach, a sam bez korony;
A życie jego – trud trudów,
A tytuł jego – lud ludów;
Z matki obcej, krew jego dawne bohatery,
A imię jego czterdzieści i cztery.

W tekscie tym chyba jasno jest napisane, 40 i 4, a nie 44? Nie wiem skąd oni wzięli to 44, może ja czegoś nie wiem, może coś przeoczyłem, ale mi wychodzi 40 i 4 czyli 404. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Akamai

W kontekście tej i innych

W kontekście tej i innych informacji pozwolę sobie stwierdzić, że NWO zaczyna się sypać. 

Zajrzyjcie na portal interia.pl i zwróćcie uwagę na treść komentarzy. Coraz więcej Polaków zaczyna rozumieć co tak naprawdę dzieje się na świecie. I o dziwo zamiast się spierać i obrażać, coraz częściej się popierają. Kończy się powoli podział i zaczynamy mówić jednym głosem. 

Byłem miło zaskoczony tym, że na interii jest już wyraźna przewaga myślących nad lemingami. I przyznam, że zrobiło się tam o wiele ciekawiej niż tutaj. Tam pisze się krótkie i dosadne komentarze, co mi bardzo odpowiada. Do większości ludzi tylko tak można dotrzeć.

Wczoraj i dziś napisałem ok. 40-stu komentarzy i o dziwo moderator-cenzor większość z nich opublikował. Zachęcam Was do wsparcia tych pozytywnych działań. Oczywiście trzeba pisać komentarze pod różnymi nickami, żeby stworzyć wrażenie mnogości komentujących. Trzeba walczyć metodami wroga. A my jesteśmy już stadem i bezmyślne barany pójdą za nami. 

W odwiecznej walce Światłości z Ciemnością, ta pierwsza zawsze zwycięża.. 

Chwała Wielkiemu Imperium Lechickiemu ! Słowianie są The Best.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj