Hakerzy z Anonymous wypowiedzieli wojnę Elonowi Muskowi

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Przedstawiciel hakerów Anonymous powiedział, że Musk swoimi „publicznymi napadami złości” kpi z „pracowitych ludzi” i niszczy ich życie, wpływając swoimi wypowiedziami na rynek kryptowalut.

 

Rzecznik anonimowego hakera lub ktoś stojący za ich nazwiskiem nazwał dyrektora generalnego Tesli i SpaceX „narcystycznym bogatym kolesiem” z kompleksem wyższości i oskarżył go o zniszczenie życia inwestorów kryptograficznych. Na oficjalnym kanale YouTube grupy pojawiła się wiadomość wideo z odpowiednią treścią.

 

Wiadomość Anonymous została przekazana przez nieznaną osobę noszącą maskę Guya Fawkesa ze zmienionym głosem. Przedstawiciel hakerów powiedział, że Musk swoją „publiczną histerią” kpi z „pracowitych ludzi” i niszczy ich życie, wpływając swoimi wypowiedziami na rynek kryptowalut. Zamaskowany mężczyzna zasugerował też, że przedsiębiorca niespecjalnie dba o środowisko.

„Wydaje się, że twoje pragnienie ratowania świata ma więcej wspólnego z kompleksem wyższości i zbawiciela niż z prawdziwą troską o ludzkość” – powiedział nieznany. „Myślisz, że jesteś najmądrzejszą osobą w pokoju, ale teraz spotkałeś godnego przeciwnika. Jesteśmy anonimowi. Jesteśmy legionem. Spodziewaj się nas."

Przypomnijmy, że wcześniej, ze względu na komunikaty Elona Muska na portalach społecznościowych, nastąpiły gwałtowne wahania zarówno w przebiegu poszczególnych kryptowalut, jak i wskaźników całego rynku walut cyfrowych. Uderzającymi przykładami takich sytuacji były gwałtowne wzrosty i spadki bitcoina oraz mało znanej do niedawna kryptowaluty Dogecoin.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Robaczkowa

W SOBOTĘ i NIEDZIELĘ protesty

W SOBOTĘ i NIEDZIELĘ protesty - manifestacje antyszczepionkowe w WARSZAWIE, KRAKOWIE, AUSCHWITZ. https://www.youtube.com/watch?v=XjzV6PMDZMg Przekazujcie tę informację innym bo ludzie nie wiedzą. Cenzura w necie mocno działa.

W WARSZAWIE spotykamy się 12 czerwca 2021 r. o godzinie 13:00 obok pomnika Powstania Warszawskiego (pl. Krasińskich), skąd przejdziemy ulicami stolicy (Ministerstwo Zdrowia, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, plac De Goulle`a, most Poniatowskiego, PGE Narodowy).

Portret użytkownika baca

ci anonymous to chyba są ci

ci anonymous to chyba są ci słynni cyberżołnierze donalda trampka... trzasną mordą raz na kwartał żeby raz na rok talinn miał o czym napisać...
wojna pelną parą, a bany, minusiki tysiącami się sypią...
talinn napisz gdzie jest cmentarz ofiar tej wojny, bo podejrzewam mocno że jest to twój zakład psychiatryczny....

 

Portret użytkownika guru meditation

Banda debili myśli, że zbije

Banda debili myśli, że zbije fortunę na tym przekręcie, jakim są kryptowaluty. Już sam fakt, że wypowiedzi jakiegoś szaleńca wpływają na notowania kryptowalut, nie daje im do myślenia. Ale kto by się po lewakach spodziewał logicznego myślenia, są jak krokodyle: duże gęby do jedzenia i małe rączki do pracy.

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Matoł może poranić co

Matoł może poranić co najwyżej sam siebie i swoich bliskich. I to właśnie robicie oddając mniej lub bardziej świadomie, ale najczęściej niestety zupełnie nieświadomie, kontrolę nad waszym życiem banksterce.

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Każde użycie złotówki czy

Każde użycie złotówki czy innej waluty fiducjarnej zasila system. Każdy wasz paragon w sklepie to VAT, który zasila Unię Europejską, Watykan, ONZ, NATO, WHO, NWO i struktury okupacyjne Polin. Dodatkowo banksterzy mogą kreować pieniądze z powietrza i zasilać wybrane przez siebie organizacje tylnymi drzwiami. Zeby jeszcze bardziej was sponiewierać emitują nowy pieniądz w postaci długu, którym obarczani jesteście wy. To dlatego każdy kraj na świecie ma permanentny, astronomiczny dług. Nie możecie zrobić absolutnie nic dopóki polegacie na pieniądzu kontrolowanym przez światową finansjerę. Nie macie żadnej kontroli nad własnym dobytkiem. Dopóki wasze życie uzależnione jest od pieniądza fiducjarnego zrobicie co każą aby zdobyć życiodajne liczby do których nie macie kluczy. Wasz los jest przypieczętowany. Pójdziecie na dno ze zdegenerowanymi, psychopatycznymi rządami i ich mocodawcami. Korona musi wrócić do króla, a laska do mędrca....

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Kryptowaluta to coś znacznie

Kryptowaluta to coś znacznie więcej niż papierek zwany banknotem, który aby mieć wartość istotnie powinien mieć pokrycie, ale w przypadku współczesnego pieniądza fiducjarnego tego pokrycia nie ma. Kryptowaluta ma wartość intrystyczną podobnie jak złoto. Sama w sobie ma takie cechy, które zapewniają jej wartość i nie musi mieć pokrycia w innym aktywie.

Strony

Skomentuj