Głodni żołnierze Korei Północnej kradną kukurydzę, aby być gotowym do wojny

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

W zachodnich mediach pojawiają się doniesienia, że wysoko postawieni oficerowie północnokoreańscy przymykają oko na naloty na pola uprawne swoich obywateli. Głodujących żołnierze Korei Północnej kradną kukurydzę z pól miejscowej ludności, aby „być gotowym do walki.”

 

Kradzione rośliny są nie tylko używane do jedzenia, ale również sprzedawane. W prowincji Yangkang wojskowym, aby utrzymać ich przy życiu, serwuje się bardzo skromne racje żywnościowe. Zgodnie z doniesieniami, urzędnicy wysokiego szczebla biorą udział w organizowaniu nalotów na pola uprawne obywateli. Jednak informacje te nie są jeszcze potwierdzone.

 

Analitycy Korei Południowej szacują, że w 2012 roku Korea Północna wydała na wojsko jedną trzecią swojego dochodu narodowego. Według Seulu, rzeczywiste koszty utrzymania konta machiny wojennej północnokoreańskiego reżimu wyniosły 8,77 mld dolarów, a kwota ta jest piętnaście razy wyższa niż ta oficjalnie podawana.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (7 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Jajcarz

Medium zobacz. Chyba

Medium zobacz. Biggrin Chyba dorobiliśmy się całkiem nowych "wrogów" przez tę Koreę. Świetnie, bo już mam pomysł na kolejną myślozbrodnię. Cieszę się, bo te młotki nie mają pojęcia, że ich używam. Biggrin Są tak tępi, że mogę to nawet publicznie powiedzieć, a i tak nic się nie zmieni.

Portret użytkownika Jajcarz

Owszem, najczęściej to

Owszem, najczęściej to właśnie oni mnie inspirują, ale tym razem wena przyszła z drugiej strony. Natomiast "używam" ich, nieco... hm... mniej subtelnie. Biggrin

Z napisaniem trochę mi zejdzie, jakoś nie mam werwy. Ostatnimi czasy potrzebuję spontanicznego impulsu a temat nieco przebrzmiały, mimo to - ważny. Raczej nikt mnie nie pobudzi przypadkowo. Smile

Portret użytkownika UPAdlina

świetny przykład Jajcarz tego

świetny przykład Jajcarz tego, jak ścierwo-meNdia żydo-uSSmańskie manipulują ludźmi w temacie tu akurat Korei Płn. ale podobny schemat od dekad jest stosowany w innych kwestiach, które przez pospólstwo mają byc postrzegane zgodnie z "jedynie słuszną opcją".

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Skomentuj