Gwałtownie rośnie ilość urodzeń chłopców z wadami rozwojowymi

Kategorie: 

flickr.com

Urolodzy biją na alarm. W ciągu ostatnich trzech dekad gwałtownie wzrosła ilośc urodzeń dzieci z wadami rozwojowymi prącia. Nazywa się to spodziectwem a polega na zakrzywieniu członka i nieprawidłowym umieszczeniem cewki moczowej, czasem na mosznie albo nawet w kroku.

 

Kiedyś z tą wadą rodziło się 1/500 dzieci a teraz już 1/150. To gwałtowny skok, który musi być spowodowany jakimiś czynnikami zewnętrznymi. Ze względu na drastyczność wady chłopcy są czesto badani gentycznie w celu sprawdzenia prawidłowości męskiego kariotypu.

 

Urolodzy zastanawiają się co stoi za tą anomalią. Rozważane są różne możliwości, ale najbardziej prawdopodobne przyczyny to używanie pigułek hormonalnych oraz jedzenie mięsa ze zwierząt hodowanych z wykorzystaniem hormonów.

 

Po potwierdzeniu płci takiego dziecka konieczna jest interwencja chirurgiczna wiążąca się z bolesną i często wieloetapową operacją odtwarzającą cewkę moczową.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Nabuchodonozor

Kiedyś mój znajomy lekarz tak

Kiedyś mój znajomy lekarz tak (mniej więcej) powiedział:
"Selekcja naturalna z okresu przedwojennego powodowała że najgorsze, najsłabsze geny nie miały prawa się rozwijać, a teraz nawet 5 miesięczne dzieci przeżywają, inkubatory, antybiotyki itd... powoduje że w społeczeństwie coraz więcej "chorego" genomu zaczyna krążyc"
Może i to jest przyczyną.

Portret użytkownika Albert

Skąd może się ta choroba

Skąd może się ta choroba brać? To proste Bisfenol A (BPA), za to odpowiada. W wielu krajach zakazano używania m.in. do produkcji butelek tego składnika ze względu na jego silne oddziaływanie na organizm ludzki zwłaszcza na dzieci, chłopców, którzy rodzili i rodzą się z chorobami urologicznymi.
Straszne jest to, że człowiek ma zbyt często złotówki w oczach zamiast normalnych ludzich uczuć, empatii, poczucia odpowiedzialności za bliźniego itp. Stąd wiele chorób, cierpienia i śmierci.
Nie potrzeba wojny by zabijać ludzi masowo na globaną skalę. Wystarczy ich ogłupiać i spowodować by nie interesowali się tym co jedzą, piją na codzień, w co się ubierają, czego używają, co myślą itd.
Wystarczy, że jesteście leniwi - reszta sama się dokona, bez waszej wiedzy.
Albert

Portret użytkownika kawagi

Juz w Seksmisji bylo to

Juz w Seksmisji bylo to pokazane. Mezczyzni sa celem gdyz sa odpowiedzialni za przyrost nalturalny. Chodzi o gwaltowne zminejszenie przyrostu. Dlaczego kiedys kobiety byly "dyskriminowane"? Tylko dlatego, ze szybciej zachodily w ciaze i o to chodzilo. Teraz tez sa, ale inaczej. Maja pracowac i maja przestac miec seks prowadzacy do ciazy. To tez jest rodzaj dyskriminacji. Mnostwo kobiet na stanowiskach, przemeczone bez seksu, bez dzieci. To nie osiagniecia feminizmu, ale osiagniecia globalizmu i  Kontrolerow, ktorzy steruja zyciem na Ziemi. Najpierw mezczyzni zbudowali i dalej buduja cywiliacje, a potem sie okazuje, ze to debile. Wystarczy popatrzec na system nauczania, biura itp. Wszedzie kobiety, a w koncu okazuje sie, ze mimo to mamy kryzysy (niemozliwe w przypadku prawdziwej gospodarki rynkowej-- nieograniczone potrzeby ludzkie oraz optymalna alokacja zasobow , ktorym glowny to praca) oraz bledy w nauce:np: prymitywny czlowiek zbudowal piramide, a zaawansowny nie ma szans, cos lata w powietrzu i kosmosie, ale nie nie ma czegos takiego jak niezidentyfikowane obietky, ale my nie wiemy co to jest: zaprzeczenie podstawowych praw logiki. Nie mam czasu na kontynuacje, wiem tylko, ze to jest kontrolowane. 

Portret użytkownika Dr. Miś

Ale ludzi jest za dużo na

Ale ludzi jest za dużo na Ziemi - i to co najmniejo 80%... tak straszliwie niszczymy środowisko, e wady genetyczne nie sa niczym dziwny. uwazamy się za korone stworzenai (bu ha ha ha) a jesteśmy czescią środowiska po prostu, niszczac je niszczymy siebie... 

Portret użytkownika ananasxxx

Inkarnacja obowiązuje, ktoś

Inkarnacja obowiązuje, ktoś nie zabezpieczył swojej niszy i taki się urodził ponownie.Czy nie lepiej jest mieć świadomość że dusza jednak istnieje?To rozjaśnia a ukryte 666 czy jakies inne gesty ręką(jakość-kciuk do palca wskazującego i mamy 666 , człowiek tak trzyma pokarm w celu konsumpcji i tak mamy brak rozwoju swiadomosci i kolko sie zamyka.dusza istnieje na 100%pzd 

 
Wybralliśmy drogę życia dla sposobu w jaki poznamy Boga.

Pozdrawiam serdecznie

Strony

Skomentuj