Głosy korespondencyjne przeważyły w austriackich wyborach prezydenckich

Kategorie: 

Alexander Van der Bellen - Źródło: twitter

Należy odnotować dziwaczną sytuację do jakiej doszło w Austrii. W drugiej turze wyborów prezydenckich starł się tam pupilek lewaków z Unii Europejskiej, Alexander Van der Bellen i określany jako prawicowiec, Norbert Hofer. Jeszcze wczoraj wydawało się, że wygrał właśnie Hofer, co było wielkim szokiem dla elit UE, jednak potem okazało się, że nastąpił "korespondencyjny cud nad urnami".

 

Ostatecznie po doliczeniu głosów wysłanych pocztą, okazało się, że Norbert Hofer nie wygrał jak wskazywały sondaże. Wygrał lewicowiec Alexander Van der Bellen i to jedynie o 31 tysięcy głosów. Ta minimalna przewaga zapewniła zwycięstwo zwolennikowi małżeństw homoseksualnych, aborcji dotowanej z budżetu i przyjmowania imigrantów.

Aby ten rezultat mógł być osiągnięty, przeciwko Norbertowi Hoferowi wytoczono potężną machinę propagandową. Nazywano go oczywiście tradycyjnie faszystą i atakowano na wszystkie możliwe sposoby. Pozytywne jest to, że temu oddziaływaniu przeciwstawiła się duża część austriackiego społeczeństwa, które nie zgadza się na politykę prowadzącą do zniszczenia Europy w islamskiej inwazji. Niestety zwolenników kntynuowania samodestrukcji podobno było więcej.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika fix

A u nas.gosciu z kodu

A u nas.gosciu z kodu prawdopodobnie alimenciarz pojechal se do brukseli gada z donkiem z falszywymi zielonymi z suu i innymi.gosc z ulicy nie wybrany przez narod zadnymi glosami jak krol pojechal drzwi otwarte i opluwa polske.wstyd.zwykly obywatel jest sprawdzony 100 razy.a tu prosze zaloz organizacje i jestes na salonach.niech go na wiedenski bal zaprosza za chwile okaze sie, ze to ksiaze.co to za burdel..

Portret użytkownika fix

A u nas.gosciu z kodu

A u nas.gosciu z kodu prawdopodobnie alimenciarz pojechal se do brukseli gada z donkiem z falszywymi zielonymi z suu i innymi.gosc z ulicy nie wybrany przez narod zadnymi glosami jak krol pojechal drzwi otwarte i opluwa polske.wstyd.zwykly obywatel jest sprawdzony 100 razy.a tu prosze zaloz organizacje i jestes na salonach.niech go na wiedenski bal zaprosza za chwile okaze sie, ze to ksiaze.co to za burdel..

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Mąż straszny 44

p { margin-bottom: 0.25cm;

