Gwałtowne zamieszki w Paryżu wywołane przez anarchistów i komunistów, którzy popierają bankiera Emannuela Macrona

Kategorie: 

Źródło: Facebook

Świat potrafi jeszcze zaskoczyć. Otóż wczoraj w stolicy Francji, Paryżu, po pochodzie pierwszomajowym, doszło do regularnej bitwy anarchistów, komunistów i tak zwanej "młodzieży", czyli młodych Islamistów nazywanych w ten sposób ze względu na polityczną poprawność, z policją. Wszyscy oni sprzymierzyli się by manifestować poparcie dla kandydata, który pracował dla banku Rothschildów. W rezultacie zajść dwóch policjantów zostało rannych.

 

Macron dwoi się i troi aby pokazać jak bardzo jest radykalny. Żądał już sankcji na Polskę, a teraz jeszcze postawił w rzędzie Putina, Orbana i Kaczyńskiego, nazywając ich "dyktatorami". Takie skojarzenia co do niego samego dają jednak również kolejne przemówienia samego Macrona, które wyglądają dziwnie znajomo, niektórzy ironizują, że brakuje tylko charakterystycznego wąsika. Dziwne wzbudzenia kandydata spowodowały, że ze sztabu Marine Le Pen zaczęły padać oskarżenia, że kandydat establishmentu nadużywa narkotyków.

Ciągłe ataki na Polskę, których dopuszcza się ostatnio Emmanuel Macron, są oczywiście obliczone na to, aby przejąć nieco radykalnego elektoratu Le Pen, ale nie wiadomo na ile ta retoryka jest wymogiem kampanii, a na ile odzwierciedla po prostu linię polityczną bliską tej jaką postuluje George Soros. A skoro obecnie we Francji padło hasło "No Pasaran" dla Frontu Narodowego, to dochodzi do tak egzotycznych sojuszy jak ten między antyglobalistami i banksterami.

Zaskakuje dodatkowo fakt, że we Francji, gdzie regularnie dochodzi do takich bitew jak ta, w kraju, w którym od półtora roku jest stan wyjątkowy, nikt nie niepokoi się stanem demokracji. Za to zachodni politycy bardzo chętnie wypowiadają się na temat sposobu w jaki ich zdaniem powinny być rządzone kraje Europy wschodniej.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nie na temat, ale ważne.

Nie na temat, ale ważne. Dzisiaj obchody kKonstytucji 3-go Maja... Gawiedź bezrozumna zachłystuje się owym świętem, nie wiedząc, iż KOnstytucja ta, znsząca Liberum Veto, w zamierzeniu swoim miała umożliwić rozbiory Polski! (Targowica!!)

 Cały ten konstytucyjny bełkot zawiera ważkie treści umozliwiające osadnictwo ŻYDOWSKIE, NIEMIECKIE I INNE  z dostępem do władz w naszym kraju:

" Zawarowawszy tym sposobem dziedziców przy wszelkich pożytkach od włościan im należących, a chcąc jak najskuteczniej zachęcić pomnożenie ludności krajowej, ogłaszamy wolność zupełną dla wszystkich ludzi tak nowo przybywających, jako i tych, którzy by, pierwej z kraju oddaliwszy się, teraz do Ojczyzny powrócić chcieli, tak dalece, iż każdy człowiek do państw Rzeczypospolitej nowo z którejkolwiek strony przybyły lub powracający, jak tylko stanie nogą na ziemi polskiej, wolnym jest zupełnie użyć przemysłu swego jak i gdzie chce, wolny jest czynić umowy na osiadłość, robociznę lub czynsze, jak i dopóki się umowi, wolny jest osiadać w mieście lub na wsiach, wolny jest mieszkać w Polszcze, lub do kraju, do którego zechce, powrócić, uczyniwszy zadosyć obowiązkom, które dobrowolnie na siebie przyjął. "

 Tak, że nie cieszcie się durnie, że żydowsko-rosyjska- niemiecka agentura wprowadziła tą naszą "pierwszą demokratyczną Konstytucję"...!

Tak, tak!!! z Liberum Veto rozbiory Polski nie byłyby MOŻLIWE!!!

