Gwałtowna powódź utopiła Mekkę

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Święte miasto wyznawców Islamu, doświadcza właśnie katastrofalnej powodzi. Po ulewnych deszczach  w Mekce, do których doszło we wtorek 27 kwietnia 2021 roku, wiele pojazdów zostało zatopionych, a kilka osób wprost zmytych przez szalejące wody.

 

Władze Arabii Saudyjskiej, ostrzegały ludzi przed ulewnymi deszczami i burzami w Mekce i Medynie, Al-Baha, Dżazanie i Najranie. Brano również pod uwagę możliwą powódź w prowincji Rijadzie i Kasimie. Nikt nie spodziewał się jednak, że żywioł utopi słynne arabskie miasto. Filmy z tego wydarzenia, krążące w mediach społecznościowych, ukazują ludzi i porywanych przez powódź wraz ze swoimi samochodami.

Warto nadmienić, że sanktuarium Kaba ze świętym kamieniem obudowanym w formie prostopadłościanu, jest bezpieczne od powodzi. Zdają się na to wskazywać ogólnodostępne transmisje na żywo z tego miejsca kultu. Zgodnie z religią islamską, pielgrzymka do tego kamienia, przynajmniej raz w życiu, jest obowiązkiem religijnym dla każdego wyznawcy tej religii. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: M@tis
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki M@tisa, możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika 3plabc

Cały ten "Czarny kamień" z Al

Cały ten "Czarny kamień" z Al- Kaby jest w mocy diabła! Zresztą oddawać cześć martwym przedmiotom jak kamienie to bałwochwalstwo. Al- Kaba była przed nastaniem Islamem świątynią pogańską, gdzie czczono setki bożków.

PS. Zakładam, że słowa "synagoga szatana" z Biblii i to określenie odnosi się właśnie do Islamu.

PSS. Na terenach Półwyspu Arabskiego, Persji etc. ludzie często byli monoteistami na długo przed nastaniem Islamu, między innymi wyznawcami Judaizmu, oraz Chrześcijaństwa, ale Arabowie podbijając ich narzucili im Islam.

Portret użytkownika MlotoWiertara

alah nie ma nic do gadania

alah nie ma nic do gadania jak to ma byc miejsce narodzenia ( obudzenia ) sie ze spiaczki ksiecia WALEDA ktory cudownie sie obudzi w czasie wojny 3,5 letniej i pewnie zostanie uznane to za zmartwychwstani i tak doczekamy sie lub nie bo wojna moze nas zabic Antychrysta ktorego IMIE jest 666 -  Waled ...

Portret użytkownika MlotoWiertara

wg Biblii imie !!!

wg Biblii imie !!! Antychrysta poniewaz nie maja nazwisk w tamtych czasach jest imieniem Antychrysta

znajdz sobie imie ktore ma 666 jak na razie tylko Waled pasuje...jest w spiaczce syn najbogatszego czlowieka w ArabiI Saudyjskiej

jego tatus zna wszystkich politykow .. .Waled jest w spiaczce i poruszyl palcem zatem szatan sfinguje jego zmartwychwstanie czyli obudzenie sie ze spiaczki w czasie wojny... to bedzie cud ...

a dalej sie domysl .. faacet najbogatszy obudzi sie ze spiaczki po  15 latach  nie znajac obecnego swiata , dostanie wizje i cuda bedzie czynil ... potem Arabia Saudyjska ulatwi pozbycie sie chrzescian i polaczenie sie islamu z judaizmem w celu przejecia swiatyni w JEROZOLIMIE... Kto ma tego nie zrobic jak wlasnie WALED 

WALED w gematrix 666  jego tatus jest waleed ... zapoznaj sie z artykulami o ksieciu , ktory jest pilnowany przez wojsko ze nikt nie moze go odwiedzic.... w jakim celu tak go pilnuja? Antychryst jeszcze spi.

 

Skomentuj