Główny dostawca drobiu w USA dla zysku stworzył kurczaki mutanty z czterema nogami?

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Żarty na temat czworonożnych kurczaków z Czarnobyla znane są od dawna. Okazuje się, że takie stworzenia istnieją i bynajmniej nie na dotkniętej nuklearnym skażeniem Ukrainie, ale w USA. Amerykańskie służby sanitarne FDA skonfiskowały tysiące kurcząt mutantów znalezionych na fermach wiodącego dostawcy drobiu w Stanach Zjednoczonych.

 

Za oceanem trefne kurczaki zostały od razu skojarzone z KFC, ponieważ ten hodowca drobiu odpowiedzialny za skandal był jednym z dostawców tej sieci restauracji. Do tej pory popularne kurczaki z Kentucky stały się już celem wielu pomówień. Oskarżano je o to, że są poddawane działaniu sterydów i hormonów, aby uzyskać więcej zysku poprzez dostarczanie większej ilości mięsa.

 

Jednak mimo oskarżeń przez dziesięciolecia nikt nie zdobył dowodów, że na fermach hoduje się kury mutanty. Większość ludzi słysząc o tym nawet dzisiaj wzruszy najwyżej ramionami uznając, że to zbyt nieprawdopodobna teoria spiskowa. Jednak okazało się, że kury mutanty rzeczywiście istnieją i pojawia się o nich w Internecie coraz więcej informacji.

Agenci z FDA, po swoim nalocie na farmę w Springdale w stanie Arkansas, potwierdzili, że to już nie tylko teoria, lecz sprawdzony fakt. Tym razem jednak zdjęcia tych anomalii w jakiś sposób wydostały się do mediów. Można na nich zobaczyć kury mutanty, z wieloma kończynami, które wyglądają jak ofiary eksperymentów naukowych.

Padają zresztą oskarżenia prasy amerykańskiej, że były to w istocie eksperymenty, których celem było pozyskanie czterech nóg z każdego kurczaka, a tym samym zmniejszyć o połowę cenę za produkt. Cztery nogi na każdym kurczaku są w stanie przynieść dodatkowe zyski.

Jednak teraz firma KFC musi się raczej liczyć z milionową grzywną. Jeżeli spółka zostanie uznana winną, może się liczyć z wielką karą, a nawet zmuszeniem do zamknięcia części ich restauracji. Niebagatelnym kłopotem mogą się też okazać ewentualne pozwy od ludzi, którzy będą dowodzić, że po spożyciu zmutowanego kurczaka ich zdrowie zostało w jakiś sposób naruszone.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Edek

Hm....a co by było jakby były

Hm....a co by było jakby były se cztery członki?   W prawo, w lewo , prosto i do tyłu? He, he, he...Ale tak poważnie. Jak tego nie rozpierdzielimy to możemy sobie tak gadac do usranej śmierci. Trzeba się jednoczyć i brac za morde to co nam przeszkadza w zyciu i jest niezgodne z naturą.

Strony

Skomentuj