Grecja zaproponowała karać kraje UE, które odmawiają przyjęcia migrantów

Kategorie: 

youtube.com

Ateny zaproponowały przywódcom UE, aby ci podjęli konkretne decyzje o nakładaniu sankcji na kraje członkowskie Unii, które jednostronnie robią wszystko co możliwe aby nie przyjmować uchodźców, podaje Interfax.

 

 

Poinformowano, że wiceminister Obrony Grecji Dmitris Vitsas, który stoi na czele grupy w greckim rządzie w celu rozwiązania problemów uchodźców powiedział, że Europa nie potrzebuje „państw – twierdz”.Wcześniej, Ateny wielokrotnie krytykowały Austrię z powodu ograniczeń dotyczących przyjmowania imigrantów. Wywołało to efekt domina na Bałkanach, a zwłaszcza w Grecji, gdzie tkwi prawie 40 tys. przybyszów. Aż 14 tys. z nich zgromadziło się na punkcie kontrolnym Idomeni na granicy Grecji z Macedonią.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika dawiduncio555

jak grecja byla w dupie

jak grecja byla w dupie finansowo i nie tylko to prosila UE o pomoc a teraz narzuca i tak upadlej UE jakies chore wymysly, na youtube duzo filmo z grecji jak placza ze do szkoly /pracy nie moga chodzic przez uchodzcow , i najlepszym pomyslem jest zeby cala UE tez upadla pod naporem islamu, moze wtedy nie beda musieli oddawac dlugu bo nie bedzie komu 

Portret użytkownika inzynier magister

Państwa które dały sobie siłą

Państwa które dały sobie siłą narzucić imigrantów są w fazie śmierci duchowej ponieważ iluminaci zrobili im sieczkę w ich głowach i duszach ! Teraz przyszedł etap robienia ludziom rządzonym przez lucyferian sieczki kulturalnej a następnie masakry w postaci zamachów i w końcu wymarcia ludzi wyznających Jezusa czyli chrześcijan ! Nie dajmy sobie nasiłę wpuścić islamistów na głowy i to przez nimców ! Gdyby w ostatnich wyborach nie wygrał PiS i Kukiz to PO/PSL i SLD by nam urządziły tutaj islamsą masakrę duchową a kto wie może i dosłowną zamachową ! Polska tu super państwo a przede wszystkim super naród chrześcijański ! Jesteśmy ładnymi ludzmi i się kochamy bo jesteśmy chrześcijanami !

Trzeba bronić naszych super dziewczyn ! Nasze kobiety są najładniejsze na świecie ! Kocham polskie kobiety ! Brońmy się przed szwabską masonerią ! Trzeba siły ONR byśmy się nie dali diabelskim iluminatom co to chcą zrobić z nas pedałów !

Kpł 18:22.24-25.29
22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!
Kpł 20:13
13. Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli
1 Kor 6:9
9. Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą,
UE atakuje Premier Szydło. Bronią nas Orbán i Cameron - Kowalski & Chojecki 2016-03-18
https://www.youtube.com/watch?v=Jh0b-XOakYY

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Dumny polski gej

O, tak! Polacy są dość

O, tak! Polacy są dość ładnymi ludźmi (chociaż nie najładniejszymi), dlatego chętnie kopuluję z polskimi mężczyznami. Usta i odbyty polskich facetów, tak gościnne do penetracji i ich prężne fallusy, tak chętne do pocierania o mojego - to jest to! Szczególnie zaś lubie posuwać tych polskich mężczyn, których te ich piękne polskie kobiety-żony nie potrafią w pełni zaspokoić seksualnie, a wielu jest takich mężczyzn i wielu już radośnie wbijało się na mój dyszel.
 
Vivat polscy mężczyźni!

Portret użytkownika husarz

Wkrótce do tych "państw

Wkrótce do tych "państw twierdz" będą walić drzwiami i oknami uchodźcy, ale będą to obywatele zachodniej Europy bo u siebie będa mieć masakry na ulicach..np we Francji już ludzie opuszczają miasta aby wyjechać na wieś lub szukają mieszkań oraz ziemi  w krajach "twierdzach " jak np Szwajcaria. Robią to w obawie przed afrykanami oraz arabami..co najlepsze ostatnio mój dobry ziomek z Niemiec pytał mnie czy w razie wojny domowej w Niemczech pomoge mu z mieszkaniem i pracą w PL, on widzi co się tam dzieje i jakie są obawy oraz nastroje wśród normalnych ludzi..o tym w mediach nie mówią.

AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

Portret użytkownika Shagrath

Złe założenie, niestety.

Złe założenie, niestety. Niestety, w ich przypadku metoda nieskuteczna. Przeszło 75 lat temu część z nich przyjęła jako "dopust boży" eksterminację drugiej części, tej gorszej części "pseudonarodu" i nie tylko nie protestowała (o walce nie wspominając), ale ogólnie uznała, że to Bóg tak chciał, więc miała ich los w poważaniu. A ci "najlepsi" to pewnie wówczas gusła związane z ofiarą z "ziomków" różnym sycząco-gadającym debilom odprawiali. Z resztą i przed wojną los "żydów" (pisanych małą literą) nie obchodził lepszych Żydów (pisanych wielką literą-nie od narodowości/wiary) - wystarczy choćby poczytać o "podróży przeklętych" na statku St. Louis w maju 1939 r.
Teraz też "żydzi" (ci z małej litery) wynoszą się ze strachu z Europy Zachodniej, ale ci lepsi "Żydzi" mają się nieźle, może nawet coraz lepiej.

Portret użytkownika wiki

Karać to powinno się kraje

Karać to powinno się kraje które wbrew wszelkim obowiązującym przepisom pozwoliły sobie na łamanie prawa demokratycznego i wspólnotowego wpuszczając do unii nielegalnych imigrantów. Ktoś za takie działanie powinien zostać ukarany.

Portret użytkownika wyzdro

W demokracji nie można nikogo

W demokracji nie można nikogo przesiedlać na siłę.
Jak ktoś już jest w unji to należą mu się prawa europejczyka.Problemem jest że państawa na obrzeżu unji wpuszczają do niej ludzi którzy nie spełniają wymogów i nie przestrzegają zasad aby tu przebywać.Obowiązkiem takich Państw jest nie wpuszczanie nielegalnych emigrantów - jeśli ich wpuścili na swoje terytorjum to ich problem.Państwa unji powinny pomóc np. Grecji deportowwać nielegalnych emigrantów do ich krajów - tak samo jak Polak zostałby deportowany gdyby bez dokumentów chciał dostać się do takiego Egiptu , lub Wielkiej Brytanji  , o Stanach Zjednoczonych   nie wspomnę.

Strony

Skomentuj