Hakerzy opublikowali niepełną listę polityków na usługach George'a Sorosa

Kategorie: 

Źródło: twitter

Po wykradnięciu przez hakerów tysięcy stron z dokumentacją organizacji pozarządowych należących do znanego żydowskiego spekulanta, Georga Sorosa, jasne było, że tylko kwestią czasu będzie to, kiedy dowiemy się ciekawych rzeczy, również na temat jego sieci powiązań w Polsce. Po przetworzeniu pierwszej części dokumentacji pojawiła się już wstępna lista europosłów rzekomo sprzyjających pomysłom Sorosa.

 

George Soros pojawił się w Polsce w 1988 roku. Rok wcześniej powołał w Nowym Jorku Fundację imienia Stefana Batorego, która funkcjonuje do dzisiaj i właściwie jest jego oficjalną ekspozyturą w naszym kraju. Soros jest wskazywany jako główny konstruktor rewolucji. Stał podobno za pierwszą i drugą rewolucją na Ukrainie a wcześniej w Gruzji. Trzeba przyznać, że po zamachach stanu w tych krajach władze przejmowali tam sprzyjający Sorosowi politycy.

 

W kręgu tym jest zarówno Michaił Sakaszwili, Julia Tymoszenko czy do niedawana premier Ukrainy Arsenij Jaceniuk. Organizacje finansowane przez Sorosa otwarcie wspierają islamizację Europy i rozpuszczenie zamieszkujących ją narodów w napływowej masie ze wschodu.

 

Dzieje się to obecnie poprzez indukowaną celowo inwazję obcych młodych mężczyzn uciekających rzekomo przed walką o swój kraj pogrążony w wojnie domowej. Trwający najazd islamistów jest realizacją jednego z planów wspieranych przez organizacje pana Sorosa i on sam otwarcie się do tego przyznaje finansując organizacje typu W2EU.

 

Od dawna tajemnicą poliszynela było, że duża cześć polskich polityków pozostaje na usługach George'a Sorosa. Dokumenty wykradzione przez hakerów wskazują, że przynajmniej kilku polskich europosłów jest klasyfikowanych przez sorosowe fundacje jako ludzie gotowi do pomocy.

 

Na liście jest na przykład pani poseł Lidia Geringer de Oedenberg, która kandyduje z listy SLD. Z tej formacji dokumenty wskazują też wiceprzewodniczącego Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Bogusława Liberadzkiego. Wymieniany jest też Andrzej Grzyb z PSL, który według dokumentów podobno jest w stanie wypowiadać się na wyznaczone tematy i jest łatwy do przekonania.

 

Z Platformy Obywatelskiej wymieniane są takie nazwiska jak Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, która pełniła dziwaczną funkcję jako pełnomocnik rządu ds. równego traktowania, Danuta Jazłowiecka oraz, co nie dziwi specjalnie, Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein.

 

Nie jest też specjalnym zaskoczeniem, że z upublicznionych informacji wynika, że "na usługach Sorosa" jest też znany wróg Polski w Parlamencie Europejskim Guy Verhofstadt oraz jego szef, Martin Schulz. Wiele wskazuje też na to, że jakiś stopień powiązania z Sorosem ma też kanclerz Niemiec, Angela Merkel, która odgrywa obecnie chyba główną rolę w przymusowej islamizacji Europy.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika silva.m

Od samego początku tej checy

Od samego początku tej checy z uchodźcami twierdzę, że politycy unijni biorę "grubą kasę" za import "ciemnych" z Afryki i Azji. Normalnie, wojsko obstawiło by granice - wodną też i mało kto by się przedarł. A wojsko siedzi w koszarach, jak w DE i w Hiszpanii. Globaliści kupili usługi komisarzy i wielu europosłów i nagonaja prawo wg swoich życzeń - wola narodów Europy jest dla nich NICZYM.

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

Wniosek? - światowa żydownia

Wniosek? - światowa żydownia w osobie m.in. tego węgierskiego żydowskiego zgniłka kręci na swoją śmierdzącą d.opę bat kolejnego Holocostu...Uzasadnienie: skoro ostatni holocaust nie był pierwszym w historii - a pierwszym w historii nie był! - to kolejny też nie będzie ostatnim...Amen!!

Daremne modły, rejwach, trud,
rabinów zbożne pienia!!
Ten podły bliskowschodni Bund
jest do wykorzenienia!
Kpią sobie z boga, z Sądów,
ból, jaki zadają Światu
sprawi, że dnia pewnego Srul
zginie z rąk "Kalifatu"!
Jahwe'go nie lękają się
Ni "Wszechświata Królowej"
więc niech przynajmniej boją się
choć... bomby atomowej!?
Pers jądra zbiera już od lat
aż dnia pewnego wreszcie
Zabłyśnie "słońce" w Tel Awiw
do cna zawszonym mieście.
Zniknie na zawsze gniazdo os
zginą świata pijawy,
Na Łono Abrahama Pers
pośle ten klan ryszawy...

 

 

                     

Portret użytkownika lipka

Św. P. A. Lepper też swego

Św. P. A. Lepper też swego czasu na sejmowym posiedzeniu upublicznił listę łapówkarzy, zdrajców i sprzedawczyków politycznych, i co? I nic, został sprzątnięty bo na władzę donosić nie wolno. Myślę że to samo będzie z tymi, którzy oczerniają tak wysoko postawione "figury", zarzucają im depopulację, wywoływanie kryzysów i wojen. Grupa trzymająca władzę światową ma swoich wojaków od brudnej roboty a informacje podawane przez tych "hakerów" są ogólnie dostępne tylko trzeba umieć czytać.

Portret użytkownika Mojeimię44

Soros jest w stanie

Soros jest w stanie manipulować cenami surowców. Ma tyle pieniedy, że kupuje w takich ilościach surowce, ze ma to realny wpływ na ich cene a potem sprzedaje i żyje z zysków. Tylko garstka ludzi na świecie jest w stanie sobie na to pozwolić. Jeżeli jest on w stanie wywołać konflikt na Ukrainie to do czego jeszcze jest zdolny żeby udowadniać wyższość nad innymi? Trzeba się poważnie zastanowić czy nie zdelegalizować jego fundacji Batorego w Polsce i inych think- tanków. Jest to bardzo niebespieczne igrać z tym syjonistycznym śmieciem ale ktoś w końcu musi to zrobić. W demokracji jest chyba niemożliwa walka z nim. Tylko zmiana ustroju i wymiana systemu monetarnego jest w stanie powstrzymać garstke syjonistów (czyli masonów, illuminatów i innych sekt) przed przejęciem świata na własność. Polska jest już chyba pod całkowita juryzdykcja ludzi takich jak Soros a madrzenie się polityków to tylko gra pozorów. Lobby Sorosa ma pieniadze na to żeby z wyborów na wybory przejmować każda partię. To jest nie do pomyślenia co można robić jak się ma pieniadze. Tu jest potrzebne polaczenie sił żeby zwalczyć masonów. Zasada musi być taka: "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" wtedy może da się coś zrobić.

Strony

Skomentuj