Google car pozywa Ubera

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Uber został pozwany przez Google za kradzież ich technologii oraz tajemnic handlowych. Były pracownik firmy Google, Anthony Levandowski, pobrał 14 tysięcy wysoce poufnych i zastrzeżonych plików z projektami, które następnie zamierzał wykorzystać w planach firmy Uber.

Aby uzyskać dostęp do serwera z projektem firmy, Anthony Levandowski zainstalował specjalistyczne oprogramowanie na swoim służbowym laptopie. Pobrał 9,7 GB wysoce poufnych plików, w tym plany i pliki projektowe oraz dokumentacje. 

Technologia, o której mowa to oparty na metodzie laserowej system radarowy, który umożliwia samoprowadzącemu samochodowi rejestrowanie tego, co dzieje się wokół niego.

„Ze względu na przytłaczający fakt, że nasza technologia została skradziona, nie mamy wyboru i musimy bronić naszej inwestycji i rozwoju” – wypowiedział się przedstawiciel firmy.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Scarlet
Portret użytkownika Scarlet


Komentarze

Portret użytkownika mariusx78

Tym z Google to już chyba na

Tym z Google to już chyba na mózg padło. Tak to jest jak chce się mieć monopol na wszystko dookoła. Oby nie, ponieważ to grozi globalną inwigilacją i kontrolą mass przez jedną tylko grupę ludzi, a to z kolei kojarzy mi się trochę z NWO.Światowa Władza Centralna kontrolująca wszystko i wszystkich za pomocą internetu oraz zintegrowanej sieci dronów wyposażonych w całą masę różnych sensorów, kamer, narzędzi itd. Poczekajcie z 5 lat a zobaczycie co będą potrafiły drony. Poza tym sądzę, że te wszystkie ostatnio pojawiające się w necie coraz częściej nagrania tzw. "UFO" to nic innego jak prototypy nowych zabawek wytworzone za pieniądze elit w tajemnicy. Nam za to każą wierzyć, że to wszystko to są kosmici albo k...wa jacyś "reptilianie", lub że to władze korzystają z technologii obcych. Otórz NIE, to są poprostu ich nowe zabawki. W ogóle jestem pewien, że jakbyśmy się dowiedzieli co oni już tam mają " zakitrane" w tych swoich tajnych  bazach gdzieś pod ziemią, to by nam gacie je..ły na glebę i mózg z czaszki uciekł.

Skomentuj