Google odnotowało nagły wzrost liczby wyszukiwań fraz na temat trzeciej wojny światowej

Kategorie: 

Źródło: Internet

Jak wynika z danych korporacji Google, w obsługiwanej przez nią wyszukiwarce internetowej, nagle eksplodowała liczba wyszukiwań dla frazy "World War 3". W prowadzonym na te potrzeby rankingu Google Trends, poszukujący informacji o "III Wojnie Światowej" czy Syrii, są w ścisłej czołówce.

 
Usługa Google Trends, od 2004 roku zbiera dane o popularności niektórych zapytań od użytkowników. Od tego czasu rozpoczęto śledzenie zainteresowań społecznych, w tym wyszukiwań o możliwości wybuchu trzeciej wojny światowej. Fraza "World War 3" jest popularniejsza niż wtedy gdy doszło do spektakularnych zamachów terrorystycznych.

 

Google odnotował znaczny wzrost liczby wyszukiwań na temat trzeciej wojny światowej od kwietnia tego roku, kiedy wskaźnik popularności tego zagadnienia w Google Trends, osiągnął historyczne maksimum. Oprócz tego na popularności zyskują frazy takie jak "going for war", która jest najpopularniejsza od listopada 2015 roku. Bardzo popularna jest też fraza "Russia Syria" i "war in Syria".

 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika MiterMann

wyobrazcie sobie jest

wyobrazcie sobie jest urzadzenie do odczytywania przyszlosci.....nie nikt inny jak rosjanie to testowali.... zgodnosc 95%, sek w tym ze to konstrukcyjnie proste urzadzenie i domownicy sa rowni w tym ze "budapeszt", jak o tym bedzie info w wiadomosciach to na jednej nodzie po konserwy i wode

ps: 3wojna byla i jest opisywana jako koniecznosc jak po jedzeniu wizyta w lazience aby zdrowie bylo zbalansowane...ewolucja ?

Portret użytkownika nikt-xxx

Pal diabli mnie. Ja się nie

Pal diabli mnie. Ja się nie boję. Jednak mam 5 kotów, które są mi bliskie. Jak walnie nagle, to po nich. Więc wolałbym wiedzieć wcześniej, by je ewakuować do chałup na wsi. A niektórzy ludzie mają ... dzieci. Tak to działa. W temacie emocji mam podobne zdanie. Trzeba obserwować i ważyć ryzyko.

Skomentuj