Gospodarczy Armagedon nadchodzi, banki posłużą do okradzenia ludzkości

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Sam naczelny światowy spekulant, George Soros twierdzi, że zbliża się coś strasznego. To samo twierdzą Rockefellerowie. Tym czymś złym ma być nieuchronne załamanie wszystkich pustych walut na całym świecie. Ustalenie, kiedy do tego dojdzie ma nastąpić podczas następnego spotkania Klubu Bilderberg.

 

Tajne spotkanie globalistów odbędzie się tym razem w okolicy Londynu i zapewne do jego czasu wydarzenia raczej nie przyspieszą. Pierwsze symptomy tego, co nas czeka widzieliśmy w przypadku Cypru. Plan jest taki, aby uśpić czujność ludzi a potem skonfiskować większą część oszczędności należących do mieszkańców danego kraju. Banki są już w rękach kilku międzynarodowych korporacji i nawet, gdy nazywają się po polsku stoi za nimi kapitał zagraniczny. Zwłaszcza w naszym kraju pracowano nad tym bardzo mocno. Efekt jest taki, że gdy pójdą rozkazy z central nic już nie uratuje naszych pieniędzy.

 

Waluty są konsekwentnie psute poprzez druk pustego pieniądza. Właściwie nie druk, ale dodawanie zer na kontach o prawej stronie przez przecinkiem. FED "drukuje" w ten sposób 3 miliardy dolarów dziennie. Mądrzy ludzie już dawno zauważyli, że banki są częścią niewolniczego układu, który wziął w kleszcze obywateli. To właśnie banki są nowożytnymi władcami feudalnymi a my wszyscy jesteśmy chłopami pańszczyźnianymi. Warto się zainteresować jak działała pańszczyzna, bo teraz również tak zwani "kredyciarze" robią dokładnie to samo, tylko nie na polu a na innym rodzaju urobku. Gdy do tego doliczy się jeszcze drugiego władcę feudalnego, czyli urzędników i władze no to dodajmy jeszcze duchowieństwo zawsze wypływające na wierzch i mamy pełen obraz pozycji, w jakiej znajduje się zdecydowana większość ludzi na Ziemi. To, że większość jest tak biednych, że nic nie ma nie jest pocieszające, bo wtedy najwyżej mogą stracić życie, gdy staną się zbędni dla systemu.

 

Najlepszą prognozą nadchodzącej katastrofy finansowej jest to, co zobaczyliśmy ostatnio na rynku metali szlachetnych. Po wzmocnieniu kontroli nad złotem będziemy świadkami odliczania do gospodarczego Armagedonu, w którym wszystkie waluty będą musiały ulec hiperinflacji prowadzącej do ich upadku. Czy ktoś jeszcze pamięta PRL-owską złotówkę? Najpierw ludzie zarabiali po kilka tysięcy złotych, potem kilkadziesiąt tysięcy a potem miliony, ale co z tego, skoro były to nic nie warte papierki. Inflacja to najprostszy sposób na okradzenie ludzi. Niektórzy nazywają to zjawisko podatkiem inflacyjnym.

W ostatnich tygodniach rynki finansowe są świadkami ogromnych zmian cen złota i srebra, byliśmy świadkami największego spadku cen złota w ciągu 30 lat. Doszło do tego w 48 godzin. Do podobnych fluktuacji cenowych doszło na srebrze. Okazuje się, że Goldman Sachs rekomendował swoim klientom zamykanie pozycji w złocie. Co ciekawe ten sam Goldman Sachs rekomendował sprzedawanie akcji na moment przed 11 września 2001. Niektóre analizy wskazują, że w aktualną obniżkę złota również jest odpowiedzialny Goldman Sachs. Na pierwszy rzut oka trudno jednak znaleźć motywy takich działań poza oczywistymi, czyli chęcią zarobku.

 

Gdy się jednak zastanowi dłużej to dociera do nas, że skoro bankierzy obawiają się tak zwanych "biegów na banki", które raczej na pewno skończą się tak jak na Cyprze, czyli blokadą bankomatów, to chcieliby zniechęcić ludzi do inwestowania w złoto. Należy pamiętać, że realne złoto to coś innego niż opcja na złoto. Teraz na dodatek zaatakowano srebro. Wszystko to ma na celu spłoszenie "leszczy", którzy jak wielu cwanych gapów w Polsce dali się oszukać przez Amber Gold. Ci ludzie dobrze kombinowali próbując inwestować w złoto, ale po prostu zainwestowali w promesę posiadania złota, która nie była nic warta.

 

Prędzej czy później nadejdzie taki dzień, że będzie już za późno na reakcje i wszyscy obudzimy się w rzeczywistości dużo gorszej niż tak demonizowany PRL. Idziemy tą drogą konsekwentnie i dotrzemy tam bankrutując dokładnie tak samo jak pod koniec lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Sytuacja w Europie jest dużo prostsza dla władzy, bo jesteśmy rozbrojeni. Nie wolno posiadać broni, więc można nas łatwo spacyfikować jak więźniów, nawet jeśli zaczną się protesty.

