Globalne zadłużenie osiągnęło rekordową wartość 184 bilionów dolarów!

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

Międzynarodowy Fundusz Walutowy (IMF) ogłosił, że globalny dług wynosi obecnie średnio 84 tysiące dolarów na jedną osobę. Stany Zjednoczone, Chiny i Japonia są trzema najbardziej zadłużonymi państwami, odpowiadającymi za ponad połowę światowego długu.

Międzynarodowy Fundusz Walutowy obliczył, że udział w długach trzech wspomnianych mocarstw, przekracza łączną wartość globalnej produkcji. Przykładowo udział Chin w globalnym zadłużeniu wzrósł z 3% na początku XXI wieku do ponad 15%, co podkreśla gwałtowny wzrost kredytów w następstwie światego kryzysu finansowego.

Według Funduszu wartość globalnego długu osiągnęła obecnie rekordowy poziom 184 bilionów dolarów. Wysokość zadłużenia jest o 2 biliony wyższa niż pierwotnie szacowano, ponieważ niektóre kraje nie zgłosiły wcześniej swoich zaktualizowanych danych.

 

Nie wyjaśniono jednak u kogo został zaciągnięty ten dług i skąd się bierze pokrycie dla takiej astronomicznej liczby wirtualnych dolarów wykreowanych w systemach komputerowych banków, za to z pewnością spłacający te zobowiązania oddadzą ich komuś jeszcze więcej.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: ZychMan
Portret użytkownika ZychMan

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl od ponad 2 lat. Specjalista z zakresu Internetu i tematyki naukowej. Nie stroni również od bieżących tematów politycznych.


Komentarze

Portret użytkownika selek

Dlatego właśnie mamy

Dlatego właśnie mamy "światową pandemię", za chwilę będą wielkie kredyty na Fundusze Odbudowy, a na końcu światowy reset obecnego kapitalizmu. System Pieniądza Dłużnego stworzony w 1971 roku po odejściu od "parytetu złota" właśnie kona na naszych oczach. Najgorsze jest to, ze za owe "kosmiczne długi" władcy tego świata wprowadzą golbalny zamordyzm - mniejsza o to, jak się to będzie nazywało ... .

Portret użytkownika Lommo

Nikt nikogo nie robi w konia.

Nikt nikogo nie robi w konia. Dług to jest dług i zawsze się go w końcu płaci. Ale długi na świecie całkowicie wymkneły się z poziomów zdrowego rozsądku od połowy lat 80 - tych ubiegłego wieku. W 1982 odkryto na podstawie zakłóceń ruchu planet że jakiś olbrzym kosmiczny jednak wystepuje . W 1983 zbudowano teleskop który potwierdził przypuszczenia. Od tamtego czasu rzady krajów rozwinietych całkowicie spuściły blokady zadłużenia. Pierwszy był Ronald Reagan , bo on pierwszy wiedział od papieża i od astronomów od nadlatywaniu Nibiru. Administracja Reagana zwiększyła deficyt budzetowy i zadluzenie USA ponad wszelkie znane wczesniej granice w czasach pokoju. Inne kraje tak samo. Można przypuszczać nawet że te romowy rozbrojeniowe w między ZSRR i USA w latach 80 -tych także obejmowały kwestię Nibiru. W 1985 Jaruzelski też był w USA i go poinstruowano żeby przestał bronić socjalizmu jak niepodległości bo tak wszystko w nieodległej perspektywie szlag trafi , a niech chociaż ludnośc w Polsce do tego czasu nacieszy się kolorowymi i pełnymi wystawami i pólkami sklepowymi. Nawet ekstrabetonowi przywódcy Związku Radzieckiego spasowali i pozwilili na ekspansję kapitalizmu na terenie byłego ZSRR. W końcu po co się trzymać kurczowo doktryny gospodarki bez długów jesli i tak po nadejściu Nibiru cywilizacja się znajdzie na skraju przepaści i o żadnym regulowaniu długów nikt już nie bedzie pamiętał.

Portret użytkownika Luk

Celem jest zaczipowanie

Celem jest zaczipowanie zadłużonych niewolników.Rząd światowy pod przewodnictwem Onz-Lucy(ifer) Trust,IMF,Bilderberg i innych organizacji lucyferjańskich z trójkoncikiem w oku oznajmi,że dług będzie umorzy,ale pod warunkiem zmiany systemu finansowego. W Izjaszu 14 jest 5 postulatów które szatan oznajmił i chodzi o jeden z nich.Czip może zmienić dna.Ludzie zaczipowani mogą nawet słyszeć wysyłąne głosy,wewnętrznie a do uzyskania zbawienia potrzebna jest pokuta,wola odwrócenia sie od grzechu i przyjęcia Zbawiciela(Jezusa) do swojej świątyni.Zamiast usłyszeć głos Ducha Świętego,usłyszy sie antychrysta.Już w Polsce jest ciągły nacisk na modyfikacje dokumentu tożsamościZa odmowe wzięcia tego dokumentu grozi 5lat,adres zamieszkania jest niepotrzebny,ciekawe dlaczego?

Portret użytkownika Hose

Ziemianie zadłużeni, każdy ma

Ziemianie zadłużeni, każdy ma do oddania 84 tysiące $... chyba Jowiszowi. Na moim koncie jest -48 gr i tyle mam do oddania, bo wolę trzymać gotówkę w ręku. Więc niech mnie w pompkę pocałują panowie z FEDu i innych złodziejskich instytucji. Ściągajcie ze swoich klakierów, co żyją jak pączki w maśle i wypłacają sobie po milionowe pensje i odprawy.

Portret użytkownika Kruk

Państwa zadłużają się w

Państwa zadłużają się w prywatnych bankach aby pokryć deficyt budżetowy, a nawet aby wyemitować dodatkowe pieniądze na pokrycie wzrostu gospodarki. W tych samych bankach zadłużają się osoby prywatne. Tak więc wierzyciel globalnego długu jest bardzo konkretny. W przypadku konfliktu światowego i załamaniu gospodarki, banki prywatne odbiorą  dług w naturze, czyli praktycznie wszystkim co posiada państwo i zadłużone osoby prywatne. Tak więc finansjera żydowska już posiada na własność całą Ziemię.

 

Skomentuj