Helikoptery wojskowe przeleciały nad Los Angeles. Co się stało?

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Trzy tajemnicze czarne helikoptery Bell 407, które mają specjalne anteny, krążyły nad Los Angeles. Warto dodać, że helikoptery należą do jednej z jednostek lotnictwa wojskowego USA. Kiedy helikoptery przelatywały nad miastem, dwa z nich wylądowały na dachu w samym sercu Los Angeles. Przypomniało to wiele ćwiczeń wojskowych. Okazuje się, że jakiś czas temu odbywały się one w tym samym rejonie miasta.

 

Helikoptery wystartowały z lotniska Bob Hope 14 stycznia br. o godzinie 18:00. Latające urządzenia miały dość dziwną trasę, która przyciągnęła uwagę opinii publicznej. Wszystkie loty odbywały się tylko nad głównymi autostradami, na wysokości nie większej niż 300 metrów. Dwa helikoptery wylądowały na chwilę na wieżowcach w centrum miasta. Latały też w pobliżu stadionu Dodger.

 

Najprawdopodobniej te helikoptery prowadziły ćwiczenia miejskie. W przeszłości samoloty wojskowe USA wykonały kilka takich operacji. Ponadto jeden z helikopterów wykonał dokładnie te same ćwiczenia w kilku innych miastach. Sposób, w jaki samoloty wojskowe krążyły kilka dni temu nad Los Angeles, został sfilmowany i opublikowany w Internecie.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Doktor Lekter

Normalne namierzanie źródła

Normalne namierzanie źródła sygnału radiowego (peleng) tylko zamiast z ziemi to z powietrza. Ponieważ stacje pomiarowe (helikoptery) były cztery to można namierzyć także wysokość na jakiej jest nadajnik.

Portret użytkownika Odwazniak

W Krakowie ponad tydzień temu

W Krakowie ponad tydzień temu, pod wieczór, jakiś chyba transportowiec zatrząsł blokami. Niestety robią chmury i nic nie było widać, ale załopotały zacnie. Czasem tez słychać grzmoty jakichś efek, niestety nie znam się aż tak dobrze, niemniej, po tym, jak któregoś pięknego dnia obudził mnie ryk efek latających nad głową, pamiętam to uderzenie strachu, że wojna, po czym okazało się, że to jakaś durna parada i pokazy... nigdy nie zapomnę tego dźwięku jak z piekła, i tej chwili paniki... nie polecam. Od tamtego dnia automatycznie nasłuchuję samolotów.

Portret użytkownika Wiertara

Wodnik Szuwarek,   najlepiej

Wodnik Szuwarek,   najlepiej o godzinie 12 isc na cmentarz i przejsc sie. Dobrze jak jest jeszcze ktos i sie mijacie.

Wtedy pojawia sie mysl. Czy ktos z was nie jest duchem. Fajne uczucie jak patrzysz na nich a oni na ciebie.

 

Skomentuj