Google chce wykorzystać sztuczną inteligencję, aby Donald Trump przegrał wybory prezydenckie w 2020 roku

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Amerykańska polityka to jedno wielkie bagno. Po kilku latach, Donaldowi Trumpowi wciąż zarzuca się kooperację z Rosją, która rzekomo pomogła mu dojść do władzy, choć nie ma na to żadnych przekonywujących dowodów. A tymczasem korporacja Google została właśnie przyłapana wraz ze swoimi niecnymi planami, które zakładają wykorzystanie algorytmów do wpłynięcia na wynik wyborów prezydenckich w 2020 roku.

 

Pracownicy Project Veritas, czyli organizacji, która śledzi i ujawnia korupcję oraz różne nieuczciwe praktyki prywatnych korporacji i władzy, z pomocą ukrytej kamery nagrali wypowiedź Jen Gennai, szefowej ds. odpowiedzialnych innowacji Google. Kobieta otwarcie powiedziała, że amerykańskie społeczeństwo wybrało w 2016 roku nieodpowiedniego prezydenta, a korporacja Google pracuje nad algorytmem, który pozwoli zmienić wynik wyborów prezydenckich w 2020 roku i przypieczętuje porażkę Trumpa.

Jen Gennai stwierdziła również, że Google posiada znacznie większe możliwości od mniejszych firm i jest w stanie powstrzymać reelekcję Donalda Trumpa. Dlatego z pełnym przekonaniem powiedziała, że korporacja nie zostanie rozbita.

„Ludzie, którzy głosowali na obecnego prezydenta, nie zgadzają się z naszą definicją sprawiedliwości” - Jen Gennai.

Co więcej, jeden z pracowników Google anonimowo wypowiedział się przeciwko korporacji i ujawnił tajne wewnętrzne dokumenty. Opisują one między innymi działanie algorytmu Machine Learning Fairness, który manipuluje wynikami wyszukiwania, a także zasady, jakimi Google kieruje się przy przedstawianiu informacji.

Innymi słowy, Project Veritas ujawnił, że Google chce stworzyć i zaserwować społeczeństwu swoją rzeczywistość, opartą o jej własne poglądy. Pokazuje to nie tylko potęgę amerykańskiej korporacji, która wydaje się być wręcz nietykalna, ale też fakt, że wolne wybory w Stanach Zjednoczonych to fikcja. Amerykanie mogą wybrać sobie takiego prezydenta, na jakiego wskażą im konkretne grupy interesu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika 2323

Pierdolenie o szopenie, oni

Pierdolenie o szopenie, oni wszyscy grają do jednej bramki i to sie tyczy tak naprawdę każdego państwa. Więc sobie dalej głosujcię na kogo tam chcecie, dalej wierzcie że ktoś coś kurwa zmieni. Wiecie ja mając kurwa 15-16 lat zacząłem sobie zdawać sprawę że coś tu kurwa nie gra. Wyjście z tej sytuacji jest jedno i nie będę tu pisał jakie ono jest bo każdy rozumny logicznie myślący człowiek powinien do tego kurwa dojść, tak więc zastanówcie się nad tym co nastepuję, a nie kłóćcie się miedzy sobą jak bezmózgie zjeby na kogo głosować, bo to wszystko jest udawane i niezależnie kto wygra i tak wygra ten który stoi za nimi wszystkimi i pociąga za sznurki. Ich plan jest realizowany od bardzo dawien dawna i w sumie już jest na wykończeniu, zostało nam mało czasu.

Tylko PRAWDA nas uwolni.

Portret użytkownika Kwazar

Tak bardzo psioczymy na

Tak bardzo psioczymy na polską rzeczywistośc polityczną i ja bynajmniej chcę jej bronić ale...Większość z nas jednak nie wie, bo nie mamy porównań,odnośników i sobie myślimy, że jak tak wygląda polityka polityków w Europie,Polsce to ona wszędzie tak wygląda.Podobnymi kategoriami mierzymy później polityków w USA a to jest błąd myślowy! Ich rzeczywistość polityczna nie ma niczego wspólnego z tym, co my powszechnie kojarzymy z polityką.Tam dopiero są buraki buraczane i osobniki psychicznie swobodnie kicające, vide taki św pamięci John McCain (porównywanie Maciarewicza byłoby tu robieniem inteligentnemu Maciarewiczowi vs McCain krzywdy) W końcu nie zapominajmy o  pijaku George W. Bush a dzisiaj znowu Trumpie. Prostactwo, arogancja i głupota oraz groźne NIEODPOWIEDZIALNE czyny, to widoczne i obserwowalne cechy tych "fantazyjnych przywódców od niesienia demokracji" Oni są GROŹNI a większośc z nas nie ma nawet najmniejszego pojęcia JAK ONI SĄ GROŹNI dla świata.

Portret użytkownika epuzer

Ponieważ korporacje coraz

Ponieważ korporacje coraz bardziej pokazują rogi, więc należy im je przyciąć. Rozbić korporacje na znacznie mniejsze dysponujące znacznie mniejszym kapitałem. Z umowy CETA wiemy, że korporacja może sądzić państwo!!! Jestem przekonany, że jest to absurd na który o dziwo zgodziły się nasze władze.

Portret użytkownika euklides

Innymi słowy, Project Veritas

Innymi słowy, Project Veritas ujawnił, że Google chce stworzyć i zaserwować społeczeństwu swoją rzeczywistość, opartą o jej własne poglądy.

A kto nie chce? Cała demokracja jest spie..na, bo gupa silnych bierze sobie w niewolę słabszych i narzuca im swój chory system wyzysku. Tylko anarchizm jest pokojowym ustrojem opartym o cywilizowane relacje między ludźmi, nie opierające się na prymitywnej, nieefektywnej przemocy. Kiedy ludzkość to zrozumie? Może za 1000 lat.

Skomentuj