Grupa Bilderberg spotkała się kilka dni temu, jak zwykle bez zainteresowania mediów

Kategorie: 

federaljack.com

Doroczna konferencja Grupy Bilderberg odbyła się w Chantilly w stanie Wirginia między 31 maja a 3 czerwca 2012. W trakcie spotkania jak zwykle zgromadzili się przedstawiciele świata biznesu, polityki i mediów. Nie przestaje zdumiewać kompletny brak zainteresowania tym tematem ze strony środków masowego przekazu.

 

Świat staje się niebezpiecznym miejscem, grożą nam konflikty zbrojne na ogromną skalę. Zmiany klimatyczne potrafią wywołać ulewy, które w kilka godzin zalewają dowolny obszar na Ziemi. Socjaliści z Unii Europejskiej doprowadzili kontynent na skraj wypłacalności. Bliski Wschód może w każdej chwili eksplodować hekatombą regionalnej wojny. W takich właśnie okolicznościach spotkali się na tajnych obradach wpływowi ludzie z całego świata.

 

Wśród członków Grupy Bilderberg wymienia się Davida Rockefellera, Hilary Clinton, Zbigniewa Brzezińskiego, prezesa Banku Światowego Wolfensohna, żonę Billa Gatesa, Melindę Gates czy też Toniego Blaira, byłego premiera Wielkiej Brytanii i wielu innych. Z polskiej strony uczestnikiem był do tej pory Andrzej Olechowski a w tegorocznym spotkaniu brał udział również Jacek Vincent Rostowski, polski Minister Finansów. To interesujące, że nasze media nie zauważyły spotkania w Chantilly. Można to tłumaczyć tym, że w Polsce właśnie wtedy wszyscy pasjonowali walką na froncie robót autostrady A2 jednak dzieje się tak, co roku. Cokolwiek ustalane jest na tych spotkaniach pozostaje tajne, dlatego właśnie kwitną teorie spiskowe.

 

Na tegorocznym spotkaniu wspólnie obradowali jedni z odpowiedzialnych za ogólnoświatowy kryzys, czyli szefowie banków Goldman Sachs oraz Citigroup. Prawdopodobnie zapadły decyzje, co do tego, jaki obrót mają mieć sprawy w sektorze finansowym, aby nie utracić kontroli nad ewentualnym bankructwem kilku krajów będących znacznymi dłużnikami.

 

Cechą charakterystyczną spotkań Grupy Bilderberg jest obecność szefów największych światowych mediów. Biorąc pod uwagę brak opisów spotkań można wysnuwać teorię, że media nie są tam zapraszane do relacjonowania spotkań, ale raczej do przyjęcia instrukcji tak, aby propagandowo kształtować opinię publiczną w kierunku zamierzonym przez konstruktorów nowego porządku świata.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Polak13

Biblia.On jest kamieniem,

Biblia.On jest kamieniem, odrzuconym przez was, budujących, tym, który stał się kamieniem węgielnym. I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni.A OD SIEBIE DODAM ŻE WSZYSCY WY KTÓRZY BLUŹNICIE IMIENIU BOGA ODSTĘPCY  ODPOWIECIE ZA SWOJE SŁOWA A WASZA NIE WIARA NIE BĘDZIE USPRAWIEDLIWIONA .

Portret użytkownika expert012

Ale to jest grupa topowych

Ale to jest grupa topowych biznesmenopw i menedżerów, ktrzy - z racji swoich możliwości - czują się odpowiedzialni za całość, nic nie jest specjalnie tajne - to adres ich strony  http://www.bilderbergmeetings.orga nawoływanie do mordowania kogokolwiek oznacza, że nawołujący są pod wwpływem szatana i sąprzeciwni nauce Chrystusa. A ponadto prawdopodobnie są życiowymi nieudacznikami z wysokim poziomem lęku. Potrzebna jest reewangelizacja oraz psychoterapia tych osób.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

... i co głupku na tej

... i co głupku na tej stronie się dowiedziałeś? To samo daowiadujemy się na co dzień z mediów , czyli nic i same nudy... To jest sposób na zniechęcenie zaintersowaniem ściemniaczu.... Albo ty ślepu i w dodatku głupi, albo aktywistar tej grupy.... Nie jestem "nieudacznikiem" w twoim pojęciu palancie "biznesmenie", ale chętnie bym łeb obciął  którejś z tych kanalii...

Portret użytkownika wielebny Hektor

Czy wentylator długo jeszcze

Czy wentylator długo jeszcze kręci się po wyjęciu wtyczki z gniazdka?Czy długo będą żyć ci starsi panowie, sami odłączając się od Źródła życia?Co zabiorą ze sobą, gdy wrócą do swego prochu oprócz potępienia?- tam nie ma miłości, ani nienawiści, ani snucia planów...Prz 14:2727. Źródłem życia jest bojaźń Pańska, by sideł śmierci uniknąć.(BT)

Portret użytkownika patrykhomik

dobrze gadasz tortury nabicie

dobrze gadasz tortury nabicie na pal i wytepienie całego genu tych masonów rodzin itp żeby nie miało miejsca na powtórke... oni panują już od 200-300 lat wiec gdzie ich ręce jak daleko sięgają! Rozstowskiego zwerbowali on to wie jak dogodzić obywatelom. Całe PO beknie jak naród weźmie sie za nich

Strony

Skomentuj