Globalne ocieplenie zostało porównane do broni masowego rażenia

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com
Sekretarz Stanu USA John Kerry porównał zachodzące na Ziemi zmiany klimatyczne do "przerażającej broni masowego rażenia" a ograniczanie emisji dwutlenku węgla do walki z terroryzmem. Oświadczenie to ma przekonać kraje do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych i osiągnięcia porozumienia w tej sprawie.

 

16 lutego John Kerry ostrzegł wyspiarskie państwo jakim jest Indonezja przed zmianami klimatycznymi, które w jego przekonaniu są "prawdopodobnie najbardziej przerażającą bronią masowego rażenia". Ponadto, każdy kto nie wierzy w to, że działalność człowieka spowodowała globalne ocieplenie, jest zdaniem Kerry'ego "tandetnym naukowcem" oraz "skrajnym ideologiem".

 

Sekretarz Stanu planuje w tym roku przeprowadzić szereg przemówień na temat zmian klimatycznych a swoją "wycieczkę" rozpoczął od Indonezji - państwa, które składa się z ponad 17 tysięcy wysp i które jest najbardziej zagrożone zatopieniem w przypadku podniesienia się poziomu wody.
"Pomyślcie o rozprzestrzenianiu się broni masowej zagłady. Nie będziemy bezpieczni, gdy Stany Zjednoczone zabezpieczą swój arsenał nuklearny, podczas gdy inne kraje zawiodą. [...] To jest to samo ze zmianami klimatycznymi. W pewnym sensie, zmiany klimatyczne mogą być uznawane za kolejną broń masowego rażenia, prawdopodobnie najbardziej przerażającą bronią masowego rażenia" - powiedział John Kerry.
Naukowcy z Międzynarodowego Panelu ds. Zmian Klimatycznych (IPCC) są na 95% pewni, że to działalność człowieka spowodowała globalne ocieplenie. Mimo głosów sceptyków, planuje się zwiększyć nacisk na opinię publiczną w celu osiągnięcia światowego porozumienia klimatycznego w przyszłym roku i zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych od 2020 roku.

 

 

 

Wiadomość pochodzi z portalu tylkonauka.pl

 

Źródło: http://tylkonauka.pl/wiadomosc/zmiany-klimatu-sa-bronia-masowego-razenia-twierdzi-sekretarz-stanu-usa

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Krzychu

Cerry ty głupia szmato

Cerry ty głupia szmato zamknij ten swoj pomarszczony pysk. USA nie ma prawa wypowiadac sie na tematy CO2 bo nie podpisały traktatu z Kioto. CO2 to bajeczka dla jełopów wymyslona przez globalnych złodziei i zbrodniarzy. FUCK USA!!!

Portret użytkownika ixi

Zaraz zaraz a to czasem nie

Zaraz zaraz
a to czasem nie ci co wymyślili globalne ocieplenie ogołacają naszą planete z lasów? To tak się robi? - wyciąć lasy i zakazać ludziom oddychać? A co niby ma absorbować i przetwarzać CO2? O tym się nie mówi, mimo że problem jest bardzo poważny.

Portret użytkownika pako1205

Żadna z tych "chmur",nie jest

Żadna z tych "chmur",nie jest pochodzenia naturalnego.Od dwóch dni niebo całkowicie zasłonięte pozostałościami,a raczej tym,co wytworzyła atmosfera po opryskach chemtrail.Tak wygląda walka z "globalnym ociepleniem" i walka o pieniądze z portfeli,na leczenie,po wdychaniu tego syfu.

Portret użytkownika Kostek

pako1205 napisał: Żadna z

pako1205 wrote:

Żadna z tych "chmur",nie jest pochodzenia naturalnego.Od dwóch dni niebo całkowicie zasłonięte pozostałościami,a raczej tym,co wytworzyła atmosfera po opryskach chemtrail.

A jak wyglądają chmury Cirrostratus i Cirrus pochodzenia naturalnego ?

Portret użytkownika cyzxer5

Niegadaj z nim. On i tak Cie

Niegadaj z nim. On i tak Cie wysmieje i zminusuje razem z cala reszta ktora wierza w te chemiczne chmurki rozpylane zraszaczami przez samoloty pasazerskie pod oslona nocy. 
Kiedy do was dotrze [...] ze zadne opryski nie maja miejsca?! 
A teraz mnie zmunusujcie i nawyzywajcie od oplaconych rzadowych slugusow ktoryz maja na celu zatajanie prawdy na forum ZnZ i podobnych.
Do dziela!!
 
EDIT: Uważaj lepiej na język!

Wszystkie moje komentarze reprezentuja MOJA opinie na dany temat do ktorej mam PELNE PRAWO.

Strony

Skomentuj