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height:Możę

Może i cud nad urnami, ale ogólnie ludzie boją się takiej lewackiej „prawicy”, która nagle ujawnia fanatyzm religijny i dofinansowuje z pieniędzy podatników niechciane religie. Przez katolicyzm ciągle jesteśmy zacofani. Ludzie zamiast myśleć idą się modlić, o pieniądze, o rozum, a rozumu i pieniędzy nadal nie otrzymują i nie otrzymają, bo nic nie robią tylko powtarzają formułki, które nie rozwijają ich wiedzy. Dziś z XXI wieku, na każdym budynku powinny być dachy z paneli fotowoltaicznych, ale my nadal palimy węglem lub gazem ziemnym. Zamiast silników spalinowych powinny być silniki elektryczne, dużo bardziej wydajne i sprawne. A my nadal wdychamy tlenki azotu jadąc np. na rowerze i wdychamy pył z klocków hamulcowych, choć elektryczne auta hamują silnikiem i odzyskują energię. Jesteśmy zacofani przez katolicyzm, a katolicka instytucja nadal chce coraz więcej władzy i pieniędzy od wiernych i niewiernych. Wymyśla absurdy typu zakaz aborcji, choć nigdy nie wezmą odpowiedzialności za chore dzieci, lub dadzą je pod opiekę podwładnym. Łatwo się mówi co jest „dobre”, a co „złe”, gdy nie bierze się za to odpowiedzialności. Nic nie robią, tylko się modlą, a nic z tego nie ma. Tylu facetów w sukienkach się marnuje, zamiast założyć np. firmy produkujące panele fotowoltaiczne, stworzyć nowe technologie, ci się modlą, żrą i śpią, ewentualnie korzystają z uciech potajemnie. Dziś już widać jaka jest przepaść pomiędzy zacofanym światem fanatyków religijnych, a nauką, a ci fanatycy religijni, usilnie próbują tłumaczyć pokrętnie i nieudolnie swoje stare nauki w kontekście oficjalnej nauki. Dopiero co mieliśmy przykład islamisty, który twierdził, że gdyby Ziemia się kręciła to samolot nie dotarłby do Chin. Kościół Rzymsko Katolicki musiał niestety zrezygnować z tego typu nauczania w XVII wieku, ale do dziś ma problem z dostosowywaniem się do nowych odkryć. Wystarczy popatrzeć na TV Trwam, która nowe odkrycia próbuje w jakiś absurdalny sposób podciągnąć pod wiarę, że aż żal mi się ich czasami robi, jaką ekwilibrystykę uprawiają. Gdy trzeba udowodnić jakąś tezę, sięgają do nauki, gdy trzeba obalić naukę sięgają do jakiejś absurdlanej tezy sprzed wieków. To jest tak okropnie żenujące. Oni mają problem z tłumaczeniem szczególnie aspektu stworzenia świata. Ostatnio słyszałem, jak sięgnęli po wątpliwą teorię Wielkiego Wybuchu, by uzasadnić stworzenie świata z Biblii. Oni się tak miotają... oni przyjęli teorię Wielkiego Wybuchu jako pewnik, jak w XVII wieku, że Ziemia jest płaska. Wszystkich chcą pouczać, a wszystkimi rządzić, a nie mają takich kompetencji. Polska zacofana i naiwna, wierzy, zamiast myśleć.

Portret użytkownika Pseudonick

Prawdziwa zabawa zaczyna się

Prawdziwa zabawa zaczyna się gdy próbują argumentować swoje poglądziki. Dlaczego aborcja jest zabójstwem? Bo każda istota ma przyrodzoną godność xD No i kurwa jak niby mam to rozumieć? Bo dla mnie to zwykłe pustosłowie na równi z [wstaw cokolwiek] prawem a nie towarem. Oni mylą argument z tezą. Zamiast obronić tezy za pomocą argumentu powtarzają tezę innymi słowami. Katolizm ma więcej wspólnego z lewizną niż się jego wyznawcom zdaje ;) 

Portret użytkownika Ogo Pogo

Cóż nie tylko mąż straszny

Cóż nie tylko mąż straszny ale po 44 razy głupiec.Brak paneli,na dachach,samochodów elektrycznych to wina katoli.Jesteś takim samym burakiem jak Kijowski,Rubikoń Petru,Płatek,Środa itd.

Jesteś jednym z tych przypadków gdzie spełnił się alchemiczny cud chazarski.Z mózgu zrobiono wodę."Podziwiam" dialektyko logikę"

Był za komuny taki dowcip .

Bolszewiccy uczeni przeprowadzali eksperyment z muchą.Odrywali kolejno nogę i zmuszali do chodzenia słowami: Mucha idi..Po oderwaniu ostatniej ,kiedy mucha nie poruszyła się zapisali we wnioskach.Po oderwaniu ostatniej nogi mucha ogłuchła.

Tak na zakończenie jesteś diabelnie inteligentny nie przymierzajac jak Wielowiejska ,Gozdyra,albo sam rebe Szechter.

Portret użytkownika Leon

Jakis ty oświecony i

Jakis ty oświecony i najmadrzejszy na świecie.I niestety najwiekszy fanatyk bo wierzysz że Boga nie ma i przejawiasz w tym fanatyczny upór.Lenin ,Marks ,Stalin i inni ateiści są dowodem do czego prowadzi takie myslenie jak twoje.Oby takich fanatyków jak ty było jak najmniej.

Strony

Skomentuj