Greta Thunberg chce zarejestrować swoje nazwisko jako znak towarowy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Greta Thunberg, słynne dziecko, które niczym reinkarnacja Buddy, naucza naukowców na temat wiedzy o klimacie, zamierza zarejestrować swoje nazwisko jako znak towarowy. Przynajmniej taki komunikat pojawił się na jej koncie w serwisie Instagram.

 

Oprócz tego panna Thunberg złożyła też wniosek o zarejestrowanie nazwy jej ruchu społecznego, Piątka Dla Przyszłości. Motywuje to tym, że jej nazwisko i używane przez nią nazwy są stale nielegalnie używane do celów komercyjnych.

 

Dodatkowo nastoletnia aktywistka zapowiedziała, że w najbliższym czasie planuje również zastrzeżenie frazy „Skolstrejk for klimatet”, czyli „Strajk klimatyczny” w języku szwedzkim.

Tego typu działania w oczywisty sposób wskazują na to, że postać świeckiej świętej Grety Thunberg to po prostu marketingowa wydmuszka, stworzona po to, aby w pewnym momencie monetyzować popularność małoletniej osoby wykreowanej przez klimatycznych histeryków. 

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Tak mi się wydaje

Mamy do czynienia ze

Mamy do czynienia ze zbudowaniem marki osobistej, która w tym momencie będzie rejestrowana w UP. Z perspektywy biznesowej bardzo dobry krok. O procesie budowania marki możecie przeczytaj także tu: https://brandlive.pl/ . Jest opisywany tam szeroko aspekt brandingu personalnego jak również firmowego. Warto zajrzeć

Portret użytkownika inzynier magister

Szatańskie organizacje w

Szatańskie organizacje w Polsce chcą wychować dzieci na chorych psychicznie LGBT i innych zboków ! A co na to prezydent Duda ? 

Prezydent wskazał, że rozważyłby podpisanie takiej ustawy, gdyby dotyczyła ona wszystkich osób żyjących w tzw. związkach nieformalnych. Podkreślił, że osobiście ma kontakt z osobami LGBT.

– Zapewniam, że w Pałacu Prezydenckim jestem często odwiedzany przez osoby, które mają inną orientację seksualną niż moja. Nie stanowi to dla mnie najmniejszego problemu, nie wpływa w żaden sposób na mój stosunek do kogokolwiek – tłumaczył prezydent.

Rzecznik Praw Obywatelskich chce ograniczyć władzę rodziców! POGOTOWIE RODZINNE #142

https://www.youtube.com/watch?v=rPYXI8Dz5jo

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Roten

Niech szmata za szkołę się

Niech szmata za szkołę się weźmie najpierw. Wykształci się a później niech poucza, ale lewactwo tak jak komunizm, którego propagowanie jest zabronione przez KONSTYTUCJĘ polską, zabiega, a nawet wymusza na normalnych ludziach coraz to większe ustępstwa. Europa leży zbudowana na fundamentach judeochrześcijańskich a teraz co się dzieje...

Portret użytkownika Ser Biały Pałucki

Pier*u pier*u. Ani ta Szwecja

Pier*u pier*u. Ani ta Szwecja w Polsce, ani tą Gretę obowiązuje polska konstytucja. Skoro Szwedzi dostali hopla na punkcie tworzenia antycywilizacji u siebie, niech robią to u siebie. Jeszcze powiedzią, że im tu Gretę Ciemnogród prześladuje i nakażą Unii interwencję w naszym bantustanie.

Portret użytkownika jacek19561

A gdy za rok nadejdzie

A gdy za rok nadejdzie ekstremalna zima ,co nie jest wykluczone, to też będzie ocieplenie?Klimatyczne oszołomy powiedzą,że to anomalia :))Grenlandia swoją nazwę zawdzięcza Wikingom, którzy dotarli do niej w Średniowieczu i była wtedy zieloną wyspą.Ciekawe kto wtedy zmienił klimat ,bo chyba nie ludzie???

Portret użytkownika Arya

Albo nazwali ją Grenlandia,

Albo nazwali ją Grenlandia, by wrogowie płynęli tam z nadziają, ze coś ciekawego znajdą, bo skoro to zielony ląd.... Inną wyspę za to nazwali Islandia (Iceland), by wrogom nie przyszło nawet na myśl tam się zapuszczać...

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Stańczyk

Panie Autorze to był strzał w

Panie Autorze to był strzał w dziesiątkę. Faktycznie: pecunia non olet. Jest więcej problemów środowiskowych, nie tylko ocieplenie klimatu. Należy je rozwiązać z pomocą nauki i przemysłu a nie fantycznej histerii i wagarowania. To niczego nie da. Zresztą Grecia na wszystkich zdjęciach z tablicą klimastrejk vor klimatejt czy jak tam zawsze jest okutana w najgrubsze kurtki i czapy. Można byłoby wię zapytać złośliwie: gdzie to ocieplenie?

Strony

Skomentuj