Gwałtowne protesty w Brukseli przeciwko Paktowi Migracyjnemu ONZ

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Belgia jest kolejnym europejskim krajem, w którym doszło do demonstracji przeciwników obecnej polityki migracyjnej. W Brukseli odbył się dzisiaj protest przeciwko Paktowi Migracyjnemu z Marakeszu. Dokument, który może wywołać migracyjną katastrofę w Europie ten oburza również Belgów. 

 

Tłum protestujących zebrał się pod siedzibą Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej, co wymownie wskazało na to, kogo winią ludzie za porażki multikulturalizmu. Interweniowała policja, użyto armatek wodnych. Obrazki z Brukseli wyglądały bardzo podobnie do tych w Paryżu. Belgowie zbuntowali się, bo ich mniejszościowy rząd nic sobie nie robi z ich zdania i podpisał kontrowersyjny proimigracyjny dokument przygotowany przez ONZ. 

 

Problematyczne porozumienie, nazywane Światowym Paktem dla Bezpiecznej, Uporządkowanej i Regularnej Migracji, choć jest niewiążące, do czasu powstania odpowiednich przepisów krajowychy, to jednak daje im pewne podwaliny. Uznaje na przykład, że migracja jest prawem człowieka i wynosi tę kwestię na skalę globalną. Pakt zakłąda, że migranci będą mogli wybrać dowolny kraj, w którym będą chcieli się osiedlić i wszystkie państwa świata mają to ułatwiać. 

A skoro migracja ma zostać ogłoszona prawem człowieka to nie będzie już różnicy czy ktoś ucieka przed wojną, prześladowaniami czy też po prostu jedzie do jakiegoś bogatego kraju pobierać zasiłki na czyjś koszt. Społeczeństwa zachodnie obawiają się, że będą przez to jeszcze bardziej gnębione podatkami bo będą musiały utrzymywać coraz więcej przybywających przybyszów. To właśnie dlatego ludzie zaczynają się buntować rozumiejąc w jakiej znaleźli się sytuacji.

Konstruktorzy nowego ładu na świecie dobrze wiedzą, że ludzie pracujący na miliony nowych imigrantów mogą zacząć protestować i chyba właśnie obserwujemy początek tego procesu. Po reakcji służb porządkowych widać, że nie zamierzają się cackać z protestującymi jak polska policja z naszą opozycją. Buntujących się Francuzów czy Belgów spotyka głównie brutalnośc policji, pałowanie, gazowanie i polewanie z armatek wodnych.

 

Tych, którzy ośmielą się krytykować migrację w mediach społecznościowych czekają represje z więzieniem włącznie, a o ich zakresie stanowi sam Pakt Migracyjny. Matrix zaczyna się domykać na naszych oczach i jeśli władzy uda się zdławić tę rewoltę to prawdopodobnie wkrótce nie będzie już wolno protestować. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Dr Piotr

Ten pakt to na 100% taki

Ten pakt to na 100% taki zapalnik nastrojów społecznych, ukierunkowany na wywołanie rewolucyjnych reakcji, a politycy podpisujących go krajów wypełniają jedynie agendę narzucaną z góry. Sama jego koncepcja jest tak idiotyczna i bezmyślna, że rzuca na kolana, a mimo tego, nikt z polityków tego nie widzi...ale do rzeczy, o co mi chodzi...ludzie zawsze będą migrować do miejsc, gdzie będzie im się żyło lepiej, wygodniej, czyli do krajów wysoko rozwiniętych, oferujących wysoki komfort życia, a nie odwrotnie. Nikt raczej do Etiopii czy Bangladeszu, albo na Syberię nie będzie masowo migrował, logiczne no nie? Więc jak kraje rozwinięte mają to udźwignąć finansowo i zapewnić wszystko migrantom, którzy na mocy tego paktu będą zalewać je ilościowo bez ograniczeń??? To nie wolna migracja, tylko masakracja, która zniszczy kraje wysoko rozwinięte i wszystko na świecie wyrówna w dół do poziomu równomiernej biedy, syfu i zacofania.