Portret użytkownika tosia

Genialna konkluzja...

Genialna konkluzja... spadającego anioła aż 6 stóp pod ziemię. Proponuję poczytać K3M ze zrozumieniem, a w szczególności przeanalizować pkt. 1. Zalecam poznać też około konstytucyjne treści, żeby nieco rozjaśnić sytuację Polski w tamtym czasie. Nie była ona tak słodka jak obecnie.
Jest co robic w to święto/dzień wolny od pracy dla ignorantów.

Portret użytkownika tosia

Jak możesz znać skoro

Jak możesz znać skoro staropolszczyzna to dla Ciebie bełkot, grono zacnych Polaków pracujących nad nią to dla Ciebie populiści. Albo, to właśnie Ty masz wyłączone myślenie, albo K3M mocno dała się we znaki Twoim przodkom wiadomej nacji i nie może przeboleć tego do dziś. 

 

Portret użytkownika Medium

Macron dwoi się i troi aby

Macron dwoi się i troi aby pokazać jak bardzo jest radykalny. Żądał już sankcji na Polskę, a teraz jeszcze postawił w rzędzie Putina, Orbana i Kaczyńskiego, nazywając ich "dyktatorami". 

Wielki to zaszczyt dla prezesa Kaczyńskiego (i dla Polski) być postawionym w szeregu z Putinem i Orbanem. Brawo, Panie Prezesie! 

Portret użytkownika Eva11

nie to wielki zaszczyt dla

nie to wielki zaszczyt dla NICH ,ZE KTOS STAWIA ICH W SZEREGU Z POLSKA !
 

jesli slesz mi maile z ruskiego jandeksa to nie dziwi mnie ,ze tak wychwalasz putina ...

dziwi mnie ,ze ludzie tu piszacy nie staja w obronie swojego Kraju !

sprytnie zagralas z ta wpadka ,przynioslas wstyd rosyjskiej fladze ,ale zalatwilas aby koment zostal usuniety ...

jak ty to robisz,ze administracja ,nawet twoje zachcianki spelnia ?

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Eva11

choc nie pytalam ....bo

choc nie pytalam ....bo oczywiste ,ze to pytanie retoryczne jednak odpowiedzialas ....

zaraz napisze do administraji i zapytam,jakie sa wymogi na spelnianie zachcianek ...

 

jedynie wrog ,chce spisywac nowa konstytucje ,bo i wrog pewnie chce tam swoja lape wlozyc !

jesli doskonale sobie zdajesz sprawe z ostatnich uchwal i poprawek ,jak dzialaja na Polakow szkode ,doskonale wiesz co taka zmiana dla nas przyniesie .....kolejne zbrodnie i kolejne wrogie zapiski !#

ale dobrze,ze choc sie przyznajesz ,ze radoscia dla ciebie beda zmiany ,jakie dokona przeciez rzad,na ktory sama przeklinasz ,rzad zaklamany ,za jaki kazdy jeden z tego portalu go uwaza !

rzad ,ktory sprzedaje nasze ziemie ,okalecza nasze dzieci szczepieniami ,wprowadza obce wojsko do kraju ,uklada z nieprzychylnymi nacjami i kleka pod sciana placzu ...

wiec jaka konstytucje morze nam spisac ? kto uchwalic ?

jaki wynik bedzie mialo glosowanie ,jesli wszystko to falsz ?

ale ,przeciez na to czekasz ....pomalu wszystko wykladasz ...

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Eva11

a co to bezmyslne stworzenie

a co to bezmyslne stworzenie to juz nie ublizanie ?

ja doskonale wiem -przykre stworzenie ...ale ty udajesz ,ze nie wiesz kto by w tym im pomagal !
a wlasciwie nie udajesz, bo przeciez optowalas za tym z cieknaca slinka !

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Eva11

juz trzech nie Polakow i

juz trzech nie Polakow i widac wrogich czytelnikow...zobaczymy ile jeszcze sie ich tu kamufluje !

cholerka w sekunde doszly dwa minusy ...

ale macie tu obstawe !

Miami vibe ty rowniez ?

bo tam medium siedzi i jeden z adminow ....

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj