Groźby z Ukrainy po sugestii polskich retorsji dyplomatycznych. Zapowiadają bicie Polaków, a nawet kolejny rozbiór Polski!

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Bracia Ukraińcy, tak umiłowani przez obecną i poprzednią władzę zdenerwowali się na nas, ponieważ odmówiliśmy budowy żądanego przez nich pomnika UPA na Podkarpaciu, a na dodatek minister Waszczykowski zapowiedział wprowadzenie czarnej listy dla Ukraińców bez prawa wjazdu do Polski za antypolskie wypowiedzi i blokowanie ekshumacji Polaków zamordowanych przez ukraińskich nacjonalistów.

Bezczelność Ukraińców jest doprawdy porażająca. W szale po zapowiedzi symetrycznej retorsji, zapowiadają już bicie Polaków. Jurij Michalczyszyn, ukraiński polityk ze Lwowa, były parlamentarzysta z ramienia neobanderowskiej partii Swoboda, zagroził biciem Polaków, którzy będą nosić we Lwowie AK-owską symbolikę. 

Kolejny z polityków partii Swoboda, Anatolij Witiw, zasugerował, że poprzez swoje ostatnie działania, Polska ingeruje w wewnętrzne sprawy Ukrainy, a jego zdanie polski minister Witold Waszczykowski nie zna historii i powinien się jej nauczyć. Stwierdził też, że to oburzające, iż Polacy uważają UPA za zbrodniarzy, a żołnierzy AK za aniołów. Jego zdaniem AK-owcy są źli, bo zabijali Ukraińców i odmawiali im prawa do posiadania państwa. 

"Jeśli Polacy nie zejdą z obranej ścieżki, to ich ciągłe ataki na sąsiadów zakończą się czwartym rozbiorem Polski. Nie budują oni normalnych relacji z sąsiadami, ale poprzez frustrację ingerują w nasze wewnętrzne sprawy. I na to otwarcie gra Kreml" – twierdzi Witiw

Tym samym można to podsumować, że usłyszeliśmy pogróżki ze strony ukraińskiej, po pierwszym zgrzycie dyplomatycznym. To właśnie smutne pokłosie oficjalnej polityki historycznej Ukrainy, w której Polska przedstawiana jest jako wróg i okupant, a o zbrodni wołyńskiej po prostu nie uczy się w szkołach, bo informowanie o rozcinaniu piłami Polaków na pół nie pasuje do wizerunku bohaterów z UPA. 

 

Skoro się o tym nie mówi, nie przestrzega się tamtejszej ludności przed konsekwencjami naszej strasznej historii, to jasne staje się, że może dojść do powtórki takiego ludobójstwa i to nie tylko na Polakach, ale też na przykład na rosyjskojęzycznej ludności z Donbasu.

 

Nasze postrzeganie na Ukrainie jest bardzo podobne do tego jak my postrzegamy Niemców. Po prostu uważa nas się za okupantów i kolonizatorów. Z tym, że jakoś nie ma epizodów ludobójstwa, którego Polacy dopuszczaliby się na Niemcach czy Ukraińcach. Rosjanie mają nieco żalu o los jeńców w obozach po wojnie polsko-bolszewickiej, ale jeńcy z 1920 roku umierali w przeważnie na tyfus, a nie od strzału w tył głowy, co było normą w bolszewickich katowniach.

Trzeba sobie zdać sprawę z tego co się dzieje obecnie na Ukrainie i w obliczu najazdu na Polskę z tego kraju, nasze służby muszą zacząć śledzić aktywność w sieciach społecznościowych jaką wykazują ukraińscy banderowcy. Na bazie tych informacji, polskie służby powinny zbudować listę wielu tysięcy nazwisk ludzi gloryfikujących UPA i jawnie nienawidzących Polaków. Takich Ukraińców nie potrzebujemy w Polsce i po prostu nie należy ich wpuszczać. 

 

Gdy pójdzie fama, że za komentarze na Facebooku można nie być wpuszczonym do Polski, z pewnością wpłynie to negatywnie na popularność tej faszystowskiej ideologii Stefana Bandery. Cieszy również to, że podobno PiS zamierza jednak przeprocedować ustawę sankcjonującą banderyzm, a wcześniej tego odmawiali. Miejmy nadzieje, że to dowód na to, że zaczynamy się szanować jako dumny naród. 

 

Źródła:

https://kresy.pl/wydarzenia/polityk-neobanderowskiej-swobody-grozi-polsce-czwartym-rozbiorem/
https://wiadomosci.wp.pl/polska-jako-wrog-i-okupant-tego-ucza-w-ukrainskich-szkolach-61838...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika gość111

Ukraina dogada się z niemcami

Ukraina dogada się z niemcami i ten rozbiór zrobią. tylko poczekają aż NATO upadnie a to już niedługo. Nato dzisiaj to prawie wyłacznie USA, reszta nie ruszy dupy w naszej obronie. i co Polacy? dalej dajemy pozyczki bezzwrotne Ukrainie? dalej inwestujemy w ich armie? chyba po to by na nas napadli? czy az tak slepi jesteśmy? czy rzad działa w naszym interesie?

Portret użytkownika Tomek39

Ma 18 letnia chrześnica w

Ma 18 letnia chrześnica w czerwcu 2017r. była na wycieczce szkolnej na Ukrainie jej wspomnienia nie były zbyt pozytywne po spotkaniu z tutejszą młodzieżą , wszyscy głosili hasła anty Polskie           i gloryfikowali Bandere . Kolejny przykład, że Ukraińcy to czyste zło i brak człowieczeństwa , mam wiekową sąsiadkę , która jako dziewczynka mieszkała z rodzicami na Ukraińskiej wsi , jej się udało     z rodzicami uciec ale sąsiedzi nie mieli tyle szczęścia , schowana w krzakach obserwowała co bojownicy UPA czynią  wyprowadzili 5 osobową  rodzinę z domu, kobiecie obcięli piersi dziecku może pół rocznemu jak relacjonowała żołnierz kolbą rozpłatał czaszkę a mężowi podcięli gardło na dwóch chłopcach dokonali egzekucji strzałem w tył głowy, później ciała zaciągnęli do domu i go podpalili. Czyli jaki wniosek się z całości wyłania byli i są nazistami nastawieni bardzo anty do Polski .

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

... przed wyborami do

... przed wyborami do samorządów zapewne.. Smile

A tak na poważnie, jak nie skonczymy z antyrosyjską retoryką, to spełni się groźba banderowców, że nas rozbiorą.. Bo tylko głupi pies warczy na sąsiada, który ma strzelbę... I nie tylko... Naszym amerykańskim "sojusznikom" powinniśmy powiedzieć: "Panom już dziekujemy" i zawiązać sojusz militarno-gospodarczy z Rosją i innymi panstwami słowiańskimi. Zapomnić o utopijnym "Międzymorzu" z takim wrogami Polaków jak Litwini, Łotysze, Ukraińcy i wejść do Uni Słowiańskiej Putina. To ostatni dzwonek i ostatnia deska ratunku dla Polski!

 Pierwszy krok to zakaz wjazdu dla wszystkich ukraińców, rozstawienie opancerzonych wozów bojowych wzdłuż naszej granicy P-U i strzelać w nocy do wszystkiego co sie rusza w pasie granicznym tak, aby zabić... bez ostrzeżenia.

 Tej banderowskiej hołocie co już okupuje Polskę wręczyć bilety w jedną stronę do Kijowa.

Portret użytkownika Jarek

ukraina nigdy nie była

ukraina nigdy nie była Państwem i nigdy nie powinna istnieć jako odrębne Państwo !!!! Tym bardziej że kolaborowała z hitlerowcami i dalej gloryfikują bandytyzm w banderowskiej formie ustawiając na pomnikach zbrodniarza i pospolitego bandytę jakim był bandera !!!!!

Portret użytkownika emma57

Pewnie błądzę, ale w ostatnim

Pewnie błądzę, ale w ostatnim czasie z różnych źródeł słuszałam, że Ukraina ma być "włączona" do Polski.  Rosja już kilka razy proponowała Polsce "dołączenie" Ukrainy, ale nie chcieliśmy. Tearz jednak mamy dostać te ziemie, co przecież kiedyś były nasze. Stąd zresztą, aby bezboleśnie przyłączyć Ukrainę, poszła zmiana wieku emerytalnego - bo 60 i 65 lat jest na Ukrainie.  Po połączeniu będzie znowu zmiana - i chyba emerytura po siedemdziesiątce.

Zwracam też uwagę, iż historia "państwa" Ukraińskiego jest króciutka.  Ten naród powstał jakby sztucznie i na siłę.  Gdyby zbadać ich genetycznie, okazałoby się, że pochodzą z połączenia Rosjan, Kozaków i Polaków.  

Widziałam reportaż, w którym młody Ukrainiec wyznał, że oni maja kompleks wobec Polaków - że jesteśmy od nich lepsi pod każdym względem. Dlatego tak nas nienawidzą.  Mnie się jednak wydaje, że ktoś nimi steruje, że ich p-ko nam podburza.

No, ale może tylko naczytałam się głupot.

Portret użytkownika Ogo Pogo

Wielokrotnie wypowiadałem się

Wielokrotnie wypowiadałem się na temat ukrotroglodytów.Nie zamierzam ponownie popełniać długiego komentarza.Dla mnie i nie tylko ,ukrotroglodyta to najpospolitsza mieszanka qrwy,żula i azjaty.To bezduszny korpus zaopatrzony w okrutną diabelską aplikację zabijania bezbronych dzieci starców ,kobiety w tym szczególnie te brzemienne.Banderowszczyna jest wyrażnie sterowana mafią chazarską rządzącą Kijowem i okolicami.Taki Xuj jak Porkroszenko winien być ogłoszony nie tylko przestępcą w Polsce lecz winien być za nim wysłany list gończy, europejski nakaz aresztowania.Podobnie na pozostałych jego mafijnych kompanów .Należy bezwzględnie wyrzucić wszystkich ukrotroglodytów z Polski.Tych miejscowych też.W tym tymów,siczów  i podobnych.Przeprowadzić drobiazgową weryfikację kadr policyjnych i zwolnić bezwzględnie wszystkich ukrotroglodytów.Zawiesić wszelkie kontakty dyplomatyczne,pomoc.Ściągnąć wszystkich Polaków z Upadliny.Uszczelnić granicę.To podstawowe działania.Ukroland to twór sztuczny spłodzony przez sqrwysyńską waginą niemiecko austryjacką.Jest oczywiste ,że okupują nasze kresy.Nic,nikt temu nie zaprzeczy chyba ,że posunie się do kłamstwa historycznego.Odzyskamy Kresy nie tylko te zajęte przez upadlińców lecz również te okupowane przez Żmudzinów.Wracając do ukrotroglodytów.Bezwzględna penalizacja choćby li tylko za ich pochodzenie.

Bandera zbrodniarz ,bandera Xuj,bandera pederasta,bandera ciota.Precz z z hieroxyjami upadlińskimi.

 

Portret użytkownika ola

uwaga drej3107 to

uwaga drej3107 to banderowskie ścierwo, wypuszczony  na salony bo język jakim sie posługuje to zwykłe chamstwo, prostactwo, mowa nienawiści i pojudzanie do wojny z ruskimi.....A swoją drogą skąd u takiej gnidy tyle nienawiści i pogardy , chyba ,że jest z batalionu Azow i próbuje na tym forum skłócić formuowiczów.Szkoda czasu na odpowiadanie takiemu  [email protected].

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj