Hidżab i nagie piersi na okładce – skandal, jakiego świat nie znał

Kategorie: 

Źródło: https://twitter.com/barstoolsports/status/870290094137106434

Pierwsze wydanie magazynu Hustler miało miejsce w 1974 roku. Przekraczało ono wtedy ustalone normy przyzwoitości, a potem potrafiło ekscytować, gniewać i bawić czytelników. Zastanawiające, jaka będzie reakcja publiczności na najnowszą wersję? W czterdziestoletniej historii pisma czegoś takiego jeszcze nie było!

 

 

Kilka dni temu na rynku pojawiła się informacja o specjalnym wydaniu magazynu Hustler. To ważne wydarzenie dla stałych, dorosłych czytelników tego periodyku, ale kontrowersje wzbudza wybór okładki.

 

Zdjęcie przedstawia modelkę, której personaliów nie znamy, owiniętą w amerykańską flagą uformowaną na sposób wiązania hidżabu. Spoglądając na zdjęcie kobiety nie od razu rzucają się w oczy lekko odkryte piersi.

 

Niektórzy wątpią w autentyczność fotografii, uzupełnionej napisem „Freedom first”. Obraz może wywołać skandal. Przedstawiciele wydawnictwa potwierdzili, że będzie on zdobił jubileuszowy numer Hustlera.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika ILJANA

Najwyższy czas, aby Prawdę

Najwyższy czas, aby Prawdę zacząć jednoznacznie artykułować, a więc:

każdy człowiek jest inny, w związku z tym każdy ma swoją "szufladkę". Bez możliwości jest "zaszufladkować" kogokolwiek z kimkolwiek. 

jakiegolwiek religie symulują wiarę, Prawda jest gdzie indziej - aby ją znależć, trzeba jej szukać kierując się UCZUCIEM! Gdyby wyznawcy religii kierowali się uczuciem, bez bycia byłoby jakiejkolwiek patologii wśród "wierzących" (jaki nauczyciel, taki uczeń)

 

Portret użytkownika ajwaj

Po czym rozpoznać piekło? W

Po czym rozpoznać piekło? W piekle wszystkie wartości są odwrócone wg zasady " w piekle diabeł jest postacią pozytywną"

A teraz na co się zanosi:
że ostatne zbereźniki będą broniły wolności skuteczniej niż tysiące zjechanych polityków/księży/solidarnościowców/sorosów/hejtstopów.
że ostatni bandyci/łajdacy/złodzieje/kibole będą skuteczniej bronili życia ludzi niż przekupiona policja i wojsko sparaliżowane przez polityków.
że ostatni ateiści przyznają, że religie mogą mieć wartość i być bakupem dla ludzkości gdyby "poszła w złym kierunku"
że ostatni dewoci i księża sami rozpierniczą wiarę swoim fałszem, miłością do $ i obłudą.
...i dziesiątki innych paradoksów.

Chyba wszyscy się zgodzą, że bezspornie udowodniłem, że ludzkość dziarsko wkracza w przedsionek piekła Smile

 

Portret użytkownika ajwaj

Powiem szczerze: jestem

Powiem szczerze: jestem cynikiem, poje.em, niewiernym tomaszem i może dlatego nie jestem w stanie uwierzyć w rytualne gwałcenie i mordowanie dzieci przez jakiś, nawet najbardziej zwyrodniałych satanistów/nwowców/sorosów/bilderbergów czy kogo tam jeszcze diabli przynieśli na Ziemię.
Ale gdyby to się okazało prawdą, to należy spokojnie zebrać kolegów z narzedziami i pojechać do uczestników zabawy i zadbać, żeby to była ich ostatnia zabawa.
...a to, że lokalsi tego do tej pory nie zrobili, to traktuję jako dowód, że takie coś nie ma miejsca.

Portret użytkownika syn

Kobieta każą się zakrywac a

Kobieta każą się zakrywac a dzieci biorą w noc poślubną to nie jest skandal...

Porostu  to wszystko jest jakimś wielkim patologicznym niezrozumieniem..do tego promowanym przez bezmozgie pozbawione uczuć i jasnego rozumowania społeczeństwo..

Strony

Skomentuj