Gwałtowny wzrost temperatur wywołał czerwony alarm w 68 chińskich miastach. Topnieją dachy i drogi!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dziesiątki chińskich miast cierpią z powodu upałów, a fale upałów są wystarczająco gorące, by topić bitumiczne dachy i niszczyć drogi.

 

12 lipca 2022 r. w 68 miastach wydano czerwone ostrzeżenie, najwyższy poziom w trzypoziomowym chińskim systemie ostrzegania o falach upałów. Ponieważ oczekuje się, że temperatury wzrosną powyżej 40°C, ostrzeżono 25 milionów mieszkańców Szanghaju, aby przygotowywali się na upały.

 

W południowo-zachodnim mieście Chongqing stopiły się dachówki na dachu budynku muzeum. Chiny przeżywają lato kontrastów na całym swoim ogromnym terytorium: ulewne deszcze i powodzie nawiedziły dużą część północnej i południowo-zachodniej części kraju.

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Się nie znam i może nie wiem,

Się nie znam i może nie wiem, ale wyobrażam sobie ( bo już to widziałem w nowym sposobie budowaniu domów. Ogólnie to  trochę betonu dają, większość to gips a reszta dykta,karton i smoła ) że jak to wszystko z lepiku jest zrobione, makulaturą i woskiem pokryte, to potem się topi w słońcu. A jak zimno to pęka i kruszy,no i jeszcze przecieka jak deszcz.

Portret użytkownika Alien1974

.............................

.................................. Świat można było jeszcze uratować w latach 70-80, ale ten z Wadowic, co ukradł kasę Cosa Nostry, po czym oberwał kulkę od Ali Agcy i jest winny śmierci m.in. Emanueli Orlandi, Mirelli Gregori, Grizelldy Corrocher i Roberta Calviego, wolał zataić prawdę o zagrożeniu kosmicznym i co za tym idzie o katastrofie cywilizacyjnej. Zamiast prawdy wolał ludziom opowiadać kłamstwa o powtórnym nadejściu Jezusa, choć jedna z Ewangelii temu przeczy. 

PS

A co się dzieje z Bacą, bo dawno go nie czytałem? Zajęty, zapracowany,.czy może zajęła się nim dobra/najohydniejsza zmiana? Śmiech Smile

Portret użytkownika Trup

Zaczyna się to o czym cały

Zaczyna się to o czym cały czas wspominam w całym internecie. Hot particle pochodzące z testowych 3000 wybuchów atomowych, ze stopionych reaktorów atomowych w 1979, w 1986 i 2011 (Fukushima najgorsza bo 4 reaktory + basen ze zużytym  brudnym paliwem poszedł do atmosfery) podgrzewają cały ekosystem ziemski i uszkadzają barierę ochronną ziemi jaką jest atmosfera ziemska - która już nie spełnia przez to swojej pierwotnej naturalnej roli bo jest nasycona toksycznymi gorącymi atomami z tej parszywej gównianej energii atomowej. Wszystkie wywalane chamtraile na niebie mają za zadanie przeciwdziałać temu nagrzewaniu się całego ekosystemu ale to nie działa tak jak oni tego chcą więc tak czy siak ostatecznie tego gówna z Fukushimy cały czas przybywa i podgrzewa się to wszystko wraz z glebą od wewnątrz i stąd tak wszystko szybko wysycha i robi się wszędzie pustynia wręcz. Skoki temperatur to się dopiero zaczynają! To wszystko co już jest naocznie zauważalne to dopiero początek efektów tego skażenia! Wszyscy mądrzy ludzie o tym mówili i pisali już po samym Czarnobylu że warunki na ziemi będą się zmieniać nieodwracalnie.

Stąd jest plan satanistów by usunąć ludzi i w ogóle świat żywy w jak największej ilości. Oni to wiedzą że ta toksyczna rakotwórczość wszystkich wykańcza więc chcą to wszystko wyprzedzić. A najgorsze jest w tym to, że skoro jest prawdziwy FALLOUT ATOMOWY bez wojny atomowej, więc mogą zrobić wojnę atomową prawdziwą z dodatkowym wizualnym powodem drugiego falloutu ale już po wojnie atomowej, bo i tak i tak jest już wszystko nieodwracalnie skażone NA ZAWSZE!.

Na ziemi będą okropne warunki - w cieniu zimno w słońcu gorąco - dla wyobraźni napiszę zobacz jakie warunki panują na planetach które mają słabą beriere ochronną w formie atmosfery lub jej nie mają wcale np. księżyc. Tam są okropne różnice temperaturowe na słońcu +250'C w cieniu na biegunach dokładnie -238'C dlatego że księżyca nic nie chroni, a im słabszy stan naszej atmosfery ochronnej tym większe skoki temperatury na ziemi. Ostatnio mieliśmy piękny przykład 42'C w cieniu a na następny dzień ledwie 20'C. 

To samo miejsce, nowy rok Sylwester 1997 - 28'C, a Sylwester 2017 czy 18 +12'C, czyli różnica 40'C !

Elity budują sobie bunkry, tam mają przetrwać wojnę atomową 2022.07.08 www.PL1.tv

Elity budują sobie bunkry, tam mają przetrwać wojnę atomową 2022.07.08 www.PL1.tv

INNA BAJKA BYŁ S0BlE K0SM0S l982 (ciekawe że aż tyle prawdy i idą jak po scenariuszu)

INNA BAJKA BYŁ S0BlE K0SM0S l982 (ciekawe że aż tyle prawdy i idą jak po scenariuszu)

 1. Dr Piotr Bein - Fukushima - To jest ogromny zamach na życie + Jaśkowski + Caldicott
  Dr Piotr Bein - Fukushima - To jest ogromny zamach na życie + Jaśkowski + Caldicott

  Dr Helen Caldicott - Fukushima Nuclear Disaster PL

 2. Dr Helen Caldicott - Fukushima Nuclear Disaster PL

  Fukushima i 'chiński syndrom' 160 dzień (PRAWDZIWY KONIEC ŚWIATA!)

  Fukushima i 'chiński syndrom' 160 dzień (PRAWDZIWY KONIEC ŚWIATA!)

 3.  

NoweFilmy i BacoLogia i corium.5v.pl

Strony

Skomentuj