Greta Thunberg nagle stała się ekspertką od koronawirusa SARS-CoV-2

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Greta Thunberg, znana szwedzka wagarowiczka uważająca się za aktywistkę klimatyczną, ma teraz okres posuchy w swoim alarmistycznym ekobiznesie. Nie dość, że globalne ocieplenie zniknęło i robi się chłodno, to jeszcze koronawirus zabrał jej całe zainteresowanie. Panna Thunberg nie miała już wyjściai aby ponownie zabłysnąć została ekspertem nie tylko od klimatu, ale też od wirusów. 

Słynna szwedzka nastolatka, Greta Thunberg nieoczekiwanie uczestniczyła w panelu ekspertów CNN zebranych, aby omówić pandemię koronawirusa.

„Rozpoczęliśmy nową kampanię, aby pomóc UNICEFowi podczas pandemii COVID-19” – mówiła Greta.„We wszystkich kryzysach najsłabsi są zawsze najmocniej dotknięci. A zwłaszcza dzieci i ludzie w najbiedniejszych częściach świata daleko na południe. Dotyczy to Zwłaszcza osoby przebywające w strefach konfliktu i obozach dla uchodźców” 

Dziennikarka Anderson Cooper z CNN, uzasadniając niejasną wypowiedź aktywistki sugerując, że brak dostępu do szkół oznacza, że wiele dzieci nie zje swojego często jedynego posiłku w ciągu dnia. Z tym, że Greta w świecie przed koronawirusem, wręcz namawiała do wagarowania w piątki, uzasadniając to potrzebą ratowania klimatu. 

 

Miejmy nadzieję, że to już ostatnie podrygi podłych manipulatorów, którzy użyli dziecko z syndromem Aspergera do osiągania celów politycznych. Skuteczne wypromowanie tej dziewczynki na eksperta do spraw klimatu świadczy o zdumiewającym upadku intelektualnym dzisiejszego świata. Jeśli nowe wcielenie Grety Thunberg, jako specjalistki od wirusów, się przyjmie, będzie to oznaczało, że jest z nami jeszcze gorzej. 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Greta Thunberg może być

Greta Thunberg może być dzieckiem z probówki ! To jest wysoce prawdopodobne, bo jej rodzice należą do elity NWO, a oni robią eksperymenty na sobie by stworzyć wyższą RASĘ PANÓW ! To jest bardzo prawdopodobne ! coś im nie wyszło i ma espargera thunbergowa ! Zresztą teraz na ziemi hoduje się duże połacie ludzi oraz w ich ciałach hodują też inne istoty ci kosmici ! Natomiast my chrześcijaniue będziemy rządzić w Niebie razem z Jezusem jeśli będziemy mu posłuszni i będziemy się starać wykonywać jego polecenia ale i wierzyć w Ewangelie ! Trzeba się modlić o zbawienie !

Jeśli chcecie wiedzieć coś o dostępie do kosmicznej bazy danych to musicie wpierw zapoznać się z symbolami Biblii...

Kosmiczna bitwa o dostęp do galaktycznej bazy danych - UFO symbole i tajemnice Biblii

https://www.youtube.com/watch?v=RdXB5zgXKRA

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika r.abin

eetam - gwiazdki to mają. Z

eetam - gwiazdki to mają. Z powodu urody (np) - wierzą (mają silną wiarę), że znają się na wszystkim. No kto najbardziej protestuje w mediach (jak nie aktorzy)?. A Greta (z powodu wieku) - nawet wierzy, że ma wdzięk (i urodę). Reszta, to wiara lemingów (tzn wierzących w media). Jak widać, wiara - jest głównym czynnikiem egzystencji

Portret użytkownika inzynier magister

„Co najmniej trzy osoby

„Co najmniej trzy osoby informujące o sytuacji w Wuhan zniknęły bez śladu”, informuje serwis dw.com.– Informacje, które do nas docierają, nie odzwierciedlają prawdziwej sytuacji w Chinach. Choroba płuc w Wuhanie to zagrożenie dla zdrowia, które dotyczy całego świata. Choroba rozprzestrzenia się na wiele krajów. Dlatego dla wszystkich jest dobre, że informuję o sytuacji na miejscu – powiedział w wywiadzie Fang Bin, chiński przedsiębiorca i videobloger, który sfilmował worki ze zwłokami leżące w szpitalach w Wuhan.Według dw.com godzin po opublikowaniu nagrania przez Fang Bina pojawili się u niego funkcjonariusze chińskich służ, którzy oskarżyli go o szpiegostwo. Kilka dni później mężczyzna zniknął bez śladu.Portal wymienia również inne tego typu „zagadkowe zniknięcia”, m.in. prawnika Chen Qiushia, który opisywał w mediach protesty w Hongkongu, a później epidemię w Wuhan, który zniknął w lutym. „Z kolei Li Zehua w dwa miesiące po zniknięciu opublikował w internecie oświadczenie, że służby umieściły go na kwarantannie”, czytamy na dw.com.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika S

o zdumiewającym upadku

o zdumiewającym upadku intelektualnym dzisiejszego świata świadczy nie jakaś Greta, tylko fakt, że ok.50% (może więcej) ludzkości, po pół roku straszenia nadal wierzy w brednie o zabójczym wirusie. Tymczasem wg. oficjalnych danych WHO, po pół roku wirusowego kataklizmu, zaraziło się 0,06% populacji. Kumacie? sześć setnych procenta! A świat zesrany ze strachu i ciągle bajki o zagładzie opowiada. Wiecie, że w Polsce wg. statystyk, łatwiej mieć wypadek drogowy, niż złapać covid? Policzcie sobie jak nie wierzycie. Na serio zastanawiam się czy jakieś pranie mózgów sie nie odbywa, może jakieś nadawanie podprogowe w mediach? Bo to niemożliwe, żeby tylu idiotów było na świecie ...

Portret użytkownika Gayka

Możliwe. Niestety. Kretyni

Możliwe. Niestety. Kretyni wychowani na TV i strzelankach. 

Nie potrafią samodzielnie myśleć, nie umieją syntetyzować informacji i wyciągać wniosków. Ba! Wielu nie potrafi nawet czytać ze zrozumieniem.

Siedemnastoletni syn koleżanki nie potrafi sam pojechać z Gdańska do Gdyni. Nie wie jak, choć ma smartfona w garści i wszystkie informacje dostępne od ręki. Ot, przeciętny siedemnastolatek... Kaleka umysłowa. 

Portret użytkownika jaknajdalejodwas

Jakim trzeba być robakiem,

Jakim trzeba być robakiem, żeby na merytoryczne argumenty nastoletniego dziecka odpowiadać prześmiewczymi grafikami? Czy Greta publikuje obraźliwe grafiki z waszymi twarzami? Nie, bo to jest jak rozmowa homo sapiens z neandertalczykiem. Nawet nie jest mi was żal, za to bardzo współczuję ostatnim inteligentnym, wykształconym i kulturalnym ludziom w tym kraju, bo dla nich to musi być piekło na ziemi. 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj