The Guardian: Europie w 2017 grozi apokalipsa polityczna

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Europę w 2017 roku czeka apokalipsa polityczna w postaci upadku elit rządzących, groźnych ataków terrorystycznych i nowej fali emigracji. Czynniki te mogą pogrążyć UE w nową fazę kryzysu, której Bruksela nie będzie w stanie sprostać - pisze John Henley, publicysta The Guardian.

 

 

Autor wieszczy apokaliptyczny scenariusz dla Europy, bo agencje wywiadowcze popełniają coraz więcej gaf. W jednej ze stolic Starego Kontynentu nastąpi rezonansowy atak terrorystyczny. Pierwszym, który skorzysta na rosnącej bezradności z powodu terroryzmu, będzie holenderski polityk prawicowy Geert Wilders. Człowiek ten prawdopodobnie wygra wybory w Holandii w marcu przyszłego roku. Henley podkreśla, że w kontekście kryzysu europejskiego bezpieczeństwa Wilders utrzymuje twarde stanowisko w odniesieniu do kwestii migracji, co wzmocni pozycję jego Partii Wolności.


 
Następnie felietonista przestrzega przed niebezpieczeństwem ze strony Turcji. Zakończenie negocjacji w sprawie ruchu bezwizowego, zamrażanie omawiania członkostwa tego kraju za twardą krytykę, a także postawa Erdogana i urzędników europejskich może sprowokować kryzys w stosunkach między Brukselą a Ankarą. Muzułmańska Turcja zapewne udrożni korytarz dla uchodźców zmierzających do Europy, co zmieni radykalnie krajobraz UE. Trzy miliony imigrantów przybędzie do „bogatych" krajów w przeddzień wyborów we Francji i Włoszech, co niewątpliwie wzmocni pozycję przeciwników brukselskiego establishmentu.

 

Jeśli tak się stanie, wówczas do władzy we Francji, Włoszech i Niemczech dojdą eurosceptycy, pisze Henley. Marine Le Pen powiedział, że jeśli wygra wybory prezydenckie, to zainicjuje referendum o wycofaniu Francji z UE. Holandia, zdaniem autora, pójdzie za jej przykładem i Włochy raczej też ze swoim Ruchem Pięciu Gwiazd.

 

„Będzie bardzo źle, jeśli to wszystko się wydarzy" – twierdzi Henley. Niemniej jednak, jest on przekonany, że Europa nie będzie w stanie uniknąć wstrząsów. „Nad Europą wieje wiatr zmian i to jest dziwne, jeśli widzimy nowe ofiary w obliczu elit politycznych" - pisze publicysta.

 

Henley ma nadzieję jednak, że apokaliptyczny scenariusz nie staną się rzeczywistością, a nadchodzący rok będzie spokojniejszy zarówno dla Europy, jak i dla świata.

Ocena: 

4
Średnio: 3.8 (6 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika KRUCAFUKS

No to może jest jakaś

No to może jest jakaś nadzieja jeśli wiecej rządów bedzie prawicowych i ten unijny kołchoz sie rozleci to NWO stanie sie czystą fantazją jeszcze tylko powinni wyłapać i pozamykac wszyskich z grupy Bildenberg z czego część min Rokefelerow Rotshildow i ich marionetki powiesić i zacząć NWO ale w wydaniu pokojowym 

Portret użytkownika fix

No q.w.a nie wierze. Wszystko

No q.w.a nie wierze. Wszystko łykacie. Ok. Tylko czemu gow. de gardian, ktory nie szanuje polakow i inne nacje, raz co raz obsmarowujac ma miec racje.pisze oczywista oczywistosc, o ktorej nie ktorzy z was czasem wspominaja, ze moze, ale nie musi sie ziscic.tylko czemu musi byc na tym portalu o nim wzmianka, zaklamanej gazecie. Bez przesady.

Poza tym jesli chodzi o szczepionke, ktorej przestraszyl sie dziadek, najlepiej gdy otrzymaja ja do 12 roku zycia, bo wtedy najwieksza szansa ochrony, ale nie zwalnia to z cytologii oraz nie prowadzi do bezplodnosci, bo wiele kobiet po tej szczepionce ma dzieci, a szczepionka moze uchronic kobiety przed tym paskudztwem.

Polecam tez szczepionke przeciw wzwb ( przy zabieg.dentyst., a nawet u fryzjera mozna zarazic sie paskud.żólt., ktora moze prowadzic do smierci).

Mozna pewne rzeczy olewac, ale w dobie takiego totaln. zamieszania chyba lepiej na podstawowe rzeczy byc zabezpieczonym, a szczegolnie dzieci.nie mowie, ze wsxystkie bo sa przeciwskazania, ale chyba nie chcecie powrotu do sredniowiecza.

 

Portret użytkownika Akamai

No q.w.a nie wierze

No q.w.a nie wierze.

