The Guardian pisze, że Polska i Węgry mogą zostać pierwszymi "państwami zbójeckimi" UE!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Szkalowania Polski ciąg dalszy. Nasze państwo jest atakowane przez Niemcy i Unię Europejską, ponieważ mieszkańcy podczas ostatnich wyborów wybrali złą partię polityczną. Mieli wygrać ci, którzy posłusznie wykonywali rozkazy i potajemnie kolaborowali z Rosją oraz zamierzali sprowadzić do nas nielegalnych islamskich imigrantów. Jak mawiał klasyk: demokracja jest dobra, dopóki wygrywają nasi. Proniemiecka opcja polityczna przegrała, a Bruksela i Berlin wspierają teraz antypolską opozycję w Polsce, którą traktowano jak kolonię.

 

Od dłuższego czasu słychać jazgot z Europy Zachodniej. Doszło już nawet do tego, że "totalna opozycja" i jej sympatycy zaczęli donosić na Polskę i z radością przyjmują krytykę Unii Europejskiej, która nieustannie wylewa się w kierunku naszego państwa. W kontekście Polski, w lewicowych mediach stale przewijają się tematy o łamaniu demokracji i wolności, naruszaniu praworządności i rzekomym rasizmie, który ma objawiać się tym, że nie chcemy w naszym kraju tzw. uchodźców wojennych, którzy zwykle preferują życie na socjalu, gwałcą Europejki, prześladują wyznawców innych religii, a w wielu przypadkach są po prostu islamskimi terrorystami.

 

Kilka dni temu, brytyjski dziennik The Guardian napisał, że Polska i Węgry sprawiają Unii Europejskiej tyle problemów, iż mogą zostać uznane za największe wyzwania w nadchodzącym 2018 roku - nawet większe niż Brexit. Co więcej, autor artykułu Jon Henley twierdzi, że rzekome naruszanie norm i wartości kultywowanych przez UE, niechęć do muzułmańskich imigrantów oraz naruszanie w naszym kraju "zasad praworządności" może oznaczać, że Polska i Węgry zostaną uznane za pierwsze "państwa zbójeckie". Artykuł o podobnym tonie i przesłaniu pojawił się niedawno również na łamach agencji prasowej Bloomberg i został opracowany przez trzech polskich dziennikarzy.

 

Zwróćmy uwagę, że Stany Zjednoczone stosują termin "państwa zbójeckie" wobec Iranu, Korei Północnej, Syrii i Wenezueli. Wcześniej zaliczano do nich także Afganistan, Irak, Jugosławię i Libię, czyli państwa, które w wyniku napaści zbrojnej i bombardowań zostały "zdemokratyzowane". Pamiętajmy, że Niemcy mają przygotowany plan na wypadek zagrożenia upadkiem Unii Europejskiej i mogą użyć sił zbrojnych w sytuacji gdy Polska i inne kraje Europy Środkowej i Wschodniej zechcą wyjść z Unii celem utworzenia własnego bloku gospodarczo-polityczno-wojskowego. Nie będzie więc przesadą stwierdzenie, że Polska jako tzw. państwo zbójeckie może zostać zaatakowana przez Niemcy, które będą chciały przywrócić u nas dawny porządek.

Na dzień dzisiejszy opcja militarna nie wchodzi w grę, ale wywierany jest coraz większy nacisk na Polskę. Przeciwko nam uruchomiono już artykuł 7 Traktatu UE, który pozwoli nałożyć sankcje na nasz kraj. Prawdopodobnie dojdzie do utraty unijnych środków finansowych. Według niemieckiego dziennika "Frankfurter Allgemeine Zeitung", Polska wraz z Czechami i Węgrami mogą stracić około 12 miliardów euro.

 

Europa zmaga się dziś z islamskim terroryzmem a ludność cywilna ginie podczas zamachów, Hiszpania ma problem z Katalonią, nielegalni imigranci nadal zalewają i islamizują kontynent, Wielka Brytania opuszcza Unię Europejską, ale według Brukseli to właśnie Polska sprawia największe problemy. Ostatnio przejęła się nawet losem prześladowanych przez rząd komunistów. Oczywiście byłoby inaczej, gdyby Platforma Obywatelska odzyskała władzę, co na obecnym etapie wydaje się mało prawdopodobne. Jeśli nie będzie innego wyjścia, jedynym logicznym rozwiązaniem będzie wystąpienie ze struktur Unii Europejskiej i aktywne rozwijanie projektu o nazwie Trójmorze.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika war wolf

A czy Ty matole co piszesz

A czy Ty matole co piszesz Polaków z małej litery  poinformował że więcej do ue wpłacamy kasy niż otrzymujemy a po 2 wierzę że  Polaska bez tej pierdolonej lewackiej ue sobie doskonale poradzi i powiwm ci jeszcze ze 3 morze jak by bylo samo dla siebie to by bylo potęgą  w Europie hitler też  z świętami bał się 3 morza

Portret użytkownika hyh

Zbojami byli zawsze... Wegry

Zbojami byli zawsze... Wegry nigdy nam jeszcze nie pomogly bez korzysci... probowali przejac LWOW...mieli go na rok... Sobieski pod Wiedniem jechal sie rozprawic z wegierskim zdrajcą ktory przeszedl na strone turecką ... dali nam stare karabiny w 1920 roku , przepuscili nas przez granice do Rumunii ale nie dali azylu u siebie.... ich WAFFEN SS w Polsce strzelalo do Polakow i Sowietow  , w 1956 roku mieli nas w trabie wywolujac zamieszki u siebie... o czyms zapomnialem co jeszcze przyszywany braciszek nam dal ?

Portret użytkownika Odważniak

Od pewnego czasu noszę ze

Od pewnego czasu noszę ze sobą broń. Żywcem mnie nie wezmą, niech tylko jakiś podejdzie. Najpierw moj duzy wdech, pozniej pieprzowy, następnie gardła dziurawię i znikam. Jak trzeba będzie, to jakieś plujki z muchomorów, czy innych szatanów, albo strzykawki. Niech tylko jakiś zaczepi pierwszy, to będzie miał słabo.

Portret użytkownika Zmyslowy

A kto nam broni wyjsc z UE

A kto nam broni wyjsc z UE ?Czemu te madrale z rzadu tego nie zrobia.

Czego sie obawiaja?Ze kasy nie bedzie na nowe Drogi , infrastrukture , szpitale etc.

Pieniadze nie smierdza, jak sie je bierze ale stosowac sie do regul to ciezko.Niech zamkna granice wystapia z UE i zobaczymy jak dlugo Narod bedzie stal za tym Rzadem.

 

 

Strony

Skomentuj