HALO w Bydgoszczy po intensywnych opryskach

Kategorie: 

http://speedy.sh/fS7st/23.08.2012-halo-w-bydgoszczy.jpg

Dziś z okna swojego mieszkania zaobserwowałem efekt zwany HALO szeroko opisywany na tym portau. Podobne zjawisko obserowowałem już w swojej okolicy wielokrotnie, jednak częstotliwość samych oprysków i ich następstw w ostatnim czasie zaczyna mnie lekko zastanawiać.

Przypomnijmy, że HALO jest zjawiskiem, które w swojej naturze nie występuje zbyt często. Fakt ich coraz liczniejszego występowania, można śmiało określić mianem anomalii.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Halo_%28zjawisko_optyczne%29

Warto nadmienić, że opryski w Bydgoszczy są wyjątkowo intensywne. Ruch lotniczy nad tym miastem jest bardzo intensywny, przebiega lub krzyżuje się tutaj wiele korytarzy powietrznych, znajduje się tu lotnisko cywilne i wojskowe.

www.flightradar24.com/

Poniżej znaduje się screenschot z dnia 01-08-2012 z godziny 7:30 rano przedstawiający satelitarny obraz Polski po intensywnych opryskach:

Poniżej przedstawie kilka zdjęć smug chemicznych - po niektórych obserwowałem halo lub słońca poboczne. Zdarzają się dni, w których opryski są tak intensywne, że pomimo czystego o poranku nieba, po kilku godzinach jest ono zasnute gęstą chmurą, cały czas rozszerzającą się od momentu przelotu samolotu.

 

 

 

 

Jeśli ktoś robi podobne obserwacje nad swoim miejscem zamieszkania zachęcam do umieszczania i komentowania. Może jeśli porobimy wspólnie jakiś materiał dokumentujący to zjawisko występujące w sposób cykliczny, udałoby się zainteresować tym chociaż lokalne władze ?

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: adam_one
Portret użytkownika adam_one

Komentarze

Portret użytkownika Mikel

Pragnę przypomnieć, że w

Pragnę przypomnieć, że w kwitniu, tego roku, doradca prezydenta Obamy ds. nauki oficjalnie mówił o celu tych oprysków, jakoby miałyby one służyć zmniejszaniu oddziaływania Słońca. Więc nie jest już to żadna teoria spiskowa, a oficjalnie potwierdzona informacja. A faktycznie, intensywność oprysków w kujawsko-pomorskiem jest tego lata ogromna (jestem z tego samego miasta co autor i jeżdże trochę po województwie).

Portret użytkownika AnauelMax

Witam, ja osobiście mam dwie

Witam,ja osobiście mam dwie uwagi/obserwacje do ww tematu:- zauważyłem, że za każdym razem, gdy zwiększa się aktywność słońca jest więcej oprysków, powietrze jakby stało w miejscu, brakuje tlenu i ogólnie jest jak w mikrofalówce... w tym czasie strasznie pogarsza się ogólne samopoczucie- uważam że, działania geoinżynieryjne w ostanim czasie (kilka ostanich miesięcy) mogą mieć dwa zakresy działania - trucie ludzi (opryski stosowane na niższych wysokościach) oraz ochrona przed promieniowaniem słonecznym bądź świadome niszczenie/zmiana naturalnej bariery ochronnej ziemi poprzez stosowanie oprysków na wyższych wysokościach....Ostanio Angelus Maximus stawiał bardzo ciekawe tezy w tym temacie, postanowiłem razem ze znajomym zebrać wodę deszczową i ją zbadać (tzn. to co można znaleźć na dnie naczynia po kilku dniach stania deszczówki) w labolatorium, o wynikach poinformuję... Osobiście jestem bardzo ciekawy wyników...Prosperującej ŚwiadomosciAM   

"Wieczną wiedzę, kiedy przepływa od najdalszej przeszłości, przez teraźniejszość do przyszłościmożna porównać do zawsze obecnego prądu, a każdy tworzy z tej ożywiającej wody tyle,ile może pomieścić naczynie jego serca"  G. Mallasz

Portret użytkownika spotter

@js, Dobre pytania zadałeś,

@js,Dobre pytania zadałeś, lecz nie oczekuj zbyt odpowiedzi na nie bo te oświecone umysły nie wiedzą tego. Takich pytań to oni unikają jak ognia. Ja sam chciałem się dowiedzieć o technice i wykorzystywany sprzęt do "oprysków" ale niestety nie dostałem odpowiedzi. Jedynie co oświeceni potrafią zrobić to wkleić kolejny filmik z YT na którym są zdjęcia wykradzione z serwisu airliners.net i dodatkowo zmienione opisy, lub zwyczajnie wycięte opisy żeby każdy paranoicy mogli sobie swobodnie dopisywać historyjki typu "trują nas, zginiemy... aaaaaa". Tak to mniej więcej wygląda, więc nie spodziewaj się konkretów.

Portret użytkownika devoratus

Stuknij się w pusty łeb

Stuknij się w pusty łeb spotter - niby skąd ktoś na forum w Polsce miałby dokładnie wiedzieć kto, czym i w jaki sposób "truje" ? Ty nie masz zielonego pojęcia co znajduje się w wedlinie, którą wpierniczasz codziennie na śniadanie - a od innych żądasz podawania konkretów? Jedyne na co cię stać to zadawanie idiotycznych pytań lub urąganie innym forumowiczom od paranoików. Skąd się biorą tacy bezmózgowcy jak Ty? Naprawdę, zaczynam wierzyć, że faktycznie ktoś wam płaci za walkę ze zwolennikami teorii oprysków - bo nie mogę uwierzyć, że ktoś jest takim idiotą sam z siebie. I nie- nie jestem zwolennikiem teorii "oprysków" - to akurat historia, w którą nie bardzo chce mi się wierzyć - więc jako "oświecony paranoik", który w tą akurat teorię wątpi - jestem dość obiektywny w tej kwestii.

 

 

Portret użytkownika spotter

Przecież chemitrailsowcy są

Przecież chemitrailsowcy są tak święcie przekonani o istnieniu oprysków że potrafią gołym okiem stwierdzić w 100% że dany samolot należy do tajnej agentury "opryskującej" cały świat, więc chyba mam prawo przypuszczać że owe osoby wiedzą doskonale jakie to są samoloty, jak wygląda technicza strona oprysków. Mnie się nie udało jeszcze ani razu spotkać takiego "podejrzanego" samolotu a posiadam potężny sprzęt do obserwacji. Dlatego pytam się tych oświeconych aby mi powiedzieli jakie to są dokładnie  te samoloty. Skoro gołym okiem widzą samolot i stwierdzają że to "nieoznakowane samoloty NATO" to ja się pytam, jak te samoloty wyglądają ?

Portret użytkownika Nike

Witam. Mieszkam w

Witam. Mieszkam w Amsterdamie. 
Kilka dni temu niebo zasnulo sie chemicznymi smugami... Nie przypominam sobie zebym wczesniej widzial tyle smug jednoczesnie, bylo tak 2 dni pod rzad i oczywiscie wystapil efekt halo.

Portret użytkownika js

To może trochę konkretów.

To może trochę konkretów. Konkretnie : kto truje, skąd samoloty, skąd startują, gdzie lądują, kto pilotuje, kto za to płaci, jaki środek chemiczny, kto go produkuje, jak przewozi, kto ładuje do samolotu itd, itp. Skoro wszystko wiecie, to myślę, że mi odpowiecie na te pytania chociaż częściowo.

Strony

Skomentuj