Gwałtowny wzrost lądu na wybrzeżu japońskiej wyspy Hokkaido

Kategorie: 

Źródlo: Internet

W Japonii zaobserwowano niezwykłą anomalię. Nastąpił nagły wzrost ziemi na wybrzeżu. Poziom gruntu podniósł się znacznie, bo o ponad 15 metrów wzwyż. Całe zjawisko zaobserwowano na kilkusetmetrowym odcinku wybrzeża.

 

Teren podnosi się przy brzegu morza, a zjawisko zaobserwowano na wybrzeżu wyspy Hokkaido. Co dodatkowo zaskakuje wszystko wydarzyło się w ciągu zaledwie jednego dnia. Przyczyną potężnego ruchu skorupy ziemskiej w okolicy północnej Japonii była prawdopodobnie globalna aktywność sejsmiczna.

 

Ziemia zaczęła rosnąć z powierzchni morza 24 kwietnia 2015 w godzinach porannych. W pierwszym etapie, wzrost wyniósł "tylko" 1 metr, ale potem nagle przyspieszył i trwał przynajmniej do 26 kwietnia 2015 roku. To co się dzieje, jest uznawane za efekt ruchu skorupy ziemskiej w tym regionie.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Anbalski

Wielce uczone akademiki maja

Wielce uczone akademiki maja wielki klopot. Rosnie dystans miedzy Europa i Afryka a Amerykami ale prwdziwa tragedia poznawcza to, ze jednoczesnie dzieje sie to samo miedzy zachodnimi wybrzezami Ameryki a Azja. Ziemia espanduje. Podaja takie powody, ze ..smiech. . Czyzby cztery podpory ziemi/sklepienia miedzy wodami? I tak generalne przestawianie co ok 700 lat plus kilka pomniejszych w miedzyczasie.

Portret użytkownika Prawda?

Mahmetanie zakaz wstępu do

Mahmetanie zakaz wstępu do Japonii mają, 
Dlatego japońcy ziemię od Boga dostają. 
Europa wg przepowiedni ma być zalana, 
Bo arabskimi odchodami jest zaśmierdzana.
Niech Polacy przykład z Japończyków biorą, 
Eurokołchoz i brodaczy z polski wypie....!
Prawo Boże przed europejskim stawiajmy,
Na brodatych pedofilów koziarzy i sodomę nie zgadzajmy!
 

Portret użytkownika Wojox

Pisałem że Himalaje będą

Pisałem że Himalaje będą malały, inne lądy będą się wypiętrzały. Ale niektórzy mają skostniałe mózgi. Myślą że wszystkie "stałe", zawsze będą "stałe". Ale niebawem okaże się że te "stałe" to zmienne i cała ludzka fizyka się rozsypie. Dlatego Biblia, mądra księga podaje słowa boże : Mądrośc mędrców jest dla mnie głupotą.

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika jaron22

Wszystko co się unosi, musi

Wszystko co się unosi, musi też spaść, wniosek trzeba z tąd wiać:) taka rymowanka przypomniała mi się z dawnej kreskówki o misiu Yogim:) Dziwnie pasuje mi to do tej sytuacji. Mam wrażenie że po tak szybkim wzniesieniu sie terenu, nastąpią tam duze naprężenia w skorupie ziemskiej i moze to skutkować kolejnym bardzo dużym trzęsieniem ziemi w tamtym rejonie. Pytanie tylko kiedy to się stanie.

Skomentuj