Google nasila cenzurę w Internecie zakazując reklam przeciwko klimatyzmowi

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Korporacja Google ogłosiła, że wkrótce zabroni reklamowania treści, które „zaprzecza ustalonemu konsensusowi naukowemu w sprawie istnienia i przyczyn zmian klimatycznych”.

 

Zakazy reklamowe Google, które zostaną wprowadzone w przyszłym miesiącu, mają na celu eliminowanie „treści, które postrzegają zmiany klimatyczne jako mistyfikacje lub oszustwo". Zabronione będą twierdzenia negujące, że długoterminowe trendy wskazują na ocieplenie klimatu na świecie oraz, że emisje gazów cieplarnianych lub aktywność ludzi nie przyczynia się do zmian klimatu.

Innymiu słowy Google zablokuje reklamy promujące „zaprzeczanie zmianom klimatycznym”. 

„W ostatnich latach słyszeliśmy bezpośrednio od rosnącej liczby naszych partnerów reklamodawców i wydawców, którzy zgłaszali obawy dotyczące reklam towarzyszących lub promujących nieprawdziwe twierdzenia dotyczące zmian klimatycznych” – twierdzi Google w oficjalnym oświadczeniu

Gigant internetowy zaznacza, że użyje zarówno ludzkiej analizy, jak i zautomatyzowanych narzędzi do egzekwowania nowej zasady, zauważając, że skonsultował się z ekspertami z Międzyrządowego Zespołu ONZ ds. Oceny Zmian Klimatu i innych „autorytatywnych źródeł” przy opracowywaniu zasad nowej polityki firmy opartej na ideologii klimatycznej promowanej przez ONZ.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Prorocznia

google to BYŁA genialna

google to BYŁA genialna wyszukiwarka. Od lat korzystam z innych.

Słyszeliście o czymś takim jak BOJKOT? Nie kupuje się, nie używa produktów, które nam się nie podobają.

To proste. Korzystać z fejsbóka, jutóba, gógla i narzekać na cenzurę? A DO WIDZENIA!

Portret użytkownika Taaa...

Czyli naukowcy którzy

Czyli naukowcy którzy zmierzyli najniższą w historii średnią temperaturę w 2021 na biegunie południowym, znowu publikują fejki.

Zamknąć tą stację Amundsena i niech sprawdzają temperaturę na google jak nie potrafią zmierzyć , darmozjady.

Portret użytkownika wodzu

<p>Lubię czasami coś napisać

<p>Lubię czasami coś napisać z sensem na ZnZ , ale dla tego że szanuję userów bo być może ktoś łaskawie przeczyta :) moją wypowiedz ? klimatyzmowi super nowy wyraz w słowniku polskim ? i kolejny dowód ze koście z Ukrainy dorwali się do Polskiego portalu ?</p>

Portret użytkownika Quark

Skoro już wspomniałeś o

Skoro już wspomniałeś o słowniku języka polskiego to wiedz , że istnieje takie słowo jak UŻYTKOWNIK , więc nie zastępuj go słowem "user" , dobre !? 

I po co każde z tych nieporęcznych zdań kończysz znakiem zapytania ?

Portret użytkownika ARTUR

Inkwizycja - stary pomysł w

Inkwizycja - stary pomysł w nowym wydaniu . Jeśli ktoś wierzy w szczepienia , ocieplenie , " mądrość polityków " i okrągłą Ziemię to łyknie wszystko co mu podadzą jak głodny pelikan i jeszcze się będzie cieszył jak leming na futro że ma dobry dostęp do informacji .

Portret użytkownika Quark

Nawet stół rycerski na dworze

Nawet stół rycerski na dworze króla Artura był okrągły a Ty wciąż myślisz , że ziemia "jest płaska" . 

Wbij w ziemię prosty patyk i obserwuj cień jaki on wytwarza (zaznaczając go kreską) , co wyszło ... ? .... półkole ! A dlaczego ? Bo to nie słońce po łuku się porusza ale ziemia się obraca ! Gdyby słońce poruszało się nad płaską ziemią , to cień patyka wykreśliłby linię prostą ! Masz dowód na kulistość ziemi - najprostszy z możliwych . 

Strony

Skomentuj