Ministerstwo Zdrowia średniowiecznej Japonii wycofało 14.06. 2013 r. rekomendację dla szczepionki przeciw HPV ze względu na jej niepożądane działania, a tu proszę… Mamy głos rozsądku.

Polska jest jedynym krajem, w którym to szczepienie jest obowiązkowe. To także o czymś świadczy. Czy ktoś może lepiej wiedzieć niż formacja PO-PiS oraz doktor Duda ?

Mniej MTV, hamburgerów, chipsów i coca coli. 

A The Guardian to nie The Economist. Coś Ci się zupełnie pomieszało.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika fix

De gar.di.an szmatlawiec!!!

De gar.di.an szmatlawiec!!!

MTV nie ogladam. Obecnie counting stars, one republic or kazik...murem podzielone..

Cole uzywam do dezynfekcji wc.

Czipsy, gdy zbliza sie N.Y.

Na widok hamburgera wymiotuje, wole tortile.

I wole, aby male dzieci zanim pojda do przedszkola byly zaszczepione na podst. Niebezp. Choroby!!! Zanim bedzie epidemia...

Ale tal...chyba nie lubi pol. dlatego przytacza info tej badziewnej, obrazajacej polakow i nietylko pseudogazetki ...

A jesli mozna przed brodawczk. uchronic niech szczepia dziewczynki. Akurat to faceci, tym zarazaja kobiety i to one cierpia.

 

 

 

Portret użytkownika keri

Epidemie chorób są teraz

Epidemie chorób są teraz odszczepienne! To znaczy, że ogniskiem chorób są osoby zaszczepione!

Jeśli chodzi o szczepienia przeciw brodawczakowi to stoisz po stronie zbrodniarzy.

Jest około 100 odmian brodawczaka, większość nie czyni żadnych zmian w organiźmie człowieka. Przyczyn raka szyjki macicy jest wiele. Jedyną udowodnioną i udokumentowaną jest zmienianie partnerów seksualnych.

Brodawczak to zwykła histeria koncernów, aby zniszczyć dziewczynom zdrowie/życie i na tym zarobić.

Portret użytkownika fix

Skoro tak to czemu wiele

Skoro tak to czemu wiele dziewczat mlodych umiera na raka (w tymszyjki macicy)zanim beda mialy swoj pierwszy raz.

Geny,sztuczna zywnosc i zanieczyszczone srodowisko. Nie jestem za wszystkimi szczep. Na wszystko, ale sa podst. Szczep., ktore chronia ludzi przed epidemia. Wole czasy obecne od sredniowiecza.

 

Portret użytkownika keri

Fix, przeczytaj link Dziadka

Fix, przeczytaj link Dziadka dotyczący "szczepień", wywołujących raka i bezpłodność

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/12/22/jak-nie-dac-sie-wykastrowac-poradnik-mlodej-i-pieknej-slowianki/

A średniowiecza niepotrzebnie się boisz - wtedy nie było ludobójczych szczepionek. Szczepionka dla dziewczynek na brodawczaka zawiera polisorbat 80 - detergent sterylizujący szczury.

"W USA do rządowej bazy danych Vaers zgłoszono 138 zgonów i ponad 30 000 powikłań poszczepiennych po stosowaniu szczepionek przeciw HPV. Ponieważ średnio zgłaszanych do niej jest tylko od 2 do 5% wszystkich powikłań, dane te trzeba pomnożyć przez 20 do 50, aby oszacować w przybliżeniu ich faktyczną liczbę.

Oznacza to, że tylko same szczepionki przeciw HPV mogły zabić od 2760 do 6900 dziewcząt i młodych kobiet w samych Stanach Zjednoczonych!

We Francji zarejestrowano w ich wyniku 130 zgonów."

"Badania wskazują, że wśród osób zaszczepionych tą szczepionką ryzyko zakażenia innymi typami wirusa HPV niż te 4 obecne w szczepionkach, nie tylko nie maleje, ale wzrasta!"

Portret użytkownika Anioł Prawdy

Jeśli to prawda to duduś

Jeśli to prawda to duduś powinien dostać multum takich szczepionek w jądra i pod paznokcie... A reszcie która to poparła w oczy po jednej szczepionce... Jeśli to wszystko prawda tzn. że chcą nas "powyzabijać" (Dzień Świra) "dlatego trza ciach" i nie dać się tym szatanom...

Portret użytkownika Akamai

Niestety to prawda.

Niestety to prawda.

Dr Juda doskonale o tym wiedział, bo rozmawiał z przedstawicielami Stowarzyszenia "Stop NOP", którzy poinformowali go, czym grozi stosowanie tej szczepionki. Dzień poźniej, podpisał ustawę o poszerzeniu obowiązkowych szczepień, w tym przeciwko HPV. 

Czy oni chcą nas "powyzabijać" ? Ależ skąd..

Oni chcą nas tylko troszeczkę "przerzedzić".

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj