Groźby ataków bombowych na żydowską społeczność w USA

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Ostatnimi czasy ewakuowano wiele miejsc życia społecznego Żydów w USA z powodu licznych zagrożeń ataków bombowych.

 

Żydowskie Muzeum dziecięce w Brooklynie zostało ewakuowane z powodu zagrożenia atakiem bombowym. Groźba została nadesłana o 9:30, aktualnie policja bada całą sprawę. Stało się to dwa dni po serii gróźb atakami bombowymi na ważne dla społeczności Żydów placówki.

 

Wszyscy senatorzy USA podpisali list wzywający rząd federalny do zwiększenia nakładów środków na walkę z serią nowych ataków bombowych, która zalewa kraj.

 

Nigdy wcześniej nie widzieliśmy okresu tak licznych gróźb wobec żydowskiej społeczności na terenie naszego kraju,” powiedział burmistrz Nowego Jorku, Bill de Blasio, na konferencji prasowej. „Ostatnich kilka tygodni obfituje w o wiele więcej kłopotów niż jakikolwiek okres w ciągu minionych lat.”

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Darmor
Portret użytkownika Darmor
loading...


Komentarze

Portret użytkownika BigStan

Wredne Icki z pokładu Idy już

Wredne Icki z pokładu Idy już nie raz pokazały że same stoją za różnego rodzaju atakami na samych siebie ( malowanie gwiazdy, haseł anty ) , dlaczego ? Być może wychodzą z założenia że jako ofiary więcej zyskają ( już raz taki numer odwalili i teraz ciągną profity z tych którzy poszli na przemiał, jak też z tych ... którzy się nie narodzili )

Mam tylko nadzieję że Jankesi nie dadzą się wciągnąć w te gierki i gdy otworzą oczy pokażą żmijowemu plemieniu gdzie ich miejsce ( gdy nie wiedzą jak żyć zgodnie i godnie w krajach w których się osiedlili )

Strony

Skomentuj