Gwałciciel z Somalii nie wiedział, że gwałt to zbrodnia

Kategorie: 

Źródło:

31-letni Dahir Ibrahim już wcześniej został skazany za gwałt. W 2005 roku, po przybyciu z Somalii, dopuścił on się tego przestępstwa, a także pobicia na dwóch młodych kobietach w Birmingham. Nie został on jednak deportowany, a skazany na „zaledwie” 10 lat pozbawienia wolności (z możliwością wyjścia wcześniej), bez deportacji z Wielkiej Brytanii. Linia obrony była dosyć zaskakująca – wg prawnika Dahir, po przeżyciach w Somalii, nie spodziewał się, iż gwałt może być karany.

 

Jak widać, wyrok niczego go nie nauczył o kulturze i obyczajach w Europie, gdyż na przełomie września oraz października 2014 znów ruszył na łowy, gwałcąc kolejne dwie kobiety, zanim został ponownie aresztowany. Poszkodowanym pomogli przechodnie. Z początku przestępca zaprzeczał swojemu udziału w sprawie, lecz dzięki przeszukaniu jego domu przez policję, udało się zgromadzić szeroki materiał dowodowy – m.in. charakterystyczne ubrania, które zapamiętały ofiary (zarejestrowały je także kamery), jak również nóż.

Nie zapomniano także o badaniach dna, ostatecznie potwierdzających winę Somalijczyka. Co ciekawe,  linia obrony wyglądała identycznie – gwałty są w Somalii naturalne, przybysz nie spodziewał się, by w Europie było inaczej (mimo jednego już wyroku!). Szczęśliwie, gwałciciel ostatecznie trafił za kratki. Wyrok to oficjalnie dożywocie, choć po 10 latach ma prawo ubiegać się o mniejszy wymiar kary.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: DoritosNachoCheese
Portret użytkownika DoritosNachoCheese

Komentarze

Portret użytkownika cezary

ale bredzi . powinni pojechac

ale bredzi . powinni pojechac do jego wioski i sprawdzić u starszyzny co oni robia z gwałcicielami, i zrobić to samo jemu.  Dobrze wiedział że to zbrodnia . Niech nikt mi nie wciska kitu że niema takiej społeczności która pochwala gwałty. 

Portret użytkownika Andrzej z Niemiec

Somalia Somalią, jakby angole

Somalia Somalią, jakby angole mieli jaja to właśnie te by mu obcięli - i byłoby po problemie.

W naszej socjalistycznej Ewropie "nasze" elity za bardzo się z czarnuchami pierd..lą, co powoduje że ci nie mają żadnego szacunku dla gospodarzy. Co innego u ruskich - kilka tygodni temu była info o tym jak ruscy potraktowali grupę afganów którzy zaczęli się dobierać do dziewczyn na dyskotece.

Kilkunastu do szpitala, reszta do pierdla i wszyscy z wielkim lamento że chcą wracać do Afganistanu.

TAK trzeba ich traktować.

Skomentuj