Portret użytkownika Alojzy

Obecnie nie ma żadnych

Obecnie nie ma żadnych spontanicznych protestów. Wszystkie protesty gromadzące więcej niż tysiąc osób i trzymające ludzi w gotowości przez czas dłuższy niż 3 dni - są organizowane przez służby. Dowolnej maści, ale służby. Ludzie sami z siebie nie są w stanie przeprowadzić skoordynowanych protestów i działań, a jeżeli jakimś cudem uda się im porozumieć - to od dawna są rozpracowani na każdym polu.
Jedynym rozwiązaniem może być tylko nagłe oprzytomnienie całych milionów ludzi, który zauważą co się wokoło nich dzieje i bez żadnej organizacji zaczną działać dla uniwersalnego dobra i sprawiedliwości. A że bardziej prawdopodobne jest to, że któregoś ranka obudzi mnie delegacja z sąsiedniej galaktyki informująca, że wygrałem tamtejszy konkurs piękności i baletu, to pozostaje się tylko biernie przyglądać jak kolejny raz miliony baranów są napuszczane na kolejne miliony baranów. Całe szczęście, że jest jakaś trzecia siła która wprawdzie także manipuluje milionami innych baranów, ale wpuszcza ich pomiędzy kotłujące się bydło tak, że wygasza co większe punkty zapalne. 

Portret użytkownika еuklidеs

"Jedynym rozwiązaniem może

"Jedynym rozwiązaniem może być tylko nagłe oprzytomnienie całych milionów ludzi, który zauważą co się wokoło nich dzieje i bez żadnej organizacji zaczną działać dla uniwersalnego dobra i sprawiedliwości"

Czyli anarchizm Smile Stąd tyle minusów pod moimi wypowiedziami od wysługujących się systemowi kutewek. Ich naprawdę samo słowo "anarchizm" boli i skręcają się z bólu na samo słowo. To coś jak egzorcyzmy...

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Ot i właśnie. Słusznie

Ot i właśnie. Słusznie prawisz.

Tak sobie myślę, że najlepsza postawa jaką można zająć, to taka :

Idziesz sobie ulicą, patrzysz, dwóch głupków się napier...a. Bo widać, że głupki. To stajesz, opierasz się o lampę i patrzysz. Przechodzi drugi koleś, też patrzy. Robicie zakłady. Itd. Tylko granic pilnować, żeby do nas się nie przelało. Chociaż raz nie wpieprzajmy się honorowo w nie naszą bajkę.

Portret użytkownika Zenek ;)

A w polin+ trwa właśnie

A w polin+ trwa właśnie ZAŻARTA WALKA z POLSKĄ ŚWIĄTECZNĄ TRADYCJĄ WIGILIJNĄ

od pozorem WALKI o "DOBRO KARPIA".....

tak, pse państwa.

POLSKOŚĆ w POLSKIE ŚWIĘTA (BOŻEGO NARODZENIA)

lewactwu czyli żydostwu CHANUKĄ... tfu.... KOŁKIEM w GARDLE STAJE

i dlatego ZAKAZALI SPRZEDAŻY (zwłaszcza żywych) KARPI w polin++

właśnie po to by DOPIER******* POLACZKOM "miłością bliźniego żydowskiego" "na święta"

zwłaszcza tym OBURZONYM SATANISTYCZNYMI GUSŁAMI odprawionymi 5 grudnia w sejmie czy kilka dni później u belwederskiego "nadęta"

Tak się POWOLI acz SKUTECZNIE WYMAZUJE POLSKĘ z POLSKI

przy aplauzie wpatrzonych w śniętego rabe katza (pseudo estradowe wojtyła) jak w Boże Oblicze polactwa....

Tak więc się cieszcie swoją OSTATNIĄ WIECZERZĄ

bo po nowym roku Tadeusz Mazowiecki bis (tak to ta sama "dybukowa liczba" jak u "kondominującego" właśnie płemieła) poprowadzi was (podwyżkami czego się da) na szczyt GOLGOTY by ZAMORDOWAĆ.....

tfu... UKRZYŻOWAĆ....

by STAŁO SIĘ tak ZADOŚĆ biblijnej TRADYCJI odwiecznego MORDOWANIA POLSKIEGO NARODU rękami (nienawistnej mu od tysiącleci) NADRASY UPADŁYCH.....

tych co rencami ABLA RAJ ZNISZCZYLI nań napadając
 

Strony

Skomentuj