Google Ventures chce odebrać ludziom prywatność w zamian za długowieczność

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com
Jest to dość zaskakujące, że z jednej strony słyszymy o przeludnieniu na Ziemi, a z drugiej planuje się wydłużyć życie człowieka. Taki przynajmniej cel postawia sobie szef Google Ventures, według którego jest to możliwe do osiągnięcia ale ludzie muszą dobrowolnie udostępnić swoją informację genetyczną.

 

Ludzie na ogół są dość sceptycznie nastawieni do tej inicjatywy. Korporacje pracują nad spowolnieniem lub nawet zatrzymaniem procesu starzenia się u ludzi ale w tym celu potrzebne są im dane genetyczne. Szef Google Ventures Bill Maris postraszył wręcz ludzi, że jeśli nadal będą ukrywać swoją informację genetyczną to "wszyscy umrzemy".

 

Jednak z drugiej strony Maris powiedział, że dane te nie są właściwie jakimś tam pilnie strzeżonym sekretem, ponieważ każdy z nas zostawia ślady materiału genetycznego, przykładowo w miejscach publicznych. Korporacja mogłaby pozbierać ze śmietników kubki po kawie, które zawierają przecież ślinę.

 

Google Ventures stawia sobie za cel między innymi radykalne wydłużenie życia człowieka, być może nawet do 500 lat. Wraz z tym uczeni chcą sprawić aby ludzie przestali chorować na różne choroby - przede wszystkim te które dotyczą podeszłego wieku. Bill Maris stwierdził, że techniczne problemy związane z edytowaniem genomu są już praktycznie rozwiązane.

 

Według jego przewidywań, jeśli ludzie będą żyć wielokrotnie dłużej i będą zdrowsi, staną się bardziej szczęśliwi i będą mieć mniej dzieci (?). Gdyby natomiast ludzie ograniczyli spożycie mięsa, na Ziemi znalazłoby się więcej miejsca na produkcję żywności, co pozwoliłoby zaspokoić potrzeby całej ludzkości. Bill Maris jest wegetarianinem i uparcie dąży do spełnienia swojej wizji.

 

 

Wiadomość pochodzi z portalu tylkonauka.pl

 

 

Źródło: http://tylkonauka.pl/wiadomosc/szef-google-ventures-przekonuje-ludzi-aby-oddali-swoja-prywatnosc-w-zamian-za-dlugowieczno

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika EL

Zycie chca sobie wydluzyc

Zycie chca sobie wydluzyc czlonkowie NWO i do tego daza.
Bog chce wydluzyc zycie ludzkie do 200 lat a pozniej do 1000  lat
i nie potrzebuje do tego naukowcow.
Osiagnac niemiertelnosc mozna w pewnien sposob ,ale wowczas jeden musialby umzec zeby drugi zyl a to jest ingerencja w sprawy Boskie i dlatego nie umozliwie nikomu tej wiedzy.
Firma szuka naiwnych idiotow  z ktorycvh zrobia krolikow doswiadczalnych.

Portret użytkownika taj

Kompletna bzudra. Już w tej

Kompletna bzudra.
Już w tej chwili przy populacji 7 miliardów nie wyrabiamy energetycznie i surowcowo.
Tak naprawdę to przydałoby się zmniejszyć populację do jakiegoś miliarda + zmiana mentalności, aby nie wysysać z tej planety wszystkiego co się da, bo to podcinanie gałęzi, na której siedzimy.

Portret użytkownika Zenek :)

"Tak naprawdę to przydałoby

"Tak naprawdę to przydałoby się zmniejszyć populację do jakiegoś miliarda"
 
- <strong>to DAJ przykład i się ZASTRZEL</strong>, będzie mniej imbecyli spod budki z gównowieśniacką propagandą do zdepopulowania dla elit. No dalej lewacki oszołomie. Uda ci się, a jakbyś się bał ręcznie to twoim ideologicznym braciom w hitlerze na pewno w szafie został jeszcze cyklon.  Niuch i będziesz wśród swoich, "po prawicy" lenina, geremka czy innych zasłużonych dla "depopulacji"  nazioli w piekle.

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Nie wyrabiamy surowcowo, bo

Nie wyrabiamy surowcowo, bo surowce są wykorzystywane do śmieciowej produkcji a więc wykorzystujemy je krótkoternminowo i dalej wydobywamy aby zwiekszyć pokłady śmieci na powierzchni Ziemi. Gdybyś ośle miał lodówkę, która chodzi 50 lat, lub tyleż długowieczny samochód i nie podniecał się zmiana reflektorów na "złe oczy" to zasoby ziemi dalej byłyby w niej dla następnych pokoleń, nie mówiąc już o dostepnych technicznie alternatywnych źrodłach energii. Trzeba wymordowac korporacje i elity banksterskie i moze nas być 20 mld.

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Powinno się oddać twój mózg

Powinno się oddać twój mózg do Sewres pod Paryżem jako wzorcowy mózg idioty.
Nie wyrabiamy surowcowo, nie dlatego, że jest nas rzekomo 7 mld, tylko dlatego, że produkujemy śmieciowe jednorazówki w każdej dziedzinie, czyli na te jednorazówki eksploatujemy zasoby Ziemi... na "złom" w krótkim czasie.

Portret użytkownika Mojeimię44

odpowiadając wszystkim na

odpowiadając wszystkim na pytania i posty. Więc tak. Na codzień nie chodzę i nie opowiadam takich rzeczy bo przecież sami widzicie że reakcje są skrajne. Więc nie chcę żeby ktoś pier.....ł mi że mam coś z deklem. Dlaczego nie ma być tak jak wam pisze? Uważacie to za niemożliwe? Czy poprostu sprały media wam do tej pory tak łby że nie wierzycie już w sukces Polski? Opisze wam sytuację nad którą w Polsce będzie debata trwała prawie 3 lata aż w końcu dojdą ludzie do wniosku że faktycznie potrzebna jest zmiana. Chodzi o hymn. Każdy kraj na świecie ma swój własny hymn. Jest to pieśń doniosła mająca budzić poczucie jedności i patryjotyzmu. Wszystkie kraje na świecie (nawet te maciutkie ) wychwalają swoje kraje. Dla przykładu z za miedzy "Niemcy Niemcy ponad wszystko". U nas hymn zaczyna się od słów "jeszcze Polska nie zginęła". Wasza mentalność jest ciągle kierowana w kierunku że Polska już prawie nie żyje. Polska jest zła bo trzymała ze zbrodniarzem Napoleonem, Polska nic nie osiągnie, wyprodukowane w Polsce jest gorsze od zachodniego itd. Takiego myślenia chcą wyuczyć w was nasze elity od czasów Sasa. Doprowadzają każdym możliwy sposobem zarówno przez otwarte krytykowanie naszego Polskiego jak i w sposób podprogowy do tego byśmy wybierali zachodnie. Pod koniec lat 80 ludzie w Polsce byli tak zakręceni przez polityków i media że wogóle uznały Polskie produkty za ble a liczyło się tylko to co zachodnie.  Polaków doprowadzono do masowej imigracji na zachód poprzez zaszczepienie w nas opini że w Polsce godne życie dla przeciętnego Kowalskiego jest niemożliwe. Najbogatrzy w złoża, najbardziej wyuczony, najbardziej pracowity kraj w Europie jest na jej szarym końcu. Czy wam nie wydaje się to dziwne? Ja wam mówie że nadchodzą zmiany. Zmiany które były dawno zapisane. Jesteśmy na stronie "zmiany na ziemi" Więc o nadchodzących zmianach wam pisze. Chyba nie będę tego pisał na stronach kościelnych albo lewackich. Co? Ci co najbardziej mnie krytykują to są ludzie którzy boją się rozliczenia przez naród. Jednak oni i tak zostaną rozliczeni w najbliższych 5 latach czy ja o tym pisał czy nie. Jednak nie przez pis a przez ruch społeczny który doprowadzi do zamieszek w Polsce. A w większości winni będą ci związani z KGHiM oraz ci którzy prywatyzowali majątek narodowy. Czy są to moje wymysły? Ja nie bawie się w Arona Jasnowidza który wam literacko przedstawia swoje wizje. Ja wam mówie z datami tego i tego będzie tak i tak. Na razie się nie myle. Więc warto poczytać. Jeżeli ktoś nie chce nie musi.
Jeżeli wam mówi właściciel google że on doprowadzi do tego że ludzie będą żyli 500 lat to wszystko jest ok. Wszyscy traktują to jako pewniak. Jednak jak ja zaprzeczam i mówie o tym że największe postępy technologiczne, medyczne i genetyczne będą w Polsce nie w google i że to Polska będzie wiodła na świecie pod względem rozwoju to pytacie mnie czy czasami nie mam czegoś z deklem? Nie mam. Wyjdzie prawda o złocie a za tym i o pieniądzach. miliardach dolarów a co za tym idzie będą pieniądze na inwestycje i szybki up up up.  To wszystko. dobranoc
Ps. Już w 2025 roku wyjdzie hit. Będą to okulary wyprodukowane w ITI Polska które w czasie rzeczywistym będą przetwarzać obraz realny na cyfrowy i zakładając te okulary w nocy obraz będzie przetworzony na dzień a nad głową będzie wam świeciło słońce. Jednak to nie wszystko. Słońce będzie się do was uśmiechać i puszczać wam całuski w postaci serduszek. chmury będą układać się we wzory np. w biegnące konie itd. Zresztą opcji będzie multum w zależności od tego jaki program sobie wgracie. Po tym itemie dojdzie do współpracy między iti a google. To będzie mega hit. każdy będzie chciał mieć takie okulary. W 2037 roku natomiast stworzone zostaną w laboratoriach przy Uniwerytecie Wrocławskim tzw. pety. będą to takie niebieskie krasnoludki przypominające smerfy które będzie można kupować tak jak teraz szczeniaki. Pupilki te będą miały rozwniętą inteligencje do stopnia rozwoju 6 latka i będą potrafiły mówić. Będzie to hit sprzedaży. Jednak musicie na to poczekać. Ja wam mówie że to powstanie w Polskich państwowych instytucjach nie w stanach a wy zamiast się cieszycz to mi ubliżacie. Dziwni jesteście.

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

"99% populacji to owce przeznaczone do strzyżenia w czasie pokoju i na rzeź w czasie wojny. Politycy i biurokraci to owczarki, a gospodarzami farmy są bankierzy i midasy - światowa finansjera"(motto+awatar z www.glosulicy.pl)

Strony

Skomentuj