 

W USA to nie jest takie proste, dlatego dąży się tam do rozbrojenia obywateli nawet, jeśli statystyki wskazują, że posiadanie broni wiąże się z mniejszą przestępczością (warto zobaczyć statystyki z Chicago gdzie jest zakaz posiadania broni i Houston gdzie jest ona dozwolona a przestępczość znacznie mniejsza). Operacja okradzenia Amerykanów skończyłaby się obecnie krwawą wojną domową, dlatego Obama za cel tej prezydentury postawił sobie przeforsowanie prawa zabraniającego posiadania broni przez obywateli. Gdy to się uda nic już nie uchroni ich oraz nas przed ekonomicznym upadkiem dolara i innych walut z nim połączonych w tym polskiej.

 

 

 

Źródła:

http://www.washingtonsblog.com/2013/04/congressman-grayson-asks-for-an-investigation-into-federal-reserves-fomc-leak.html

http://ftalphaville.ft.com/2013/04/10/1455162/goldman-advises-to-short-gold/

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pańszczyzna_w_Polsce

http://www.activistpost.com/2013/04/economic-armageddon-is-imminent.html

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Violinovy

Heh, a miałem nie

Heh, a miałem nie komentować...
 
Co do "nowego feudalizmu" i "wpółczesnych chłopów pańszczyźnianych", oraz tego, że warto o tym poczytać, pragnę zaznaczyć, iż;
Obraz feudalizmu wynikający z artykułu jest przekłamany i żywcem wyciągnięty z publicznej edukacji. Efektem niedokształcenia jest usilna demonizacja tego ustroju, oraz absolutnie holywoodzkie wyobrażenie histori. Przekłamania powstałe na bazie ideologicznej jeszcze w XIX wieku, a potęgowane w XX.
Z jednym zapisem odnoszącym się do tej kwestii się zgodzę;
"Warto się zainteresować jak działała pańszczyzna"
Jeżeli jednak mówimy o średniowieczu, to mówmy o jej modelach z tego okresu, a nie tych zblizonych do występującego w przedrewolucyjnej, carskiej Rosji. Także notabene demonizowanej. Przynajmniej, gdy przyrównamy ją do Rosji sowieckiej...
Każdy rozsądny człowiek, znający obraz współczesnego wyzysku i to na jakich zasadach działała pańszczyzna, z chęcią zmieniłby swoje obciążenie podatkowe na ca. piętnaśnie do trzydziestu pięciu dni w roku pracy na rzecz swojego suwerena. W dodatku z realnymi profitami z tego obciążenia wynikającymi i funkcją ubezpieczenia jaką również pełniła. Aha, zapomniałem dodać, że te dni przypadały na, mówiąc dzisiejszym językiem, gospodarstwo domowe, nie zaś osobę...
 
Wiem, że nie tego dotyczy idea stojąca za artykułem, lecz męczy mnie powielanie mitów dotyczących historii, którą jak najbardziej warto znać, aby mieć świadomość, jak bardzo robieni jesteśmy w konia. Z naciskiem, na pociągowego.
Tyle w tej sprawie, dziękuję za uwagę...

Portret użytkownika Ryszard Kwiatkowski

Cześć Jacek czytałem twój

Cześć Jacek czytałem twój artykół na temat Armagedonu gospodarczego, ciekawy był temat, ale z kąd wiedziałeś? To nic dziwnego i musi nastąpić, ta sytuacja gospodarcza coraz bardziej się pogarsza, już nie długo zbliża sie skres Babilonu Wielkiego i to będzie początek wielkiego ucisku i trzymaj się mocno Jacus Pa!

Portret użytkownika ariel

Z oficjalnie podawanych

Z oficjalnie podawanych informacji w KNF chociazby wynika, że "polskie" banki poprzez bardzo proste operacje bilansowe wypychają do swoich central kilkanaście miliardów euro rocznie żywej gotówki. 
W efekcie w Polsce oprocentowanie pierwszego lepszego kredytu jest dużo większe niż w Luksemburgu czy Niemczech. 
Żygać się chce.

Portret użytkownika Malgorzata

Wystarczylo napisac tylko te

Wystarczylo napisac tylko te slowa: "Ustalenie, kiedy do tego dojdzie ma nastąpić podczas następnego spotkania Klubu Bilderberg" aby wszystko zostalo powiedziane.
Klub Bilderberg ustala kiedy nastapi PLANOWANY KRYZYS! 
Pytanie tylko czy ludzkosc pozwoli nadal na to by ustalaly to co dzieje sie na Swiece te ELITY albo wezmie w swoje rece LOS LUDZKOSCI.
 
A wiec DZIENDOBRY EUROPA. Obudzcie sie bo kto nie uzywa oczu do widzenia bedzie je uzywal do placzu!
 
 
 

Portret użytkownika www

 Szanowni Politycy

 Szanowni Politycy Przedstawcie nam plan spłaty polskiego zadłużenia W ŻYDOWSKICH BANKACH. Kiedy i czym planujecie spłacić WASZ dług. Na nasze dzieci i wnuki (których rodzi się coraz mniej) nałożyliście kontrybucję na całe ich życie. Urodzą się i umrą - niewolnikami. Co naszego chcecie sprzedać, aby dochód wystarczył na te długi? Przemysł stoczniowy - sprywatyzowany - nie produkuje. Przemysł samochodowy -sprywatyzowany - nie przynosi zysku. Przemysł wydobywczy - ledwie zipie -sprowadzacie energię i surowce. Hodowla bydła i trzody - spada. Co NASZEGO chcecie sprzedać, aby spłacić WASZE długi? Chcecie sprzedać Śląsk?... Pomorze? - na pewno wystarczy?

Strony

Skomentuj